Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Shar pei na poklon! EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Shar pei na poklon! EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Shar pei na poklon! EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Shar pei na poklon! EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Shar pei na poklon! EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Shar pei na poklon! EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Shar pei na poklon! EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Shar pei na poklon! EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Shar pei na poklon! EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Shar pei na poklon! EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Shar pei na poklon!

Ići dole 
+7
MitaBG
Han
sandra1000
unaltraina
neron
Laki KI
Nesha
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPon Feb 04, 2013 11:43 pm

Citat :
Aris,šarpei star oko 4-5 godina,10.februara ostaje bez doma,u koji je dospeo kao štene,neželjen od vlasnice koja je u zatvoru.Gospođa koja je o njemu sve ove godine brinula najbolje sto je mogla,sada se seli i ne može da ga povede.Dobrog je karaktera,voli mačke. 063 11 28 188

Preneto sa fb: LINK


Shar pei na poklon! 604088533546043343408150

Nazad na vrh Ići dole
Laki KI

Laki KI


Muški Broj poruka : 24
Godina : 42
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.10.2012

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySre Feb 06, 2013 9:14 pm

Zvao sam gospodju u vezi ovog psa i svasta mi je rekla u sustini da hocu da ga parim da bih zaradjivao silne pare na stencima sto nije u redu sa njene strane. Izmedju ostalog rekla je da i je dosta ljudi zvalo,ali nije nikom dala psa tako da je ocigledno da ona ni ne zeli da ga pokloni iz kojih razloga ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySre Feb 06, 2013 9:34 pm

Ne znam sta je u pitanju,posto smo ovo preneli sa fb,sa zeljom da pas dodje do novih vlasnika.. Raspitacemo se, cisto da vidimo sta se desava Wink
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySre Feb 06, 2013 9:51 pm

Ta zena je komsinica koji zivi u nekoj kucici i hrani tog psa od kada je vlasnik ili vlasnica u zatvoru kako sam ja razumela pricu sa FB.Sandra 1000 je ovde ranije pominjala tog psa iz njenog kraja koji vise jede oko kontenera i luta nego sto je kod vlasnika, pas je bivsi pas nekog narkomana. Nista vise ne znam jer je samo preneto sa FB. Mozda Sandra zna neke detalje jer zivi u kraju gde i pas a upravo sam tamo postavila pitanje o cemu se radi i kakav problem zena ima sama sa sobom da tako razgovara sa ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 5:12 am

Eto i mene...

Aris PRELEP pas, znaci ljudi ne bi ste verovali kako je on lep. Jako dugo se hrani po kontejnerima, veoma je nepoverljiv sto je i normalno za ovu rasu. Prema psima je pokoran, a sa mackama zivi, a to ne znaci da druge ne bi dirao. Tako da, to je glupost sto je gospodja Slavica rekla! Aris je ukraden! Da! Ukraden je od strane momka jednog od te dve narkomanke. Rastao je ko zna kako, jeo je ko zna kad i ko zna sta, ali imao je srece da uspe i postane lep pas. On sada zivi u jednoj rupetini koja lici na garazu, koja je uzasno prljava i o njemu brine pijanica tj. majka te dve narkomanke koje su u zatvoru. Sa Slavicom sam pricala, jer, inace mi je komsinica, deli nas samo park i rekla sam joj jos prosle godine da bi ga uzela. Kao sto i sami vidite, ja nisam obavestena o njemu dok nisam na fejsu videla da se oglasava. Gospodja Slavica, inace zena gladna frke i problema voli tako da maltretira narod, a da glumi "damu na nivou". Vec smo imali problema s njom. A Ljilji sam rekla, da neko ko se slika sa lesevima mrtvih pasa nije normalana osoba. Slavica je konfliktna osoba, ali kako mi kazemo "kefce, a ne ujeda". Aris je zakljucan u toj rupi. Zena je teska pijanica i nema para da brine o njemu. Nije u pitanju nikakva selidba. Jos prosle godine se polemisalo o tome da se udomi. Slavicu svi Shar pejevi PREZIRU, a to je i sama rekla. Ujedena je od dva komsijska shar pea , jednom za lice, drugi put za ruku. Moja Beti nemoze da je smisli. Ja cu s njom da se cujem ujutru i da joj kazem da bih ga ja uzela. Ako uspem u svojoj nameri, bice kod mene, a vas molim da mi pomognete i sklonite ga jer kod mene je nemoguce da bude, pocev od Beti, a i macke su teritorijano nastrojene. Moze on da bude divan, ove moje vestice ce ga cackati. Pas nema rodovnik, a kad smo saznali ko mu je pravi gazda, taj covek je jednostavno rekao "ja sam njega prezalio". Aris, ima oko tri godine... i mislim da bi bio red da bar ostatak svog zivota provede u miru i pre svega punog stomaka. Meni je jako zao, ja sam vec pitala ovde sta misle drugi o usvajanju vec formiranog psa, ali jednostavno je nemoguce. Dva psa, tri macke i cincila, sad jos na sve to brinem o lutalici koja mi spava na otiracu...dusa me boli, ali sta cu Sad
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 5:30 pm

Cula sam se sa Slavicom. Ona kaze da ju "taj covek" koji ju je zvao rekao da psa hoce da pari i prodaje stence. Da se razumemo jedno, onda Slavicina reakcija nije pogresna jer zena godinama gleda kako se Aris pati, ona zeli da on bude kucni ljubimac a ne masina za stancovanje stenaca. Javice mi se da odem da ga vidim, jer ne znam da li ce pas da me prihvati. Kao sto je i sad rekla, Aris nju ne voli. Eto, kazem, mene brinu moje zivuljke da li ce ga dirani, on kao on meni nesmeta. Ja za padobrance uvek imam klope i udoban krevetic. I, Slavici sam rekla da pas koji nema papire nemoze da se pari! Tako da ne bude u zabludi da sad svako ko je nazove trazi psa za parenje. Pas trazi vlasnika koji ce da mu bude posvecen, da ga voli, mazi i pazi, brine o njemu i ne razmislja o parenju tj. da bude kucni ljubimac, a ne da zavrsi napolju u boxu. Nadam se da me razumete, pas ne napacen do besvesti. On nema sta da jede, hrani se pored kontejnera, a sad cujem da i drugi pas koji zivi snjima jede tako. Zalosno je sto neko tudjom krivicom pati ceo zivot. Dok nasi spavaju u toplom i cistom i uvek im je stomak pun, njemu krce creva i da li jadnicak moze da spava...
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 5:37 pm

Hvala Sandra, sad je jasnije....PAS JE BEZ RODOVNIKA I NIJE ZA PARENJE!!!! Nadam se da ima onih koji ne zele psa samo ako moze u rasplod, nisu ni svi psi sa rodovnikom za rasplod, a kamoli psi bez rodovnika i upravo zbog toga njihovi jeftini stenci i zavrsavaju ovako ili kao onaj crni jadni Aga Sad....iskreno i ja bih mozda oreagovala slicno, psu opstanak visi o koncu a pokrece se prica o parenju a ne spasavanju psa zbog njega samog i sto se ima iskrena zelja da se pomogne.Koliko god da ta zena nije svoja zeli psu najbolje.Direktni ucesnici dijaloga znaju sta se dogodilo ustvari.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 6:56 pm

Naravno. Ja ujutru idem da ga vidim i javljam vam u kakvom je stanju. Jer, i ako se na slikama nevidi i ako Slavica ne pominje drugi mi kazu da pas ima neki problem sa kozom. Sad... ja sam njega videla pre jedno mesec dana ovde ispred zgrade kod kontejnera, mozda ima rane od pasa, mozda zbog lose ishrane. Uglavnom, nista neznam dok ga nevidim. Treba mi vasa podrska da mu sto bolji dom nadjemo, da i on kao i nase kuce bude omiljen, mazen i pazen, a pre svega da se oporavi kvalitetnom ishranom. Ako budem uspela, ja cu njega odvesti kod veterinara da ga pogleda, jer verujem da nije ni vakcinisan ni cipovan... sto je logicno kad neko nema za hleb nema ni za druge stvari.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 7:17 pm

Laki KI ::
Zvao sam gospodju u vezi ovog psa i svasta mi je rekla u sustini da hocu da ga parim da bih zaradjivao silne pare na stencima sto nije u redu sa njene strane. Izmedju ostalog rekla je da i je dosta ljudi zvalo,ali nije nikom dala psa tako da je ocigledno da ona ni ne zeli da ga pokloni iz kojih razloga ne znam.
Verujem sam da je losa komunikacija i netakticnost u pitanju i da nisi zeleo psa samo zbog parenja.Sandra ce pokusati da se malo pobrine o njemu i eto.....ako ga zelis bez rodovnika i bez parenja nadam se da ce se sve lepo zavrsiti.
Nazad na vrh Ići dole
Laki KI

Laki KI


Muški Broj poruka : 24
Godina : 42
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.10.2012

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyČet Feb 07, 2013 9:26 pm

Kao sto sam vec napisao u predstavljanju moj Laki je muzjak tako da mi parenje nije bilo ni na kraj pameti jer u Srbiji nisu legalizovani gej brakovi. Very Happy Ja znam sta mi je gospodja rekla,ali nek bude kao sto je Unaltraina napisala losa komunikacija. Uostalom posto je rekla da ju je dosta njih zvalo mozda me pomesala sa nekim drugim.
Vidio sam i njen profil na FB i tamo sam se svega nagledao. Da budem iskren ja sam zamisljao sasvim drugu sliku o ovom psu jer su informacije bile slabe tako da sam resio da ipak kupim musko stene sa rodovnikom iskljucivo iz ljubavi prema ovoj rasi.
Sandra tebi VELIKO HVALA na trudu i izvinjavam se sto si se maltretirala,a razumem da ti to nisi radila zbog mene nego da bi pomogla ovom napacenom psu.

Svako dobro zelim...
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPet Feb 08, 2013 3:31 am

Ja obozavam zivotinje, volim koke, koze, zeceve, a prasice obozavam Very Happy A ono sto me okruzuje, psi, macke... to zivotom branim hearty Slavica je cudna zena. Ja od vas nemam sta da krijem i uvek kazem sta mislim pa kako se kome svidi. Ono masovno trovanje pasa prosle godine je samo osveta Slavici. Mogu da razumem da je neko otrov bacio u park, na ulicu... ali da neko baci kobasice sa staklom i otrov kod samih Slavicinih vrata to je vec malo cudno. Pricaju da se zavadila sa predsednikom kucnog saveta koji ju je opomenuo da psi nemogu da borave u holu zgrade, aj jedan, aj dva, ali ceo copor to je previse. Nejvece zariste bilo je oko same njene zgrade gde su potrovane i macke i psi. Otrovana su dva vlasnicka psa.

Vlasnike malog Leoa koji se oglasavao i ovde na nasem forumu je uznemiravala i pretila potpisanim ugovorom. Tu je izbio konflikt izmedju nas dve na moju molbu da se okane tih ljudi jer oni su potpisali ugovor o vlasnistvu nad psom, a ne Slavicinim vlasnistvom nad njima. Jedno vreme je mudrovala, ali je opet pocela da trcka za nama.

Najvise me je izludelo kad se umesala u vezi nasih pasa. Moja teta Nada brine o coporu koji je vec devet godina sa nama. To su vec stari psi navikli na ovo okruzenje, na nas, navikli jedni na druge. Ona je htela da ih oglasi i udomi ne razmisljajuci da li ti psi to uopste zele. Imaju svu negu kao i psi u vlasnistvu, zamrzivaci puni hrane, veterinarsku negu, sterilisani, cipovani, vakcinisani. To bi bilo isto kao kada bi Ljilja razdvojila sad svoje pse, pse koji su porasli zajedno. Totalna nebuloza. Ovi se psi toliko vole da je to neverovatno, jedni bez drugih ne bi mogli. Ceo komsiluk izlece da brani pse od sintera. Kad je bas bila hajka po stanovima smo ih drzali.

Zato kazem, najveci problem je sama Slavica, ona je Arisa scepala i radije ce ga na ulicu pustiti nego dati nekom. Zato sam se ja zauzela za njega da mu pomognem. Ako bude bio fin bice ovde kod mene i odavde ce se oglasavati. Naglasila sam da Aris moze da ode kod onog koji ovu rasu poznaje. Nikakvi drugi ljudi ne dolaze u obzir, jer mi je muka vise vlasnika koji kad iskrsne prvi problem psa izbace napolje ili jednostavno zanemare, kao sto je to slucaj sa Agom. Nedam da se iciji zivot vise unistava. Nas ima dovoljno toliko da mozemo da pomognemo, nemoguce je da neko nema mesta. Nemoze niko da me ubedi da nema parce hodnika koje moze da pregradi, jednu prostoriju da da ili deo dvorista. Ja i pored toliko zivotinja psa sakrijem da tata ne primeti, on se boji zarze, ali posle dodje i kaze da me razume. Maza koja se poklanja je bila i prespavala kod mene u sobi, smrdi ko sam djavo ali meni nije smetalo. Bila sam srecna sto nemrzne i sto joj creva ne krce, vec spava pored peci srecna. Taj pas je toliko zahvalan da je to neopisivo. Svi je hrane, a ona samo u mene gleda. Na zalost ona je sada napolju jer je napala moje mace, a zbog toga napala ju je Beti. Nisam smela da rizikujem i pustila sam je napolje. Ona spava na mom otiracu a ja sa g*vnarima od komsija vodim rat. Boze smeta im pas, deca im se plase, a ja celo leto slusam vrisku njihove dece koju krvnicki tuku. Kako god, mene i vas koji brinete o zivotijama zakon stiti. Sve zivotinje koje zavise od coveka niko ne sme da dira, truje i maltretira, sve se to kaznjava!
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPet Feb 08, 2013 7:22 pm

I danas izgovori... idem tamo, moram ovo, moram ono... zalosno je sto pas od ludaka s kojima je ziveo nabasa na jos veceg. Bojim se da ce on da zavrsi ko zna gde. Nisam ga danas videla, ako ne bude moglo ni sutra oticicu sama kod vlasnice.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 5:33 pm

CAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO loveshower

Evo ga Aris! Smrdi kao lav i slinavi. A mislim da mu je i dusa zacepljena, jedva dise. U mene se zaljubio Very Happy samo mase repom i obozava da se mazi. Nije ni a od agresivnog psa.

Shar pei na poklon! Dsc00485p



Koliko sam razumela Slavicu, dolazi da li Olja ili Olga neka sutra da ga vidi.

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 6:17 pm

goodpost thumbup bravo hearty Ovo je kod tebe ili kod te zene slikano?Jadnicak..ali sline i miomirisi se zacas srede Razz
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 7:06 pm

Kod mene al je haos. Kako izadjem iz kuce tako se macke bace na "veliko spremanje".
Beti ga prihvatila, macke se maze snjim, a on svima mase repom. Ima cetiri godine, neki covek mi rekao koji mi ga je predao. Nisam mogla mnogo da komuniciram s njim jer smrdi na alkohol pet metara u precniku. A i nisam mogla od Slavice do reci da dodjem. On je mnogo uplasen, sve vreme je kod vrata i cvili. Izvela sam ga napolje i imao je proliv, ali za ovim covekom da crkne. Vratila sam ga kuci, nek tamo spava, a preko dana bude kod mene da se postepeno privikava, ovako ce pas da skrene jer ovo veliki sok za njega. U koliko god losim uslovima bio on je vezan za njih. Ja sam ga nahranila, dala Omega 3 ( dve perle za pocetak) i vitamin C.... Jedva cekam da ustanem da odem po njega. Mnogo je lep. Treba da se podgoji malo, da se seta cesto i najbitnije da se odcepi jadnicak, smrkce i mlati glavom. A kad sam mu pogledala usi deluju mi kao da su skroz zatvorene, maltene kao da su zarasle. Nisam htela da ga mucim sa kapima, da cistim jer, ipak sam ja njemu stranac, ali...odma me je zavoleo, to me je bas obradovalo. Slavica me istraumirala, jos me zvala da sidjem na parking jer ce Aris da me ujede. On meni prisao prvi, poljubio i dobio je klopicu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 8:47 pm

Svaka čast Sandra! thumbup Super si ovo napravila! bravo Spasila si jadnička! Veliko hvaaaala od nas! hail hail hail
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 8:52 pm

odlicno je i tako, srce si Sandra hearty Kada zena sutra dodje po njega, posto ce preko dana biti kod tebe ti je uputi u "tajne" rase, uzmi kontakt i uputi na forum. Bilo bi lepo da ga vidjamo i dalje sunny
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 9:57 pm

Hvala vama svima sto ste mi velika podrska i sto mogu uvek da racunam na vas. Naravno Ljiljo. Nego, kad ovako nesto lepo pocne obavezno mora ruzno da se zavrsi... Slavica. Majke mi zena je cudo. Ja nevide nikog ko toliko prica. Strasno. Ona ce morati nesto da iskomplikuje, ali videla sam da me ovaj covek postuje i shvata ozbiljno i meni kaze "Sine, eto ga tebi, ti znas s njima, nebi da ode nekom ko nema pojma, ti ces to u kuci drzati, a ne da bude avlijaner" A ona se odma ubacuje i kaze "Zovu me i danju i nocu, svi ga hoce otimaju se" Mislim se, zeno teraj se, al ajde...
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptySub Feb 09, 2013 11:21 pm

cheers bravo Bravo Sandra i svaka ti cast!!! respekt
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyNed Feb 10, 2013 12:39 am

Sandraaaa super, divna vest Very Happy Ljubni ga umesto nas na rastanku,nema veze sto smrducka Wink
Nazad na vrh Ići dole
NikolaKM

NikolaKM


Muški Broj poruka : 76
Godina : 35
Lokacija : Kosovska Mitrovica
Datum upisa : 28.12.2012

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyNed Feb 10, 2013 1:15 am

SVAKA CAST SANDRA!!! Jos jedan zivot je spasen!

doggy
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyNed Feb 10, 2013 4:17 am

respekt svima vama sto ste uz mene, to mi mnogo znaci !!! kiss hearty

Ujutru idem po njega, da ga nahranim i ostavim hrane za mace. Ti ljudi imaju jos jednog psa kog vode sa sobom i dve predivne mace. I one se udomnjavaju...pa ko pozeli nek kaze. Obe su mazulje nevidjene...i njihov se restoran zove "Kontejner". Arisa je nemoguce odvesti veterinaru, jer, logicno, nezna mucenik sta ga je snaslo. On najbolje zna da mase repom i ako je sav preplasen loveshower

Treba mi vasa pomoc oko njegovog zdravlja. Curi mu nos, jedva dise, bas ga muci to. Sta da radim, da li je pametno davati neki antibiotik?

On pored nosa ima problema i sa ocima, suze.

Usi scared dozivela sam traumu. One su uzasne, osecaju se, crne se, mlati glavom i usi izgledaju kao da su zarasle, nevidi se kanal uopste, kao da su otecene. Kako to da mu ocistim onako na kvarno da ne odreaguje... jer mnogi to mrze?

I... kako ga okupati ili ti neutralisati neprijatan miris? Ne smrdi onako kao da je sugav, vec Aris se oseca na garez... kao da je bio negde na dimu.

Dajem mu meso kuvano, pa cu polako na sirovo da predjem jer je to sok za njegov organizam. Da li da mu dajem probiotik?

Kad vec pomenuh hranu, doslo mi je da placem kad sam videla kojom brzom jede, on bi mucenik pojeo koscurinu bez zvakanja koliko je gladan.

Kad je stao pored Beti... ona je kao svinjce nasparam njega, on je visi, ali upola uzi od nje. Kosti mu se vide i kicma, a guza malena... Very Happy Bice on prelep pas, samo mu malo nege treba i pun stomak cheers

Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPon Feb 11, 2013 2:48 am

Da li sme Arisu da dam Sinacilin ili Amoksicilin. Za ovu prehladu sto ga muci, sto slini i tesko dise?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPon Feb 11, 2013 9:13 am

Ima infekciju disajnih puteva,nemoj psu nista sama davati Sandra,za to idu injekcije....mozes mu eventualno po kap gentokulin kapi u svaku nozdrvu i sirup od bokvice par puta dnevno, nista vise sama...to mora veterinar da poslusa i izvadi mu se krv prvo.Niti znas dozu, niti bilo koji antibitik sme da se daje na svoju ruku. Mozes mu neodgovarajucim antibiotikom samo srusiti imunitet sasvim i napraviti jos gore ako bakterije koje on ima ne reaguju na njega.Kapi za nos ne mogu da naprave veliku stetu ali i one prikriju rezultat ukoliko se uzima bris iz nosa koji je jedini pokazatelj koje su bakterije u nosu.Nemoj ga kupati, hladno je a i on se vraca da spava u svoj usmrdeni krevet pa ce se opet usmrdeti koliko preko noci.
Nazad na vrh Ići dole
Zorana

Zorana


Ženski Broj poruka : 124
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 31.08.2012

Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! EmptyPon Feb 11, 2013 11:50 am

SVAKA CAST SANDRA ! SVE POHVALA ZA TEBE! Samo jos jednom SVAKA CAST! thumbup loveshower respekt
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shar pei na poklon! Empty
PočaljiNaslov: Re: Shar pei na poklon!   Shar pei na poklon! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shar pei na poklon!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Shar Pei na poklon
» Shar pei na poklon
» Shar pei na poklon
» Shar Pei muzjak na poklon

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Usvojite ili poklonite ljubimca-
Skoči na: