Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Slike iz dvorišta EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Slike iz dvorišta EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Slike iz dvorišta EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Slike iz dvorišta EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Slike iz dvorišta EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Slike iz dvorišta EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Slike iz dvorišta EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Slike iz dvorišta EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Slike iz dvorišta EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Slike iz dvorišta EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Slike iz dvorišta

Ići dole 
+8
slavkan73
ivana&bane
Skarfi
kud
Nesha
Murphypei
sloti
miracle
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 10:30 am

Evo malo slika iz našeg dvorišta..

Slike iz dvorišta Ts1Vchli

Slike iz dvorišta Ts1VadDS

Slike iz dvorišta Ts1VbmZ0

Slike iz dvorišta Ts1VbLVr

Slike iz dvorišta Ts1Vc4SA



Slike iz dvorišta Ts1VcrjS

Slike iz dvorišta Ts1VcyOi

Slike iz dvorišta Ts1VcIMS

Slike iz dvorišta Ts1VcXKJ

Slike iz dvorišta Ts1Vd1K0

Slike iz dvorišta Ts1Vd6Ji

Slike iz dvorišta Ts1VdecJ

Slike iz dvorišta Ts1VdqGr

Slike iz dvorišta Ts1Vdy9S

Slike iz dvorišta Ts1VdFEi

Slike iz dvorišta Ts1VdN7J
Nazad na vrh Ići dole
sloti

sloti


Muški Broj poruka : 257
Godina : 46
Lokacija : Zrenjanin, www.sharpei.iz.rs
Datum upisa : 06.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 10:55 am

Svaka cast. Odusevljen sam resenjem box-a. Fantasticno kako se uklapa u amijent
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sharpei.iz.rs
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 10:57 am

Veruj mi,celo leto smo radili na tom malom dvorištu i još nismo završili,sad čekamo proleće pa da nastavimo.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 11:39 am

Da,stvarno je super rešenje za box. Jel to Pele u boxu? Meni se ovaj plavi frajer baš sviđa. Smile Jel kod vas može neko da uđe a da ga zgužvanci ne izbalave? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 4:25 pm

Super slike,odličan boks,fantastični i prelepi psi Slike iz dvorišta Icon_exclaim Slike iz dvorišta Icon_smile Slike iz dvorišta Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 4:25 pm

A moj ljubimac Pele zatvoren? Hahaha
Dvorište je ekstra i zbrčkani su super.Jako je lep ovaj tamno braon, kao plišani meda.
Kako se izborite sa toliko njih?Ima li svađa?
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyPet Okt 16, 2009 7:09 pm

ja sam odusevljena...ja cu se doseliti da zivim kod vas:)SmileSmileSmileSmileSmile
koliko crnih na jednom mestu:)SmileSmileSmileSmile
divni su:)SmileSmileSmile
svaka cast:)SmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 8:28 am

Super je resenje za box,stvarno odlicno!! Inace,on cica stoji sam u box-u dok se drugi setkaju Sad Sad Sad "Nepravda,pa to ti je..." Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 2:54 pm

Hvala za pohvale,a inače kod nas je uvek gužva u dvorištu.Svi naši prijatelji znaju da moraju da se pripreme kada dolaze kod nas,jer bukvalno svi navale.Inače nisu baš svi miroljubivi,Mrca npr, je jedna veoma oštra ženka koja ne preza ni od mužjaka Sa Medom se potukla milion puta.Ne voli ni nepoznate i uvek je pored ograde (ako je napolju) kako bi mogla da laje na prolaznike Very Happy .Kada nam neko dođe,nju moramo da sklonimo,jer joj baš nije za verovati.

Pošto imamo tri mužjaka-Pele,Meda i Grom-moramo na smenu da ih puštamo u dvorište.Na slici je Pele u boksu a Meda na slobodi.Ne diraju se nikad ako je jedan zatvoren.

Taj "tamno braon" je ženka i u stvari je to neka nedefinisana crna boja,kao teget ili tamno,tamno plava.Verovatno je tako padala svetlost kad sam je slikala pa izgleda braon Smile Inače njima zna boja dlake dosta da se promeni kad narastu pa ćemo videti kakva će to boja na kraju ispasti.

A ovo je Grom,naš treći mužjak.Ustvari on je prvi došao kod nas.Kupili smo ga kad je imao već godinu dana.Inače je njemu kao štenetu slomljena zadnja noga(navodno ga je udario kamion Question ) Nije mu baš srasla kako treba i to se vidi,jer "propada" na tu nogu kad hoda. I pored toga smo ga izveli na izložbu i naravno to mu je uzeto za manu.No dobro,odlično je ocenjen i više ga nećemo ni dirati,on je naš "matorko",jer je jako ozbiljan. Jako ga je teško slikati,nije baš oduševljen sa tim.
Slike iz dvorišta Ts2aXUc9
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 7:07 pm

Divan je...svi su prelepi:)SmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 8:14 pm

Blago vama sto imate dvoriste i sto mozete da pustite vase ljubimce da slobodno trckaraju . . .
Mi smo osudjeni na stan, ali bi voleli da i mi mozemo da vam stavimo neke slike iz dvorista . . . hehehe
Strava vam je sve u dvoristu sto smo videli . .
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 8:54 pm

Jeste,milina je imati dvorište,još kad ga sredimo do kraja Very Happy . Najlepše je leti kad ujutro sednete da popijete kaficu a oni jurcaju oko vas... ma lepota. Ja sam inače odrasla u stanu i uvek sam maštala da imam kuću i puno dvorište pasa. I eto...
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptySub Okt 17, 2009 8:58 pm

San ti se ostvario . . .
Blago tebi . . .
SMRC . . .
Nazad na vrh Ići dole
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 4:34 pm

Za moj ukus Pele i ta ženka definitivno čudne,neobične i jedinstvene boje su prelepi.Da li vaša odgajivačnica ima ime?
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 4:41 pm

Pa registrovana je kao "Od Cvete",jer je moj muž još kao momak imao odgajivačnicu NLT.Za otvaranje nove treba platiti 10.000.To mi je u planu ,ime već znam samo mi fali još 10.000 din.Sve sad ću,sad ću a nikad da odvojim te pare. Mad
Nazad na vrh Ići dole
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 5:08 pm

Samo polako.A čim se desi nadam se da ćemo svi ovde prvi saznati. Slike iz dvorišta Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 5:52 pm

Pa normalno,nego kako!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 7:30 pm

Dacemo svi po malo parica da ti pomognemo . . .
Ako je potrebno i to cemo uciniti . . .
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 7:37 pm

Ma jašta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 7:46 pm

Ja sam vrlo ozbiljan . . .
Ne zezam se sa takvim stvarima.
Naravno da smo svi ovde prvenstveno da pomognemo jedni drugima na koji god nacin to bilo - a to doprinosi boljitku rase.
Kamo srece da mozemo uvek nekome pomoci . .
Lako mi svi mozemo ovde videti ko je zainteresovan a ko ne pa da sprovedemo inicijativu, a vi nam naravno necete ostati duzni pa kada i nekome od nas nesto bude trebalo vi ce te nama pomoci i na taj nacin se oduziti. . .
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 8:50 pm

Ovo je veoma lepo od tebe i drago mi je da postoje još ljudi koji su spremni da pomognu ali ja se nadam da ću tamo na proleće (ako da Bog zdravlja) otvoriti novu odgajivačnicu.Ovo ime koje sada nosi odgajivačnica mi nekako ne ide uz naše zgužvance. Zvala sam kinološki Savez da pitam dali može da se promeni naziv odgajivačnice i rekli su mi da ne može. Malo mi je to glupo ako vlasnik ostaje isti,kakve to veze ime,zar ne? Hvala ti na podržci,nekada i to mnogo znači Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 9:18 pm

Ugasis u papirima sadasnju odgajivacnicu i otvoris novu sa novim imenom i resili ste sve probleme sto se tice imena nove odgajivacnice, ali ja ipak mislim da po zakonu moze da se izvrsi promena podataka u resenju koje imate, ali cu ipak proveriti pa javljam.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 9:50 pm

E baš ti hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
slavkan73

slavkan73


Muški Broj poruka : 384
Godina : 50
Lokacija : Novi SAd
Datum upisa : 25.08.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 10:12 pm

Ovo je otprilike neka procedura za registrovanje odgajivacnice . . .

MOLBA ZA REGISTRACIJU I OVERU ODGAJIVAČNICE

Prijava se podnosi KSS, na propisanom obrascu, koji je prosleđuje FCI. Potencijalni vlasnik mora predložiti tri imena za odgajivačnicu i rase koje će gajiti. Ime ne sme da liči na ime postojeće zaštićene odgajivačnice. Naknada troškova za upis plaća se FCI posredstvom KSS-a.
Pravosnažno rešenje FCI dostavlja KSS koji obaveštava vlasnika, izdaje potvrdu o zaštiti odgajivačnice i istu upisuje u spisak zaštićenih odgajivačnica.
Napomena: Postojeće zaštićene odgajivačnice u svetu možete provereriti na sajtu FCI.

POPUNI SE FORMULAR SA 3 PREDLOGA IMENA ODGAJIVACNICE I NAKON TOGA SE CEKA OKO MESEC DANA DA TI ODOBRE IME KOJE NIJE ZAUZETO. A AKO NI JEDNO OD IMENA KOJE STE NAVELI U MOLBI NIKO NE KORISTI ONDA DOBIJATE IME KOJE STE NAVELI POD RED. BROJEM 1.

Pozdrav Shocked
Nazad na vrh Ići dole
miracle




Broj poruka : 167
Godina : 59
Datum upisa : 07.04.2009

Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta EmptyUto Okt 20, 2009 11:20 pm

Da,to znam i ja ali sam ja htela da ovoj postojećoj odgajivačnici (ionako se vodi na mog muža) samo promenim ime ali to navodno nije moguće...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slike iz dvorišta Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike iz dvorišta   Slike iz dvorišta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slike iz dvorišta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Bora
» Doly
» Skarfi
» Slike Shar pei-a
» Najlude slike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: