Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Pitanja oko kupovine Shar-peja :))

Ići dole 
+3
neron
Petar91
milosSu
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 1:41 pm

Pozdrav svim vlasnicima koji imaju ovu divnu rasu za prijatelja.Naima ja sam sad u nekoj fazi kupovine Shar-peja u narednih mesec dana i imam nekoliko pitanja s obzirom da apsolutno nista ne znam o toj rasi i da zivim u stanu. Pa da pocnemo sa pitanjima Smile Prvo da kazem da zivim u dosta velikom stanu koji ima 95kvm i veoma je sirok i dugacak , sa jednog kraja na kraj ima dobrih 15 metara koji su slobodni i za trk psa i sve njegove akrobacije, naravno to podrazumeva i setanje napolje nego to samo napominjem zbog njegovi aktivnosti u stanu.Tkd ja mislim da je stan dovoljno velik za njega/nju.Prvo pitanje je da li shar-pejevi uopste podnose stan, da li su samo i iskljucivo za kuce i velika dvorista ili mogu da zive i u velikom stanu, da li im to predstavlja neki problem ako bi svakodnevno bio izveden napolje na trcanje? 2. Koliko su zahtevni sto se tice odrzavanja , linjanje, veterinarski pregledi. 3. Da li imaju neke specificne bolesti ili mane koje nosi ova rasa na sta treba obratiti paznju.4.I kolika je prosecna visina i tezina odraslog muzijaka, jer vise pikiram muzijaka nego zenku jer sam i ja musko pa sam nasao tu neku slicnost Very Happy  smeh To bi za sad bilo sve sto imam da vas pitam, hvala vam unapred na svim odgovorima i pozdrav za vas i vase prelepe ljubimce  bounce  peace  peace
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 2:24 pm

I jos jedno pitanje imam koje mi je veoma vazno i naravno zaboravio sam ga Very Happy Pitanje oko vrsenja nuzde po stanu.Naime, drugarica moja ima civavu i pokazala mi je neke kao pelene koje rasiri po pobu u kupatilu i oko 15cm10cm sirine i visine je i na to pas vrsi nuzdu.E sad, ja sam mislio da to ima nesto sto privlaci psa na nuzdu na tom mestu ali ne, to ide tako sto kad pas obavi to negde gde ne sme, uhvati se ceo pas u ruke nabije se na to mesto 2-3cm od glave da vidi i odnese se na tu ''pelenu'' , da bi mu se pokazalo da to tu treba da radi,i kad se odnese do pelene stipa ga 2-3 puta da zakmeci .Ja sam oko toga sumnjicav jer sam cuo da Shar ima veoma gadnu tvrdoglavost i da se ne sme tuci ili pridodavati bilo kakvom nacinu da on oseti bol.Pa bih molio i odgovor na ovo pitanje, na koji ste vi nacin resili ovaj problem, naravno Vi sto zivite u stanovima Smile  Question  Question  peace
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 33
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 2:30 pm

Na prvo pitanje ne mogu dati odgovor, prvo pitanje je veoma cudnovato, ahahahahahaha salim se Very Happy.
Druze slusaj, shar pei moze da zivi gde hoces zavisi gde ga naviknes, naravno podrazumevaju se odlicni uslovi, i to sto ti je hodnik dugacas 15 m to ne znaci da treba da ti jurca po kuci ako mu dozvolis da bude dominantniji od tebe pojesce ti stan ostace samo dugmici Very Happy, gledaj da se ponasas prema njemu normalno, da ne bi napravio debila od psa jer bi imao samo probleme. Jako su osetljivi, oci, koza... Inace jako su pedantni i uvek trebas da ga cetkas i lepo odrzavas... Racunaj na to da 95% mora da se radi entropija ocnih kapaka. Sto se tice visine tezine tu nema pravila... Moj shar pei ima godinu i cetiri meseca ima dvadeset tri kile, verujem da ce jos malo da poraste, posle godinu i nesto krecu da se sire i to je to. Uglavnom shar pei zahteva paznju. Ako nemas vremena da ga setas lepo i da se brines o njemu savetujem te da ne kupujes ne shar pei-a vec i bilo koju drugu rasu. Jer kao sto si napisao ti si u "NEKOJ FAZI KUPOVINE" to mi ne uliva poverenje, tako da dobro razmisli, jer to nije predmet vec zivo bice pozdravljam te...
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 2:33 pm

Puno ti hvala na brzom odgovoru.Sto se tice ovoga da sam nesiguran, veruj mi da nikad spremniji nisam bio, jeste da ja za 20 dana tek 19 godina imam ali stvarno sam spreman za psa,i zelim ga jako, jer ja u njemu ne vidim nesto sto bi proceprkao jednom dnevno 15 minuta nego prijatelja koji ti se uvek obraduje i koji uvek moze sa tobom gde god da krenes,od kafe u gradu do putovanja na more bukvalno Smile  goodpost
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 33
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 2:36 pm

Meni se ta pelena pokazala odlicno, ali moras da ga pratis kad krene da se namesta da piski ili kaki odneses ga brzo do pelene i onda ce on da upamti gde je vrsio nuzdu Very Happy  barem se tako meni grof pokazao i nisam imao probleme, inace oni su ti jako pedantni nece da vrse nuzdu na sto mesta Very Happy  tako da to ti je to Very Happy....
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 33
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyUto Feb 25, 2014 2:37 pm

U redu, sve sam ti rekao sad na tebi je da se odlucis, i neka ti je sa srecom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 12:30 am

Lepo je sto se interesujes pre kupovine. Kolega gore je lepo napisao, dobro razmisli, ne zbog godina,imamo mi ovde koji su i mladji od tebe bili veoma odgovorni vlasnici,vec jednostavno precesto vidjamo oglasavanje ljudi koji poklanjaju odraslog psa iz milion razloga. 
Ne bih ja bas rekla da su zguzvani nesto posebno teski za odrzavanje od drugih rasa. Da imaju problema sa ocima, usima, stoji,ali i druge rase imaju slicne slabe tacke,znaci, "moze,ali ne mora da znaci" Wink
Sto se tice dimenzija i kg,to je od jedinke do jedinke. 
Mnogo toga sto se zdravlja i nege tice, moze smanjiti broj odlazaka kod veta i lecenja,a to je ishrana i suplementiranje,cista sredina i mnogo ljubavi!
Ono sto je najbitnije za tebe sad,posle odluke da kupis zguzvanog je da sednes,procitas ovaj forum, vidis iskustva ljudi.. Potom skupis kintu i za psa i za njegov zivot posle, nemoj da si se zeznuo pa pao na oglase tipa "mesnata njuska, sampionsko poreklo, sa ili bez papira"za 50 e, vec nadjes sta ti se svidja pa dodjes ovde i pitas iskusnije sta misle o poreklu tog psa.Rodovnik i pouzdan odgajivac je veoma bitna stavka,to ne zaboravi. 
Kad odlucis, tu smo Wink Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 9:37 am

Ovo ne radim često na forumu, ali sad hoću. Kontaktiraj ovog dečka preko FB i pitaj se sve što te zanima.

https://www.facebook.com/DaliborDuck

Možeš i ovde na forumu ova ikonica Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Icon_pm je oznaka za privatnu poruku. http://www.sharpei-balkan.com/u108contact
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 11:46 am

Neron hvala na pomoci, nisam ni planirao da ga uzimam dok ne zacrtam to sebi do kraja jer necu da maltretiram neduznu zivotinju, ako nisam siguran onda ne uzimam ,sad jesam i navrzao sam se na to Smile Treba mi jednostavno tako nesto u zivotu, da ne kazem neophodno mi je  bounce Sto se tice tih cena, vidim da nisu skupi, ali ako sam dobro zakljucio iz tvog komentara dobar shar pei ne moze biti jeftino ?! Msm, meni su ovi sto sam nalazio od oko 70-80e sasvim lepo izgledali, radije cu dati za sar-a 70-80e i za 200e mu kupiti stvari, nisu mi pare problem jer i to je jedan deo na kom se nece stedeti, pas ce ziveti kao i ja Very Happy Murphypei Hvala na kontaktu Smile  goodpost 
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 12:22 pm

Nema na čemu. Wink

Kad si već pomenuo tu cenu od 70-80e odmah da znaš da 99% tih ne valja. To se u narodu zove: Dobiješ na mostu, izgubiš na ćupriji.
Svi štenci su slatki i izgledaju lepo, a te što prodaju za te pare samo pitaj koliko su živeli preci u samo tri generacije i neće imati pojma. Moj savet ti je da se ne igraš sa tim, mada možeš, ali posle će te veterinar izneti daleko više, a ukoliko bude još nekih problema i lekovi na mesečnom nivou budu kao cena psa. Ovo govorim iz ličnog iskustva. Dobar odgajivač, dobro raspitivanje. Te stvari za 200e su bespotrebne, psu je potreban vlasnik, hrana, posuda za vodu, posuda za hranu i jedno ćebence pored kreveta i koja igračka. To sve izađe daleko manje nego 200e.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 12:43 pm

Milose jos jedan prijateljski savet i iz najbolje namere, nemoj kupovati jeftine stence da se ne bi pokajao sto si uopste kupio ovu rasu, neproverene linije, los uzgoj, svi stenci ovog sveta lepo izgledaju kada ih onako male uslikaju za prodaju i ako iz tih jeftinih dobijes buduceg zdravog psa ...i lepog psa, racunaj da si imao vise nego jako dobru srecu.Pazi da ti tih 200 koje mislis da je bolje dati na nepotrebne stvari ne odu vec za par meseci na veterinare, i tih 200 i jos 200, pa 200 opet itd.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 1:50 pm

Sad ste me vec uplasili  scratch  Very Happy Jel imate nekog mozda uzgajivaca ili tako nesto za koga znate da ima vrhunske? Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 1:58 pm

pa ima ih ali kostaju 1000 ili oko tako Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 2:00 pm

trenutno imas jako lepo hc leglo tih iz poznatih i nagradjivanih uzgojnih linija kod https://www.facebook.com/jugoslav.tadic?fref=ts
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 2:06 pm

a ako imas hiljadu imas sigurno onda jos malo za uvoz psa iz nekih drugih linija uvozom nekog dobrog lepog steneta iz inostranstva i to bi ti bio i najbolji potez...Srbiji fali lepih muzjaka nekih drugih linija
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 2:12 pm

ako zelis samo ljubimca  onda ti je onaj prvi link od Pedje sasvim dobar izbor kada se uzme u obzir kvalitet-cena...ima jos jedno takvo leglo ali ne znam da li su jos dostupni za prodaju...pitaj ovde https://www.facebook.com/dragan.zoric.52?fref=ts


Poslednji put izmenio unaltraina dana Sre Feb 26, 2014 2:15 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 2:13 pm

Cao Milose  Smile  Ovde na forumu nikom nije namera da te uplasi vec da ti skrene paznju na neke stvari koje se desavaju kada se kupi stene iz neproverenog legla i sumnjivog rodovnika.Svi su oni slatki,neko manje neko vise dok su tako mali i naborani ali rizici koje nose neproverena legla veruj mi da ni malo nisu slatki.Stoga se dobro raspitaj pre nego se odlucis za neko stene,moj savet takodje ne kupuj jeftino stene jer ce te jeftino posle kostati papreno skupo,obijajuci veterinarske pragove.Ja konkretno imam 2 sar peja,odraslog muzjaka koji ima 4 ipo godine i sa njim do sada nikakav problem,nek ostane tako i nadalje,i jednog mladog muzjaka koji ima 9 meseci,uvezla sam ga iz Ukrajine,posle 2 godine pracenja linija doticne odgajivacnice.Tako da gore pomenute savete shvatis krajnje dobronamerno i kontaktiras ljude za koje si dobio linkove.Srecno sa kupovinom steneta ove najdivnije rase na svetu  Smile
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 33
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 3:26 pm

Od zlog oca i jos gore majke ahahahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 8:22 pm

Zasto zli Smile zar ne mislis da nam je vise nego dovoljno tuge oko  steneca sa temperaturama bezveze i preplasenih novih vlasnika...doduse ne javljaju se svi javno da bi imao takvu sliku vec privatnim porukama, i ima ih nazalost dosta,veruj.


Poslednji izmenio unaltraina dana Sre Feb 26, 2014 8:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 8:25 pm

Ljudi hvala vam puno stvarno, pomogli ste mi i vise nego sto treba, sad sam obezbedjen sto se znanja o njima tice  smeh Sad samo da nadjem ono sto svi ocekujemo Smile Plan je da za mesec dana bude kupovina, do tad trazimo i  study  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 8:26 pm

P.S Posto mi je za mesec dana i rodjendan, ja mislim da sam sebi lepsi poklon necu moci kupiti od stenca Sar-peja Very Happy  peace  peace
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 8:30 pm

Mislim da ne postoji  lepsi poklon sebi   sunny Milose za tih meseca dana polako citaj forum, posebno sekcije o zdravlju, nezi , standardu . Postavljaj slobodno pitanja u hodu ako te nesto dodatno zanima.Rasa je predivna ali samo kada uz sebe imas zdravo stene i zdravog psa ...ne moze se potpuno izbeci rizik ali moze se smanjiti jako mnogo kupovinom steneta iz provrenijih linja o kojima se zna svasta  Wink
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 9:11 pm

Meni je Neron bio najlepsi rodjendanski poklon Wink Ja sam toliko zelela naboranka,godinama, da mi je ponudjeno ne znam sta vrednije (materijalno) ja bih izabrala njusku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Petar91


Muški Broj poruka : 247
Godina : 33
Lokacija : Srbija-Beograd-Vozdovac
Datum upisa : 29.03.2013

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptySre Feb 26, 2014 10:31 pm

Ma zezam se to fora iz filma :Dahahahaha samo sto glasi od loseg oca i jos gore majke ahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  EmptyČet Feb 27, 2014 6:59 pm

Samo jos jedno pitanje imam Very Happy Very Happy Koliko cesto vasi psi vrse veliku nuzdu? Glupo je sad pitati koliko ONI cesto to rade jer to zavisi od mnogo faktora pa mi vi pojedinacno recite za vaseg zguzvanog koliko cesto? Smile   Question  Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja oko kupovine Shar-peja :))    Pitanja oko kupovine Shar-peja :))  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja oko kupovine Shar-peja :))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Moje nedoumice i pitanja u vezi shar pei-a
» Pomoc oko kupovine i odabira steneta
» PITANJA ZA SVE-MORAL!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: