Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Lara - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Lara - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Lara - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Lara - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Lara - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Lara - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Lara - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Lara - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Lara - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Lara - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Lara

Ići dole 
+9
Sonja Kukic
sloti
miracle
kud
Skarfi
Kesten_Pire
Murphypei
Nesha
Mimmi
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Okt 12, 2010 3:16 pm

Zdravo ljudiiiiiiiiiiii evo nas opet....posle skoro godinu dana Smile)))))
Vidim puno novih drugara na forumu,bas mi je drago!!!
Uh teshko ce mi biti sad da sve nove ispratim,i da se dobro uputim u nove a i stare teme koje sam zaboravila...
Veliku pozdrav od Marine i Lare iz Podgorice :Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Okt 12, 2010 4:03 pm

Pozdrav Marina dobrodošla nazad! Nemoj više da nestaješ ovako dugo! Wink
Lako ćeš pokupiti sve što se izdešavalo na forumu treba samo maaaalo vremena Smile i maaaalo čitanja i gledanja slika. Smile
Kako je Lara? Mogle bi neke njene slike da vidimo kako gospođica sada izgleda! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Okt 13, 2010 10:35 pm

Hvala na dobrodoslici,pozdrav i za vas.
Lara je,kratko i jasno,u odlicnoj formi!
Uskoro kachimo nove slichiceeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Apr 12, 2011 11:30 pm

Posto nas nije bilo odavno,evo,stavicu par Larinih slicica cisto da znate da smo se vratile nazad,u punoj formi Smile))
Nadam se da ce se se slike uspjesno upload-ovati (nisam odavno ovo radila) Very Happy

Lara - Page 2 10ommud
Lara - Page 2 N19rgk
Lara - Page 2 Vxyjgh
Lara - Page 2 295u78l
Lara - Page 2 2la7yo2
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Apr 12, 2011 11:32 pm

Lepotica, prelepa je hearty
Drago nam je sto ste opet tu bee i sad nema zabusavanja ponovo hearty
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Apr 12, 2011 11:36 pm

Super se vide slike. Smile Dugo nije bilo njenih slika potpuno sam zaboravio kako izgleda. Super je ova u ležaljci. Smile
A ostatak ekipe? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyUto Apr 12, 2011 11:41 pm

Hvala ljudi Smile))
Larin sin Nort je na selu,i potpuni je divljak,taj nikako da se umiri,pa ga tesko uhvatiti Smile)
A i Frida je takva,kiflica mala,mada mi se cini da imam neku njenu sliku u telefonu,nisam sigurna Smile
Nadam se da cu ih uhvatiti jednom i napraviti neku normalnu sliku Smile Sta da radim,izigravacu paparazza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sonja Kukic

Sonja Kukic


Ženski Broj poruka : 215
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.02.2011

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 9:11 am

Mimmi, Larica je pravi pravcati medenjak Smile
Hvala na lepim recima kod Alekse, vidim da i ti imas mackicu-tackicu pravu za igru!
Nemojte zabusavati,stavite jos slika!
Puno pozdrava i kiss ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 3:35 pm

Marina , Lara ti je prelepa (pu pu da ne ureknem Smile )
Favorit mi je slika sa dignutom glavom, kao da se pravi vazna lolol
kiss za lepoticu
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 4:41 pm

hugs photo kiss
Hoćemo jooš slika! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 6:20 pm

Postavicu jos slika,nego,uh da se i ja malo dublje ukljucim u toooooooliko novih tema i postova,i da ispratim sve,nije nas bilo odavno Smile A vi nas odmah zaboravili Sad Very Happy

Hvala svima na lijepim rijecima ;D hearty

Hahaha Neron,njeno jutarnje iztezanje Smile)
Mada,i bez toga,u pravu si,voli da se pravi vazna Smile I da je uvjek u centru paznje Smile))
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 6:45 pm

Pa devojka je, razumljivo, i treba da se pravi vazna I love you
Nazad na vrh Ići dole
Big Mazi

Big Mazi


Muški Broj poruka : 1713
Godina : 51
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 17.04.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 7:01 pm

Lara je super devojcica sleepy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 9:33 pm

hugs hugs Hocemo jos slika !!!
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptySub Sep 24, 2011 5:19 pm

Pozdrav svima..malo po malo pa nas nema Smile Sada smo opet tu Smile

Ovako,kad smo vec tu imam i jedno pitanje.Lara se strasno linja,sva je na fleke...Okucila se prije 2 mjeseca,i uvjek kad se okuci ona se linja....i prosli put kad je imala ovakvih problema primila je neki koktel kod veta koji joj nije pomogao..sad me zanima da li,a vjerovatno imate iskustva sa ovim i sta najbolje pomaze sto se tice dlake...tj da li ima neka mast,krema ili sl za brzi rast dlake..Prije sam to USPJESNO jodom resavala,i bas joj se dlaka fino obnovi..ali sad ne ide tako lako,pa molim za neki savjet..unaprijed hvala..
PS. Izvinjavam se ako ovakva tema postoji,ali nemam vremena i mrzi me da sve redom pregledam..tooooooliko je novih clanova od kad nas nije bilo,i tema,i drago mi je zbog toga.
Veliki pozdrav za sve forumase od Mimi i Lare iz Podgorice hearty
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Jan 25, 2013 1:10 am

Pozdrav ljudi..evo nas opet Smile
Lara - Page 2 832512966385948254056n



Lara - Page 2 10730161308624482224557






Lara - Page 2 18282910150099963924483

Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Jan 25, 2013 1:26 am

Lara - Page 2 Aaaaaaaaaaaaaas


Lara - Page 2 Kkkkkkkxp

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Jan 25, 2013 9:45 am

Linjanje nakon kocenja je normalno za ove pse ali kako ce linjanje izgledati i u kom obimu ce odbaciti krzno mnogo zavisi od toga kako se kuja hranila dok je bila skotna a i pre toga. Aminokiseline iz sirovog mesa , vitamin E i Omega 3 masne kiseline igraju veliku ulogu kada je linjanje ove vrste u pitanju. Obicno su kuje horse coat krzna poput Lare u losijem stanju nakon kocenja. "Granulasice" (kuje koje se hrane granulama)po pravilu lose izgledaju u ovom periodu i cesto zavrsavaju i sa infekcijama bakteriskog i gljivicnog tipa. Ne postoje nikakve kreme i ne treba ih koristiti sem za lecenje ako su infekcije u pitanju. Zdravlje krzna i koze dolazi iz hrane.
Ako su ovo sveze fotografije ja ne vidim na njima da je ona u mnogo losem stanju. Povecati Omega 3 koje su sebi imaju i vit E, malo vise razlicitog sirovog mesa i za mesec- dva ce se krzno oporaviti Smile Ako ima pecate ostrih ivica ili koza ne izgleda normalno na mestima gde je dlaka otpala, najbolje je uzeti uzorak i ispitati o kojoj se gljivici radi.Mozes je i preventivno okupati Mykoseb samponom.Stenci isposte kuju i imunitet im je losiji nakon dojenja i svaka kuja mora biti u jako dobroj kondiciji i jako kvalitetno hranjena pre i za vreme dok podize stence da bi ovaj period prosao sa sto manje losih posledica po krzno i kozu kuje nakon dojenja.
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyNed Mar 10, 2013 1:40 am

Problem linjanja sam podijelila sa vama u septembar a slike kao ne vezana prica za linjanje u januar,ali nema veze sada,svakako koristan post unaltraina-i hvala Smile
Sada smo na tajnoj operaciji rjesavanja problema iscjedka iz nosa,usi smo koliko-toliko sanirali i mozemo sad za sad da se slikamo..ili ne mozemo.Zapravo:cistila sam je sa drontal plusom prije 3 dana.3kom na njenih 25kg..ali ona opet vuce dupence pi podu.Ruku na srce,nije htjela da ih proguta,pa sam joj ih umotala u cajnu.Vet mi rece da ne smijem ciscenje da ponovim,a i da je moguce da joj to nije od unutrasnjih parazita..Nekako sam najrahatnija kad ih ne slusam i ne posjecujem..
I tako..jedva cekam da pocnu lijepi dani pa da pocnem da setam tachkicu.Kad vidi povodac kukavica je toliko vesela da oce srce od zalosti da mi pukne...njuskica moja pig
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 12:47 pm

Lara - Page 2 2vjtpnb

Lara - Page 2 2w6vsd1

Lara - Page 2 24186dy

Lara - Page 2 2jfljth

Lara - Page 2 S6ixx5

Lara - Page 2 Sxeurl
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 4:46 pm

Sto smo lepi  hearty hearty hearty
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 32
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPet Nov 07, 2014 9:37 am

Prelepa podgoricanka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPon Avg 08, 2016 3:14 am

Pozdrav za sve. Nije nas bilo par GODINA i moram reci da sam se iznenadila sada kada sam se sjetila da udjem na ovaj forum i vidjela toooliko clanova i tema. Kad sam ja postala clan ovog foruma bilo je svega 20ak clanova i ne mnogo tema. 

Moja Lara je ziva. Ima 10 godina. No, javljam se povodom problema koje imam sa njom u zadnje vrijeme. Tu sam da cujem savjete, iskustva, i da malo prodiskutujemo o tome ako ste raspolozeni. Nadam se da vas ima. Unaprijed se izvinjavam ako imaju posebne teme o ovome sto cu ja da pisem, ali kako moja Lara ima vise problema, zdravstevenih, ovdje cu ih sve redom izloziti.

Prije godinu dana sam se preselila iz kuce u stan, i naravno Laru sam povela sa sobom. I bas tog mjeseca se njoj stvara kilica na ledjima koja je velicine pasulja, da bi na danasnji dan bila velicine hmmm.. ne znam... ali svakako nesto malo veca od pasulja. Moram da priznam da nijesam obracala paznju na to, obzirom da ona ima vec jednu kilicu od rodjena na stomaku koja joj nije predstavljala nikakav problem tolike godine.

Do prije 3 mjeseca vise zdravstenih problema nema, i mi se selimo u novi stan. (Znam da ovo seljakanje nema veze sa njenim zdravljem, ali prosto sam hronoloski htjela da predstavim probleme). Prije dva mjeseca ona strasno pocinje da se osjeca iz usta. Ne mogu vam opisati taj zadah. Kad mi polize ruku taj miris ostaje na kozi vjecno cini mi se.  Iskhrana joj je ista kao i ovih godina, ustvari moram priznati da poslednje godinu dana preovladaju granule vise, stim sto nikad ne uzimam iste granule,  nego svaki mjesec kupujem neke nove, i svake joj se dopadaju. Znaci ima normalan apetit. Uzela sam joj Trixie (ja mislim) za zadah i prskam joj par puta dnevno, ali ne vidim nikakv efekat. Ona prednje zube nema ( fale joj dva-tri u donju vilicu, kao i u gornju. tj. vise su istroseni, kao izgrickani (ako me razumijete) do korijena nego sto su ispali), a par zadnjih zuba joj je zuckasto. Inace je imala uvijek bijele zube, ali recimo da zanjih godinu dana ne jede uopste kosti, tj. kad sam joj davala par puta iste je povratila u toku dana, onako krupnije nesazvakane komade.

Lari prije 20ak dana pocinje da otpada dlaka, i to na bas cudan nacin. Nijesam imala problema slicnih sa njom. Prvo joj je otpala dlaka izmedju bora na celu(??), na njusci joj je jedna tackica kao oziljak u obliku kruga, na zadnjim nogama joj dlake takodje nema. Da napomenem da je njoj dlaka odavno na npr. zadnjim nogama dosta oskudna, koza joj je skrooz prekrivena crnim pjegama, ali nikad joj nije otpadala sa tijela, pogotovo ne sa glave. Ispod glave, dje joj je vrat (gusa) takodje vidim da joj fali dlake. Ta mjesta dje nema dlake su crvenkasta ( ili mi se cini) i naravno pjegava. (Pjege pretpostavljam od starosti, mada su se odavno pocele pojavljivati, pocevsi od stomaka jos od prije par godina)... Takodje se poslednjih par dana dosta cese. Nije to cesanje non stop, ali recimo jendom ili dva puta dnevno, ali bas jako cesanje, da mislim da ce kozu da odere sa sebe.

Cinjenica je da moj pas stara. Iako ne mogu da se pomirim sa tim. Brzo se zadise, ne moze da seta kao prije vec legne kad se umori. A kad se umori kleca na prednju sapu, i to traje cini mi se par dana. I onda se kao smiri i opet kleca na tu istu nogu. Na njoj (nozi) nema nista, rane niti icega slicnog. 

Ja mog psa vodim uskoro kod veterinara.  Toliko godina je drzim i toliko puta sam je vodila kod veterinara da je to prosta neizbrojivo. Odugovlacim zbog finansija naravno, i nijesam smatrala da ima potrebe za brigu. Sada mi vec nije svejedno. Trudna sam i uskoro dolazi beba, i ne mogu da zamislim da je moja Lara odjednom ovako ostarala. Bas odjednom. Od umaranja do klecanja, promjena na kozi i sl... Niko mi do nedavno nije vjerovao kad sam je setala da je to pas koji ima 10 godina jer je uvijek bila dobro drzana. Sad mi je neobicno sto se ODJEDNOM vidi da je ona stari, umorni pas. Svega se nekako nakupilo. Bolje sprijeciti nego lijeciti ako je vec nesto opasno, mada za neke stvari mozda i sada bude kasno. No, ne zelim o tome. 

Mogu sjutra okaciti slike te kilice (koja me iskreno najmanje zabrinjava, ne znam zasto),  kao i 'fleka' koje su joj se pojavile na kozi. 

IZVINJAVAM se na dugom postu, prosto svasta nesto ima sto bih podijelila sa vama, ali ovo me sad najvise zabrinjava. Kome nije muka da procita i podijeli misljenje i iskustva sa mnom i drugim forumasima, unaprijed se zahvaljujem. Pozdrav od mene i hrkalice.
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPon Avg 08, 2016 3:28 pm

Moj muz je jutros vodio kod veta. Vet je uzeo je sa tri mjesta uzorak koze za pregled. KAZE da ima buve i bakterije. Dao joj je neku tabletu da popije i medicinski sampon 2X nedeljno. Terapija traje dvije nedelje, onda na kontrolu. Ja te buve i dalje ne vidim. Mada vidim crne tackice u korijenu repa. Nikad nijesmo imali probleme sa buvama i krepeljima. Davno mozda. Ceskala se uvijek oko glave, dje joj i fali dlake, nikad oko repa. Drago mi je sto nije nesto ozbiljnije.

Za zadah iz usta je rekao da nije nista, i da je to normalno. Meni nije normalan tako jak i neprijatan miris. Ali dobro. Koja hrana je nabolja za uklanjanje ovog daha, pretpostavljam da ostaje da je problem samo u ishrani onda?

Noga nije slomljena i ne boli je, vjerovatno je samo istegla. To moze trajati i par mjeseci i moze se lijeciti samo od sebe. 
Toliko o svemu sto sam saznala jutros. Nesto nisam prezadovoljna odgovorima. Ne kazem da bih voljela da nesto jeste, ne daj Boze, ali sve mi je nekako.. kao da sam ja davala dijagnozu. 
Ostaje mi da vidim za dvije nedelje da li ce biti poboljsanja. Tu sam jos uvijek za iskustva i savjete. Pozdrav od mene i hrcka.
Nazad na vrh Ići dole
Mimmi

Mimmi


Ženski Broj poruka : 87
Godina : 31
Lokacija : Crna Gora,Podgorica
Datum upisa : 31.10.2009

Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 EmptyPon Avg 08, 2016 3:53 pm

Lara - Page 2 1zlbya1
Ovo je slika njenih zadnjih nogu. Na njima uvijek inace ima skroz dlaku, kao obrijanu dlaku, a sad izgledaju ovako.

Lara - Page 2 29zxyl0 
mjesto dje joj fali dlaka na presjeku butine i stomaka. Lara trenutno spava, pa vam ne mogu dati bolje slike.
 
Lara - Page 2 Zmnwx5
Ovo je dio na vratu dje joj fali dlaka, a ovo zelenkasto sto je na slici zanemarite jer mi je losa kamera pa kontrast boja i nije bas najbolji.

Lara - Page 2 Vsgi85
Glava i celo ;(


Lara - Page 2 33mmrro
Evo i slika repa cisto na uvid. Ova rana je od jutros, od veta.


Lara - Page 2 Rb9no8
Njena kilica o kojoj sam vec napisala. Sa obzirom da lezi, trenutno je ovako ispupcena, kao orah, ali kad stoji normalo nije toliko ispupcena, nekako se malo 'razlije'. Svakako je drugacija od kilice koju ima od rodjenja na stomaku, evo i te slike:


Lara - Page 2 W0q495

Toliko od mene, nadam se da su slike uspjesno postavljene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lara   Lara - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lara
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Lara
» lara
» Lara :)
» Lara povraca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: