Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Alleva plus briketi za pse EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Alleva plus briketi za pse EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Alleva plus briketi za pse EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Alleva plus briketi za pse EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Alleva plus briketi za pse EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Alleva plus briketi za pse EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Alleva plus briketi za pse EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Alleva plus briketi za pse EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Alleva plus briketi za pse EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Alleva plus briketi za pse EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Alleva plus briketi za pse

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 12:58 am

Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 9:58 am

Sastav: patka i prerađevine od patke (26%), riža (20%), kukuruz, krompirov skrob (8%), pileće ulje, haringe i prerađevine od haringe, celuloza graška, cela jaja u prahu, ekstrakt hidrolizovanih proteina, kvasac, kalcijum karbonat, bikalcijum fosfat, sveži sok od voća i povrća (brusnica 0,3%, šargarepa 0,3%, ribizla 0,2%, sicilijanska crvena pomorandža 0,2%), natrijum hlorid, sušene morske alge i ulje bakalarove jetre, voćni oligosaharidi - FOS, glukozamin iz brašna školjki (0,04%), hondroitin sulfat (0,035%), ekstrakt juke (Yucca schidigera).

Nije baš najsrećnije rešenje. Ovo boldovano je problematično jer uz ovo bakterije i gljivice bujaju. Za šar-peja je najbolje tražiti hranu bez žitarica. Levo na forumu je sličica koja vodi do Nutrivet sajta, kod njih može da se naruči hrana koja stiže poštom na adresu. Ima na tržištu još nekih hrana bez žitarica. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 10:06 am

Da znam za njih,narucivala sam vec nesto odatle Smile Znam da im zitarice nisu dobro prijatelji,citala sam o tome Smile
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 10:28 am

Aleksandra ::
Da znam za njih,narucivala sam vec nesto odatle Smile Znam da im zitarice nisu dobro prijatelji,citala sam o tome Smile
  

A kako to da im i pirinac smeta? Moji ga jedu redovno sa piletinom,junetinom,iznutricama i povrcem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 10:37 am

Zato što nije isti pirinač u granulama i pirinač koji mi skuvamo. Taj tvoj obrok je npr. vrhunski u odnosu na bilo koje granule pa čak i ove bez žitarica, malo mlevenih ljuski od jaja i eto skoro pa savršenstva. Very Happy I moje ponekad dobiju pirinač kada je kuvano na meniju. Mogu da ga tolerišu i u granulama, ali je na tržištu dosta hrana koje ga nemaju u sebi, bez žitarica su, a cene ne odskaču previše od ovih sa žitaricama.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 10:48 am

A koje ti granule dajes njima? Smile Ja mojima kuvam non stop,jedino mi je taj dorucak kritican i zato im dajem i granule Smile Ova mladja zenka ima problem sa dlakom i ne reaguje ni na kakve vitamine,dok ova starija je ok. Koristim onaj dime zacin i anima strath i ona mi je super,kad je u teranju opadne dlaka,i cim joj dam to,u roku od 5 dana joj se poboljsa. U dilemi sam sad sa granulama i ne znam koje da porucim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 3:02 pm

Nijedne. Very Happy U jednom periodu sam imao za Kallu Brit Care cereal free i nešto malo Nutrivet kada je Bella stigla. Moje su na sirovom/kuvanom nekad se desi da su više na sirovom nekad su na kuvanom, zavisi šta nam mesar uvali, kad primetim svinjsko srce uz juneće obavezno kuvam i to bude za neka 2-3 dana najviše.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySre Okt 22, 2014 5:17 pm

Moje su isto na kuvanom i sirovom,nedeljni rucak im je najglavniji Smile Ali za dorucak uglavnom jedu granule i zato hocu da uzmem neke bolje kad im vec dajem,pa cu polako da ukinem.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptyČet Okt 23, 2014 4:36 pm

Nutrivet onda, bilo koje za  iz linije Instinkt odrasle pse    
http://www.new-instinct.com/proizvodi/hrana-za-pse/nutrivet
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Ženski Broj poruka : 20
Godina : 32
Lokacija : Vršac
Datum upisa : 06.02.2013

Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse EmptySub Nov 01, 2014 1:53 pm

Odlucili smo se za Natural&Delicious hranu,nasli smo je ovde u Vrscu i srecni smo  Very Happy I ove dve prasice lepo ruckaju sad lick
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alleva plus briketi za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: Alleva plus briketi za pse   Alleva plus briketi za pse Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alleva plus briketi za pse
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: