Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari

Ići dole 
+15
sharpei hr
Vladica
sandra1000
vesnacikos
Han
Siniša
rugievithus
hektor
Nesha
unaltraina
sharpeistepa
neron
nesa151
Dacha
Murphypei
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Jun 02, 2012 3:27 pm

Evo za sada od mene ovoliko dok ne sredim slike, kasnije ću dati i neko svoje viđenje izložbe. Smile Još sam pod super utiscima. Wink

BOB Ch. Blackwitch When The Thunder Rolls owner: Isabella Pizzamiglio, Italia
BOS Altra Una "od Kuće R" owner: Miroslav Miletić, Serbia



I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 301807_4144012081633_2009964734_n
Nazad na vrh Ići dole
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Jun 02, 2012 4:19 pm

Sto se tice same izlozbe ne znam sta bih rekao,kao i Pedja jos sam pod utiskom Smile Mesto odrzavanja prelepo,organizacija odlicna,a druzenje nema sta da se komentarise Smile Po meni izlozba je uspela. Cestitam svima koji su ucestvovali u organizaciji i da im kazem da su uspeli I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 112933 I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 112933 I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 112933
A da,dodao bih i jos sto se tice sudije da je izbor bio odlican,zena me je bas odusevila,komunikativna,nasmejana,opustena....ma sve naj,naj,naj!!!

Inace moja odgajivacnica je ucestvovala sa dva prestavnika. Muzjak u razredu otvorenih i zenkom u razredu sampiona i ja sam prezadovoljan rezultatima .

- CH.Atina (champion class) Excellent , CAC. !!!
- Call Me Only For Win Od Kuce R. (open class) Excellent , R.CAC.
- Finally - BIS Couple I !!!

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 540484_4098612381220_1562242189_n
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Jun 02, 2012 5:04 pm

Wink Još ću videti kad se slegne, šta se tačno desilo u organizaciji, ja sam pobegao kući hehe Mislim da nije bilo većih propusta, manjih je bilo to znam, al ništa nerešivo.
Moram da se nadovežem na ovo Dačino za sudiju, mene je gospođa Linda oduševila! Prvo je izuzetno pozitivna i vedra osoba, veoma strpljiva i spremna da pomogne savetima. O tome kakav je stručnjak za rasu neću ni da govorim, mislim da je svakog psa realno ocenila, bar moju Kallu jeste (Kalla je bila van konkurencije prijavljena), opis je potpuno realan, isto tako i Sigi koju sam ja vodio (great dog, bad handler hehe ). Ono što je na kraju rekla za naše pse, generalno, posle izložbe, je da imamo jako lepe pse, ali da postoji problem sa temperamentom i sa vođenjem pasa, rekla je da psi izgledaju zdravo i da je videla odlične oči na ovoj izložbi. Ocena od ovakvog stručnjaka je verovatno jedna od najvrednijih i najrealnijih. Rekla je da će doći za 10 godina da vidi koliko smo napredovali. Smile
U katalogu je upisano 36 pasa, ne znam koliko je tačno pasa izvedeno, znaće se sutra jer je sudija i danas u Pančevu pa su svi zauzeti. Moje mišljanje je da se na specijalku dolazi zbog mišljenja sudije specijaliste za rasu, a gđa. Linda Reinelt-Gebauer je ovo odradila vrhunski.

A da, mislim da mi je Mladen rekao da ima preko 2000 slika do sada tako da čekam njega da postavi kad se vrati kući, sutra ili prekosutra. Wink
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Jun 02, 2012 9:03 pm

Trebace jos par dana da se utisci sloze,ali izlozba je u svemu uspela i sve cestitke pobednicima I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 79775 I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 17077 .Organizatorima i organizatoru7ki sve cestitke i zahvalnost za trud i vreme ulozeno da se ovakva izlozba prvi put odrzi kod nas .
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptySub Jun 02, 2012 10:02 pm

Evo i mene Very Happy Na startu da se zahvalim svima koji su danas svojim prisustvom ulepsali i ucinili nasu prvu specijaku USPESNOM Smile
O sudiji imam samo reci hvale, jer se stvarno trudila da svakom psu posveti paznju,svaka konstatacija je bila na mestu, strpljiva i prema onima koji su se malo uplasili , unervozili.. Ma super..
Iskreno,nije bilo lako, jer je sve trebalo skockati,ali mi je drago sto sam i od ucesnika i od sudije cula samo reci hvale,a treba da se naglasi da nam je ovo bilo prvi put! Wink
Lepo druzenje i prilika da se vidimo svi koji smo ovde zajedno Wink
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 10:30 am

Organizatoru Prve Specijalke Sar -Pei Pancevo 02.06.2012.

Evo i ja da se oglasim kao vlasnica psa AMOS -Bole izlaganog u razredu zrelih muzjaka .

Moj pas je bio izuzetno nemiran nakon dva sata puta sto je i pokazao u ringu .Ovo nije zvanican prigovor vec opaska na konacno zakljucenje "ocenske liste "koju je moj suprug vratio na moje insistiranje .A cak smo se i vratili sa samog prilaza mostu pancevo beograd ,do izlozbenog prostora .

Naime u listi pise sve najbolje ,u predposlednjem redu pise

"potrebna ring dresura" .A u poslednjem redu pise "Odlican pas" .U ocenskom delu

prekrizeno "Vrlo dobar",pecat "vrlo dobar", a dobija III mesto u grupi "Zrelih Muzjaka",i to od 7 -sedam izlozenih pasa .I ako se zbog ring dresure kaznjava pas ocenom manje onda neznam sta je znacila poslednja recenica .I moj suprug se u par navrata oglasavao i pitao a evo i ja dali je u ocenu samog psa ,pazite ponovicu ocenu samog psa a shodno standardu ukljuceno nagradjivanje i kaznjavanje ponasanje psa ,nastranu titula .

Mnogo uspeha u daljem radu kluba ciji je moj suprug clan, a sto se mene tice nemam reci ,sem da se prisetim isto tako jedne sudinice ciju smo listu nedavno vratili .

Primite pozdrav

Nesovic Dusanka

Sr.Kamenica
Nazad na vrh Ići dole
sharpeistepa

sharpeistepa


Muški Broj poruka : 25
Godina : 42
Lokacija : Vojvoda Stepa
Datum upisa : 26.05.2012

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 11:29 am

Cestitam svima koji su juce bili u Pancevu na izlozbi! Nama kojima zbog posla i drugog nismo bili u mogucnosti da prisustvujemo zelim vise srece drugi put! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003926058845
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 1:05 pm

Gospodjo Dusanka, upravo sam pogledala ocensku listu Boleta i potpuno ste u pravu u vezi opisnog dela i ocene, ali zamerku ste trebali izneti tamo i odmah, dok je bilo u prilike da se intervenise i razjasni sa sudijom zasto je ocena Vrlo dobar i da li je data na osnovu opsteg utiska bez obzira sto je eksterijer odlicno ocenjen.....I ne kod mene, vec kod delegata KSRS na ovoj izlozbi jer ja kao organizator nisam mogla da zapazim ovaj slucaj,niti mi je dozvoljeno da budem za sudijskim stolom tokom ocenjivanja.Moj zadatak je bio da je dobro organizujem i sem malih propusta mislim da sam uspela, a pitanja u vezi ocena u ocenskim listama nisu deo na koji ja sada mogu odgovarati... i to nije deo vezan za samu organizaciju, vec se takva pitanja postavljaju na licu mesta i onima koji su zadizeni za to.
Nije to jedini propust, ako uopste jeste, desilo se da pojedinim psima nije stavljen zig KD Bansif uz sluzbene zigove KSRS ali to je stvar koja se moze ispraviti.
Na kraju izlozbe Gospodja Linda Gebauer, posle svog obracanja ucesnicima, postavila je pitanje svima koji su slusali njeno obracanje u vezi generalnog vidjenja kvaliteta pasa koji je videla toga dana, da li imaju prigovor ili pitanje za nju, niko se nije oglasio,tako da ste zaista imali prilike na ovoj izlozbi i njoj direktno da se obratite u vezi ocene Vaseg Boleta sto je retkost na izložbama, sem sto ste imali i ovlaceno lice koje je zaduzeno za prigovore.
Nije to stvar za " nemam reci" jer je to tako koliko god da nam se to ne dopada, opsti utisak je ono sto se prikazuje kao ocena psa, to je tako na show izlozbama, iako se ni meni ne dopada sto cesto eksterijrno losiji pas dobije vecu ocenu ili titulu od eksterijerno boljeg, dogadjalo se i dogadjace se i meni, a ako je propust kod zapisnicara i to se dogadja.... Bole je juce bio uzasan u ringu i Vi svojim prisustvom sa Lunom kraj ringa ste velikim delom uticali da on bude toliko uznemiren jer je sve vreme zeleo da ode kod vas dve uz to sto je vec bio uznemiren od duzeg putovanja.


Poslednji put izmenio unaltraina dana Ned Jun 03, 2012 9:49 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 2:09 pm

Da se i ja oglasim Smile Izložba je po meni prošla odlično! Nikad bolje se nisam proveo kao na ovoj! Smile Svaka čast!! bravo dance
Sudija thumbup skroz realno ocenjivala kako i treba! Smile
Druženje kao i uvek je bilo cheers Very Happy

Betty - very good Very Happy Ja presrećan jer znam da smo strašno izgledali u ringu Very Happy

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Dscf2358

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari 411215414414720501113236
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 2:11 pm

Ljiljo,svaka cast na lepo organizovanoj izlozbi,jer nije lako sve to izneti,obzirom da je 1.put i mislim da ne treba sitnim propustima zamerati,desava se to i na mnogo vecim izlozbama.Pohvale i ostalim ucesnicima ove manifestacije,sve je proteklo OK.Sto se sudjenja tice,ja kao posmatrac mogu iz svog ugla da kazem da je Gospodja Linda sudila korektno,a najvise mi se dopao njen prilaz psima,svakom psu je posvetila paznju sto je pohvalno.Svi mi dobro znamo da osim izgleda psa,vrlo je vazno kako se isti i prezentuje pred sudijom,tako da je RING dresura bitna.Po meni na ovoj izlozbi najbolje su prezentovali svoje pse Dacha i odgajivac iz Rumunije a Pedja i Cane hvataju zalet put dobrih hendlera Wink Ovom prilikom zelim da cestitam svim pobednicima i da jos jednom kazem da je druzenje bilo SUPER,jer izlozbe uostalom za to i sluze Smile Najbolji deo je bio u retoranu gde smo u opustenoj atmosferi i uz dobru klopu razgovarali o svemu i dobro se zabavili Smile Hvala svima koji su bili i doprineli da sve prodje lepo,sklopljena su nova prijateljstava,sve u svemu jos uvek sam pod utiskom i jos jednom veliko HVALA na divnom druzenju Smile Nama u u goste pre polaska za Rijeku svratili Sanja i Miha sa svojim ljubimcima,bice slika kada budu stigli posto nas je Miha fotografisao Wink
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 2:19 pm

Draga gospodjo !

I pored protivljenja mog supruga ja cu vam odgovoriti .

Ocenske liste je moj suprug dobio na kraju poslednji, kada su i sudinica i delegat vec ispricali pricu i otisli ili bolje reci liste za Lunu i Boleta je dobio poslednji uopste ne obaziruci se sta u njima pise ,verujuci da odlican jer je svaku rec sudije razumeo .Jer vi zaboravljate da on zna engleski iako vas je kako on kaze pustao da vi mu prevedete neke opise .I ponovo vam kazem vratila sam se da ispravim ili da se lista vrati ali sad saznajem od supruga da nije imao kome ni da je vrati ni da je izmeni iako mi je rekao da ju je u besu vratio .Organizator izlozbe ima pored vas i sekretara ,zapisnicara i prevodioca zar ne .Ko je od "pas je odlican" promenio u

"pas je vrlo dobar" i prekrizio kockicu "vrlo dobar" ,sudija zasigurno ne i ne ,ona je samo podpisivala sta joj se dalo .

No kako bilo da bilo Bole ce i dalje biti nas najj najjj pas ,bez obzira na organizatore ,sudije,delegate i igranke "bez granica" .I jos jednom vas molim pazljivo procitajte moj prvi tekst.A verujte da postoje ljudi koji svojim bilo kojim poznanicima veruju .Mozda mana ali je tako sto se tice mog supruga .

Zelim vam da i dalje pobedjujete i sve najbolje .

D.N.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 3:44 pm

Kao sto rekoh mozda je i propust, greska zapisnicara u onoj guzvi oko pecatiranja i radnih klnjizica na kraju, dogadja se i to, ali...svako svoju ocensku listu MORA pogledati i iskontrolisati pre odlaska sa izlozbe da bi se nepravilnosti ispravile ako postoje dok je vreme. nema to nikakve veze niti sa mojim psom koji je kraj pobednika izlozbe... niti sa poverenjem u prijatelje.


Poslednji izmenio unaltraina dana Ned Jun 03, 2012 9:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 5:32 pm

a ovo je iz Pravilnika FCI o izložbama pasa:

VRLO DOBAR - dodeljuje se samo onom psu koji ima savrsene odlike svoje rase, koji je uravnotezen u pogledu svojih proporcija i koji je u dobroj kondiciji. Bice mu tolerisani manji nedostaci ali ne i oni morfoloske prirode. Ovu ocenu moze dobiti samo kvalitetan pas.

ODLICAN - dodeljuje se samo onom psu koji se veoma blizo priblizio idealnom standardu rase, koji je u savrsenom stanju, koji odaje utisak harmonicne celine i ispoljava uravnotezen temperament, koji je sam "klasa" i ima sjajno drzanje. Superiornost njegovih kvaliteta u odnosu na rasu moze da dopusti da se zanemare neke manje nesavrsenosti ali on mora imati tipicne odlike svoga pola.
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 6:02 pm

Evo sve procitah Ljiljo po obecanju ,a i drago mi je sto ste se ponovo javili i napisali "kako se ocenjuju" psi na izlozbama ili ti "moze da BUDE ali nemora da ZNACI" sistem.

I sta da Vam uopste dalje pisem sem da Vam napisem DA upravo to pise u ocenskoj listi a kako znam engleski cini mi se da mu gospodja sudinica to nije toliko uzela za zlo cak sta vise .I da "tabu temu" na ovom Forumu ponovo otvorim ,"dali je vazniji Exterijer konstrukcija ,oblik -ma sve sto je napisano u ocenskoj listi koju imate ili "psi vojnici" koji cak zbog toga mogu imati i "diskvalifikacione" mane ali su na postolju .E posto mi ovo napisaste ,pa da i odgovorim.

Da Bole je bio veoma nervozan u ringu ali dali to nije ponekad "odlika" Sae Pei rase .Mislio sam da je moja supruga preterala ali nazalost ovim Vasim poslednjim komentarom sve rekoste pa njeno pisanje necu ni komentarisati a u njeno ime se i nemogu izvinjavati a ona to ne zeli. .A ja cu svojim recima to i prokomoentarisati bez obzira na sve salve napada "Pas na izlozbi mora biti ringovno dresiran "kao vojnik" ALI moze dobiti dobru ocenu recimo 5 iako je sa diskvalifikacionim manama ,nedostacima /zubalo ,naboranost ,i da ne nabrajam /a cak i CAC ili CACIB itd .A takodje cu upitati posto je to "tabu tema foruma" dali dobre stence i razvoj rase daju dobre ili "poslusne" jedinke?

A posto je nik nesa151 moj a ne moje supruge predlazem urednicima da "brisu" sve moje i supruzine komentare jer su "uvredljive "prirode a i nik je zloupotrebljen ,bar tako mi se cini negde pise u kodeksu ponasanja na forumu .

Uz najlepse zelje u buducnosti kako Vama ,porodici ,zguzvancima primite pozzz od nesa151 sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 6:45 pm

Hehe, iskreno pokusao sam da iskuliram ove postove ali ne mogu Smile Kao sto svi znate ja koliko toliko obilazim nase izlozbe,ne mnogo ali sigurno vise neko iko ovde na forumu Smile Video sam situacije gde sudije brzo pricaju pa zapisnicari ne stignu da zapisu,ili je sudija dosta tih pa mora da ponavlja po vise puta jer ovaj ne cuje, znaci gresaka uvek ima i to na izlozbama gde zapisnicari vec imaju dosta iskustva,a sta onda da pricamo sad o ljudima koji su bili ovde a uz sve to i sudija stranac Smile I kod mene u listi je bila greska,Atini nije bio upisan CAC. Medjutim na kraju izlozbe kad mi je Cane rekao da se i ovaj CAC racuna kao i na svakoj drugoj izlozbi odmah sam uzeo listu i otisao na prepravku,gde su se devojke izvinule na gresci i odmah je ispravili. E sada posto sam ja jedini koji zna celu pricu kako se desilo ovo sa listom od Boleta sad cu i reci kako se to desilo jer sam bio na svega 2 metra od sudije kada se raspravljalo oko toga i jedini krivac za ispravku u listi je ustvari decko koji je prozivao pse da udju u ring,ali to je bila sigurno nesmotrena greska,nije sigurno namerna. Sudija je krenula da prica po redosledu :Excellent,Excellent,very good,very good. A po redu su bili. Prvo moj Pako,pa cokoladni,e sad mislim da je crni pas bio treci i na kraju Bole. Decko je preneo zapisnicarkama ali je rekao sve Excellent jer ocigledno nije dobro cuo. one su krenule da pisu tako,gde je sudinica uzviknula NO. i ponovila isto sto i prvi put samo sto je ovoga puta i prstom pokazivala koji je pas odlican a koji vrlo dobar, pa su onda zapisnicarke ispravile.nesa je bio poslednji dole daleko pa nije ni cuo nego je krenuo da trci sa nama jer je mislio da je i bole dobio odlicnu ocenu. Tako smo i zavrsili svi na postolju. Odmah po zavrsetku i izlasku iz ringa sam ja to Pedji rekao a on mi je reko da gresim sto moze i sam to potvrditi ako se seca Smile Ne zelim nikoga da uvredim,ni Nesu ni zapisnicare niti decka koji je prozivao pse vec samo sam izneo kako je tacno bilo Smile
Jos jednom samo mogu da kazem da sam ja prezadovoljan izlozbom i mislim da je uspela!!! Veliki pozdrav za sve Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 7:14 pm

Koristim priliku da se svima zahvalim na gostoprimstvu prije, za vrijeme i poslije izložbe a naročito Ljilji i Canetu. Osjećao sam se kao kod kuće iako sam prvi put bio. Hvala još jednom na svom trudu, gostoprimstvu i prevozu. Sjajni domaćini ste bili, ne samo meni već svima.

Prvi i glavni utisak mi je što sam upoznao dosta članova sa foruma s kojima kontaktiram već skoro dvije godine a tek sada se stvorila prilika da se upoznamo. Veliko zadovoljstvo mi je bilo upoznati svakoga od vas.

O izložbi neću da pričam jer je sve već rečeno a i ja nisam kompetentan za bilo kakve komentare. Imam mnogo fotografija koje ću rado da podijelim na forumu samo treba mi malo vremena da ih sortiram i uobličim u neku cjelinu.
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 7:21 pm

Dacho!

Ajd onda i tebe da pitam sta i nakom postolju je bio Bole -BROJ 3 .Koje je to ocenjivanje bilo .A sto sew trcanja u krug tice slucajno ili greskom ja sam trcao PRVI!
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 7:30 pm

Da odlicno se secam svega u ringu ali se ne secam NIKAKVE RASPRAVE OSTATUSU BOLETA .Daco ne zelim da delujem bezobrazno ali Bole ni u jednom TRCANJU NIJE TRCAO POSLEDNJI jer i nije mogao kao broj 9 ni u prvom .E sad kako si ti to video a ja ne bice da sam trcao obrnuti krug .Ti rece hteo si da "iskuliras" e pa nisi .
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 7:37 pm

Neso, polako prelazite granicu. Zamolicu Vas da obratite paznju na nacin na kojim se obracate drugima. Provokacije i svadje necu tolerisati.
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 8:02 pm

Primio sam k znanju opomenu iako ruku na srce neznam gde se ja to obracah drugima sa nepostovanjem ili provokacijama .Sa pitanjem da i na njih imam prava ,zar ne .E gde jedino mogu da se izvinem su velika slova ,ali i ona se u poslednje vreme u ophodjenju na internetu ne smatraju nepostovanjem ako nije ceo tekst pisan velikim slovima.sunny
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 10:04 pm

Draga Ljiljo i svi organizatori i učesnici izložbe!
Mnogi od vas su nas pitali što nam je bilo u glavi kada smo napravili tako dug put da dođemo u Pančevo na specijalku. Mi im odgovaramo jednom lijepom izrekom: Sreća nije cilj, sreća je putovanje do cilja!
Nama je bilo prekrasno. Nosimo jako lijepe utiske i sklopljena nova prijateljstva. I naravno, sretni smo zbog toga. Još jednom jedno veliko hvala na svemu ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyNed Jun 03, 2012 10:55 pm

Hvala svima na pohvalama, ja licno jesam zadovoljna kako je sve izgledalo i proslo, trudila sam se da povedem racuna i o najmanjim detaljima u organizanizaciji a to nije bas lako kada pored propisanih pravila za odrzavanje ovakvih manifestacija, postoji volja i zelja da sve lepo izgleda i ucesnicima se omoguci da se prijatno osecaju.
Ovo je najbolje sto se moglo u ovom trenutku.... cak i vise od toga, pocevsi od izbora sudije i ostatka tima koji je bio u ringu pa preko svega drugog a imajuci u vidu broj clanova kluba i kolicinu sredstava kojima se raspolagalo. Ogroman rad i vreme je ulozen sa moje strane i to je nagradjeno na kraju jednom lepom izlozbom i vasim komentarima. Zaista se lepo osecam pored umora koji jos traje i ako bude srece i zdravlja sledeca ce biti jos bolja i nadam se sa vise ucesnika. Hvala i vama svima koji ste pomogli u bilo kom smislu ili bili izlagaci.Mladene jedva cekam slike!!!....na samoj izlozbi sam bila skoro omamljena od umora i mnogo pasa i rezultata nisam ispratila u ringu uopste drunken Vreme je bilo najbolje sto je moglo da bude za nase pse...imali smo srece i sa tim cheers a i sa odobrenjem za tu lokaciju koju nije bas lako dobiti u ovom gradu s obzirom da je od skoro uredjeno izletiste za gradjane....Sve u svemu..bilo je lepo i korektno u svakom smislu bez obzira na sitnije propuste.
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyPon Jun 04, 2012 3:07 pm

thumbup dance Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyPon Jun 04, 2012 3:25 pm

Super prilog bravo
Nazad na vrh Ići dole
sharpeistepa

sharpeistepa


Muški Broj poruka : 25
Godina : 42
Lokacija : Vojvoda Stepa
Datum upisa : 26.05.2012

I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari EmptyPon Jun 04, 2012 5:11 pm

Hvala na prilogu! Bar malo nam je docarana atmosvera u Pancevu i veliki pozdrav za kinologe iz inostranstva! Veliki pozdrav za crnobelu zenkicu!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003926058845
Sponsored content





I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari   I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
I Specijalizovana izložba za Šar-Pej rasu 2.6.2012.Komentari
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» PRVA SPECIJALIZOVANA IZLOZBA ZA SHAR PEI RASU U SRBIJI
» Hrana za Shar-pei rasu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: SHAR PEI CLUB-
Skoči na: