Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 2:55 pm

Pre sest sati je vidjen na paliluli kako jede oko kontejnera, muzjak je u pitanju, vidjen je i kod bolnice, pomozimo mu da nadje svog vlasnika, Nislije znate li ciji je ovo pas seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! 1607061_10203184948411197_147571539_n_zps88c19d43?
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 2:56 pm

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! 1743665_10203184948931210_2004162921_n_zps20dd2c38
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 2:58 pm

slike sam uzela od drugarice, ona mi je dozvolila da okacim ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 3:22 pm

Kakav je sa ljudima? Ako je klasičan šar-pej nepoverljiv, onda je problem, trebalo bi neko stručan da ga uhvati i proveri da li ima čip. Dlaka mu deluje lepo tako da mi se čini kao da nije dugo na ulici, možda ga neko od vlasnika traži.
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 3:32 pm

pored kola je protrcao, dok smo stali vec je otisao, ne znam kakvu narav ima, mogu ja da pokusam da ga uhvatim, mada nisam nesto iskusna objasnite mi sta da radim ? a mogao bi i neko od Nislija da mi se prikljuci....
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 3:40 pm

nepoverljiv je, ova devojka od koje sam uzela slike nije uspela da ga natera da podje sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 5:43 pm

Bilo bi super kada bi mogao da mu se ocita cip, stvarno ne deluje kao lutalica... Ja cu ovo da prosirim po twiteru. Jel neko serovao na fb??
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Feb 04, 2014 5:52 pm

jeste ova devojka, okaci slobodno i na fejsbuku.
Nazad na vrh Ići dole
dicanis94




Muški Broj poruka : 1
Godina : 30
Lokacija : Nis
Datum upisa : 11.03.2014

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Mar 11, 2014 8:18 pm

Naso sam danas ovog psa, bio sam do veterinara pas nije cipovan. Izgleda da ga je napao neki pas, poslusan je i pratio me je skroz do kuce. Posto imam Haskija nisam u mogucnosti da ga zadrzim, pa ako neko zna vlasnika ili hoce da ga udomi nek se javi uskoro. Smile Evo vam moj fb https://www.facebook.com/dica94 pa se javite ako zelite.
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptyUto Mar 11, 2014 10:46 pm

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! 10001521_736632723023115_2039342154_n_zpse4955484
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySre Mar 12, 2014 11:28 am

sad mi je javio drug, POJAVIO SE VLASNIK Smile Smile Smile !
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySre Mar 12, 2014 1:47 pm

bravo 
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! EmptySre Mar 12, 2014 2:04 pm

Bravo!!!! Nadam se da ce sad biti cipovan! U ovim situacijama se najbolje vidi koliko moze da zavrsi posao...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!   seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
seta po NISU, verovatno ga je neko izgubio !!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li zna neko
» Ako ima neko da mi da savet?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Izgubljeni i pronadjeni ljubimci-
Skoči na: