Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Muzijaci i njihovi nagoni ....

Ići dole 
+8
neron
MitaBG
Aron23
Nesha
Petar91
sandra1000
unaltraina
topaz
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:38 am

Vremenom će se navići. To je najgore kad su mladi pa u punoj snazi. Marfi je imao u jednom momentu 3 ženke u ulazu i to kad krene u teranje nikako da završi. Sad komšinica ulaz pored sa japanskim činom ima problem jer je puno ženki kad se zaređaju on jadničak odlepi.
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PAŠA


Ženski Broj poruka : 332
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2013

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:50 am

Mi imamo dve ženke, jednu u prizemlju pa mučenik sedne na njen prag i čeka  hehe 
a druga je terasa iznad nas ( to mu je prva ljubav od kad je bio štene ) ona je starija i ne baš druželjubiva ali to mu ne smeta da probije vrata od terase kad je čuje samo da je vidi i kaže nešto  lick
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PAŠA


Ženski Broj poruka : 332
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2013

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Avg 21, 2014 12:17 pm

Mi smo noćas imali žurku  Mad  nije da se hvalim ali gospodin me je držao budnom celu noć...bio je u šetnji oko 23h kao i uvek...ali je negde posle dva počeo onako tiho da cvili i ja ustanem rekoh možda je gladan (nije nešto mnogo jeo juče) ili žedan  confused  , otvorim vrata od sobe a on pravac na terasu, da se svađa sa čoporom koji prolazi, inače se ne primećuju na ulici ali ženke čopora su u teranju pa su svi uznemireni...i tako laje kreten u dva noću  Neutral  mislim da sam ga unela od besa i ubacila u njegov krevet...i zapretila sam mu  nono  kupanjem  Very Happy   uglavnom ćutao je pet minuta i opet počeo da cvili i da šnjuva po sobi, opet pomislim možda mu se ide u wc a ja ga mučim i ustanem opet  Rolling Eyes  opet terasa opet frka ali stavim mu am i uzmem kišobran ako dodje do frke  gadjanje  izvedem ga a on poleti na stranu gde su lutalice otišle i odakle će se vratiti svaki minut  Suspect  shvatim naravno da me je namagarčio i da mu se ne obavlja nužda i povučem ga nazad, on kao digne nogu i pusti dve kapi i kao svi srećni....jedva sam ga odvukla u zgradu  Evil or Very Mad  
Verovatno je osetio koliko sam ljuta i ućutao je i još uvek mi se sklanja sa puta  anger
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Avg 21, 2014 12:44 pm

Very Happy Luda noc Very Happy Inace, i te 2 kapi koje je pusti su odradile posao u njegovoj glavi , obelezio je teritoriju Wink
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyPon Avg 25, 2014 10:39 am

Tek da stavi do znanja da je tu jos jedan dasa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mea




Ženski Broj poruka : 74
Godina : 39
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Datum upisa : 14.10.2013

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyUto Sep 09, 2014 10:26 pm

:-D čitam veselice i vidim da i kod nas počinje period ludila. Aron već mjesec dana ne jede normalno...prvo sam mislila da ne voli više novu hranu, a onda sam primjetila da mu je glava skoro cijelo vrijeme šetnje u podu i da njuška više nego inače  Idea sve mi je postalo jasno kad sam čula da se uključuje u pseće rasprave što inače nikad nije radio. peru ga hormoni na veliko i mislim da bi curu neku želio  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 7:40 pm

hah bi oni cim osete mirise zenki u teranju Very Happy, definitivno su zenke manje komplikovane iako ljudi masovno misle suprotno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzijaci i njihovi nagoni ....   Muzijaci i njihovi nagoni .... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muzijaci i njihovi nagoni ....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: