Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
vvesko

vvesko


Muški Broj poruka : 4
Godina : 52
Lokacija : teslić
Datum upisa : 02.03.2014

Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak Empty
PočaljiNaslov: Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak   Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyNed Mar 02, 2014 4:19 am

Imao sam ranije crnu ženku koja mi je ukradena dan posle izložbe za mladog štenca i mnogo mi se svidela. Sada sam nabavio žutu ženku, inače od svih deset pasa kojih sam imao do sad, imao sam samo dva mužjaka. Njemačke ovčare, Basete, Bullove i naravno Šarke. Zanima me dali se može pariti pas različitih boja ili bih morao tražiti mužjaka isključivo njene boje. 
Hvala....
VESKO.... Wow
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak   Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak EmptyNed Mar 02, 2014 8:40 am

Mogu se pariti razlicite boje, svi sa svima Smile vazno je obratiti paznju na druge stvari, prvenstveno zdravlje pasa koji se spajaju(njihovih predaka), zatim na ostale bitne ekstrijerne osobine koje karaktrisu rasu i NIKADA ne spajati dve mane...psi sa tezim manama se ne koriste u priplodu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Dali se može pariti žuta ženka i crni mužjak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: