Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Pravilan izbor granula EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Pravilan izbor granula EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Pravilan izbor granula EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Pravilan izbor granula EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Pravilan izbor granula EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Pravilan izbor granula EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Pravilan izbor granula EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pravilan izbor granula EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Pravilan izbor granula EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Pravilan izbor granula EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Pravilan izbor granula

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zvezdapei




Ženski Broj poruka : 2
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.09.2015

Pravilan izbor granula Empty
PočaljiNaslov: Pravilan izbor granula   Pravilan izbor granula EmptyUto Sep 01, 2015 10:46 pm

Drugari, imamo problem, Astra je jela granule Pedigree i takodje one obroke u kesicama Pedigree, pre nekih mesec dana pocela je da joj opada dlaka u pecatima i na tim mestima se javljalo crvenilo i svrab. Posto mi je veterinar bio na godisnjem, rekao mi je da joj mazem Triderm dve nedelje i da dodjemo na pregled... U medjuvremenu je crvenilo prestalo, ali dlaka jos nije pocela da raste i usi su pocele jako da se prljaju i oseca se neprijatan miris... Uradili smo bris i jos uvek cekamo odgovor iz laboratorije... Veterinar je rekao da promenimo Pedigree, i da probamo sa Britom ili Trainerom... Medjutim, upravo sam procitala na nasem forumu o dva slucaja kozne infekcije zbog Brita. Sada sam u nedoumici, koje granule da joj kupim. Inace, ima 4 godine i ranije je jela Pedigree, ali nismo imali ovakvih problema. Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

Pravilan izbor granula Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravilan izbor granula   Pravilan izbor granula EmptySub Sep 05, 2015 3:02 pm

m0j pas  jede http://www.platinum.co.uk/food/questions-answers.html?id=30 , ja sam prezad0vljna 0d kada je na 0v0j hrani Smile ali je skuplja, pedigree je ja mislim jedna 0d najg0rih lara je jedn0m p0jela kesicu i bas je smrdela, 0va hrana je super, za dlaku za k0zu, e sada ima i jeftinijih varijanti, imas i 0vde temu  granulama pa pr0citaj. Pedja ce da usk0ci da kaze gde je tema. 
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdapei




Ženski Broj poruka : 2
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.09.2015

Pravilan izbor granula Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravilan izbor granula   Pravilan izbor granula EmptyNed Sep 06, 2015 11:26 am

Kupila sam joj Brit Care, ona je u klasi Super Premium, nadam se da ce biti dobra... I jede je mnogo vise nego Pedigree, pa sad, za mesec dana cemo videti rezultate. Smile hvala na odgovoru! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Pravilan izbor granula Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravilan izbor granula   Pravilan izbor granula EmptyPon Sep 07, 2015 10:03 pm

Sa leve strane na forumu ima i Nutrivet, oni imaju dobru hranu bez žitarica. Uglavnom se za pse koji imaju problema sa kožom gleda da hrana nema žitarice i da ima što manje ugljenih hidrata (što je teško izbeći jer ih sve hrane imaju u nekoj meri). Kad budu stigli rezultati brisa moći će više da se kaže, najčešće pečati budu posledica i nekog stanara na koži (gljivice, bakterije, demodeks).

EDIT: Ovo je tema gde su pobrojane neke hipoalergijske hrane  HIPOALERGIJSKE HRANE ZA PSE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravilan izbor granula Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravilan izbor granula   Pravilan izbor granula Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravilan izbor granula
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izbor granula
» Pravilan razvoj psa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: