Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
AvgustCezar novi profil EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
AvgustCezar novi profil EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
AvgustCezar novi profil EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
AvgustCezar novi profil EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
AvgustCezar novi profil EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
AvgustCezar novi profil EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
AvgustCezar novi profil EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
AvgustCezar novi profil EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
AvgustCezar novi profil EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
AvgustCezar novi profil EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 AvgustCezar novi profil

Ići dole 
+2
Murphypei
AvgustCezar novi profil
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Avg 05, 2013 8:01 pm

Pozdrav drugari, ja sam stari clan ove druzine, samo mi je gazda nesto zeznuo lozinku i ne moze da udje na stari profil, pa smo otvorili novi. Zato nas  i nije bilo dugo, nadam se da niste zaboravili moju seku Kim i mene Smile Smile 
Inace sad vec imam dve i po godine i pod hitno mi treba devojka, posto ove moje gazde su veoma smotane i ne mogu na njih da se oslonim, tako da moram ja sve sam Smile
Karakteristike : svetlo zut, americki tip, atletski gradjen,volim da sedim u hladu i mirisem cvece, inace sam mnogo opasan kad sam na povodcu i pored gazde, romantik u dusi i kazu mi da sam usvojem(mada im ja neverujem).......
Ubaci cu i koju sliku da me se prisetite kakvog sam stasa Smile
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Avg 05, 2013 8:09 pm

Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Avg 05, 2013 9:21 pm

Ih kad vas nije bilo dugo, tako se i šifra zaboravila. Very Happy Ako mi pošalješ na pm željenu šifru mogu da aktiviram stari profil, a teme da spojim. Wink

Ova slika mi je vrh hehe

AvgustCezar novi profil Bquw



Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Avg 05, 2013 11:17 pm

hail mitoloski brate farao Pa ti si prelep (ne bih da se pogresno shvati, i ja sam muskarcina kome treba devojka,ali si stvarno izrastao u pravog baju Wink ) Vidim ponovio si se novim profilom , sada lepo ujedi gazdu zbog zaboravnosti hehe
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Avg 05, 2013 11:46 pm

e sto se tice profila, problem mi je, sto mi se promenio i domen za mail, a tamo mi je prijavljen stari mail, sada mi je @open.telekom.rs...Tako da je i to problem, ne i sama sifra....Hvala za komentare i bas nam je drago sto nas niste zaboravili....
Ovo sto se tice devojke, moram malo da ubrzam stvar, jer je poceo da naskace na Kim, koju smo bas iz tog razloga i sterilisali.....
Nazad na vrh Ići dole
Zoya

Zoya


Ženski Broj poruka : 583
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2011

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyUto Avg 06, 2013 12:58 am

Zgodan deckic! Wink
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyUto Avg 06, 2013 10:27 am

Hvala Zoya Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zoya

Zoya


Ženski Broj poruka : 583
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2011

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyUto Avg 06, 2013 2:00 pm

AvgustCezar novi profil ::
Hvala Zoya Smile

 Wink
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Avg 10, 2013 8:17 pm

Srecan divan dan party
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Avg 10, 2013 8:28 pm

I od nas Happy b-day cheers  jocolor  cheers
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Avg 17, 2013 5:50 pm

Hvala ljudi, sa malim zakasnjenjem Smile
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Nov 02, 2013 10:43 pm

Do sada sam spavao u tudjem krevetu i mog gazdu su bolela ledja....Izgleda sasavo, ali od kad imam SVOJ krevet...mog gazdu ledja vise ne bole....Smile))) AvgustCezar novi profil 5k7i


Poslednji izmenio Nesha dana Ned Nov 03, 2013 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : smanjena slika)
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Nov 02, 2013 10:54 pm

Diskriminacija. Ovo je daleko manji krevet od dosadasnjeg...Mogao je gazda u neki manji,pa da vidi kako je hehe Ave, brate moj kiss
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyNed Nov 03, 2013 12:20 am

Jeste manji...ali makar spavam sam....Very Happy .....kosara je samo moja....samo MOJA....Very Happy .....a kad zazimi, uvucicu se ja malo i u krevet....devil buhahahhahaa...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyNed Nov 03, 2013 9:00 pm

Sad može da prebaci glavu preko naslona hehe
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyČet Nov 07, 2013 12:57 am

a to mu je omiljeno, srecom rasa je takva da ne balave previse hehe
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyČet Nov 07, 2013 1:51 pm

ma odakle i pominjanje bala, ne balave uopste geek
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyČet Nov 07, 2013 7:39 pm

Ko je reko da..., samo sekund da mu obrisem usta, e gde sam ono stao, da da , ko je reko da oni balave, nono  nono     hehehe cool
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyČet Nov 07, 2013 10:48 pm

To sto Neron ima vise peskira nego nas dvoje nema veze sa tom tvrdnjom da balave.. Samo eto tako volim da mi pas ima mnogo peskira,sto velikih,sto onih za plazu.. hehe
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptySub Dec 28, 2013 8:47 pm

Pozdrav drugari.....nismo se odavno dopisivali......Mi uzivamo u ovim lepim zimskim danima i cekanju NOVE 2014....pripremamo se na silno pucanje petardi, tako sto, svaki put kad nesto eksplodira u nasem komsiluku, prvi smo ispod stocica u dnevnom boravku... Smile
 Ovim javljanjem otvaramo "konkurs" Smile za Cezaovu pratilju u Novogodisnjoj noci  hearty  Sve devojke koje su usamljene u Novogodisnjoj noci, neka ostave poruku.
    Vas Cezar.....
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Jun 23, 2014 1:09 pm

Pozdrav ljudi, pomagajte Cezar nam nije bas u najboljem stanju, oticu mu zglobovi na zadnjim nogama. U cetvrtak smo primetili otok na zadnjoj levoj nozi, bili kod veterinara i dobio je neku injekciju nesteroide i kremu ihtiol kamfor. Tako je bilo i u petak i subotu. U subotu mu se povukao otok sa noge, ali je uvece imao temperaturu 39,4. To vece mi nije dalo mira i malo sam babrao po forumu.... I sad poceo da sumnjam na fsf...u nedelju smo opet otisli do veta(u subotu je nesto malo jeo i u nedelju je povratio) dobio je ranisan i (sad ne mogu da se setim sta je dobio drugu injekciju) i dogovorili smo se da u ponedeljak dodjemo da vadi krv... Od nedelje do danas mu je desna zadnja noga otekla.... Odradili smo vadjenje krvi i cekamo do sutra nalaze da znamo sta dalje...predlozio je da i ako bude bilo potrebe da uradimo ultra zvuk bubrega... Danas mu je u toku pregleda temperatura skocila na 40...normalo jede, pije i vrsi nuzde, jedino sto je malo je depresivan....da li treba jos nesto da uradimo...dok ne sacekamo rezutate???
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Jun 23, 2014 8:03 pm

Sačekaj krv da vidiš šta se dešava sa bubrezima. Temperatura i oteknut zglob (zglobovi/njuška) su već sami po sebi dovoljan pokazatelj za SPAID (FSF i artritis). Napad može da pokrene i nešto drugo, npr. infekcija koja se negde odigrava to će da pokažu bela krvna zrnca, verovatno je to slučaj jer se samo FSF napad završava i sam od sebe za neka 72h najkasnije, što ne znači da to nešto ne izaziva autoinflamaciju u njegovom organizmu i zbog toga mu zglobovi otiču i temperatura raste.
Javi kad stignu rezultati krvi, biće lakše kada pogledam krv.
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyPon Jun 23, 2014 8:23 pm

Ok
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyUto Jun 24, 2014 4:04 pm

Bili smo kod veta i evo krvne slike :
WBC  leukociti 18,80 6-17celija/L
NE neutrofili 14,12 3-11 celija/L
Eritrociti 8,57 5,5-8,5 celija/L
Hemoglobin 18,3 12,0-18,0 g/dl
Hematokrit 57,7 37-55%
Ovo mu je povecano, ostalo je sve u normali...kaze da bubrezi nisu naceti...ima neko zariste ali ne znaju tacno staje. Naglasio nam je da promenimo malo ishranu i da narednih par dana treba da prima antibiotike pa cemo posle da se dogovaramo o koriscenju kolhicina...
Nazad na vrh Ići dole
AvgustCezar novi profil

AvgustCezar novi profil


Muški Broj poruka : 47
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2013

AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil EmptyUto Jun 24, 2014 4:13 pm

Bili smo kod veta i evo krvne slike :
WBC  leukociti 18,80 6-17celija/L
NE neutrofili 14,12 3-11 celija/L
Eritrociti 8,57 5,5-8,5 celija/L
Hemoglobin 18,3 12,0-18,0 g/dl
Hematokrit 57,7 37-55%
EO eozinofili 0,6 2,0-10,0%
Urea 2,4 3,1-9,3 mmol/l
AST 105,1 8,9-48,5IU/l
ALT 75,4 8,2-57,3IU/l
Ca 1,9 2,3-3mmol/l
Amilaza 1664,7 269-1462IU/L
Ovo mu je povecano, ostalo je sve u normali...kaze da bubrezi nisu naceti...ima neko zariste ali ne znaju tacno staje. Naglasio nam je da promenimo malo ishranu i da narednih par dana treba da prima antibiotike pa cemo posle da se dogovaramo o koriscenju kolhicina...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





AvgustCezar novi profil Empty
PočaljiNaslov: Re: AvgustCezar novi profil   AvgustCezar novi profil Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
AvgustCezar novi profil
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» AvgustCezar
» AvgustCezar
» NOVI FORUM
» Veterinar,iskustva Novi Sad!!!
» Dobrodosli novi clanovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: