Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Dobrodosli novi clanovi

Ići dole 
+38
MitaBG
**artur**
veljko
cipi
AGA GOLD
vesnacikos
hektor
Vladica
Han
neron
nesa151
thealimovic
aca81
AcaVG
fibi
Dacha
Hana
unaltraina
Vladislav
Donn
Andrijana
Mimmi
Nesha
slavkan73
Kesten_Pire
Andrea_Lily
Jovana_Dario
Ceki
Skarfi
sharpi
Bora
EMA
vaclav
Murphypei
ivana&bane
Heron
DexyCo
Siniša
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
tattoo 035

tattoo 035


Muški Broj poruka : 49
Godina : 45
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 16.02.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Feb 17, 2013 2:30 pm

Hvala....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tattoo 035

tattoo 035


Muški Broj poruka : 49
Godina : 45
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 16.02.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Feb 17, 2013 3:55 pm

Usao sam na UPOZNAJMO SE ali ne mogu da se snadjem da izbacim slike....mala pomoc...Wink
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Feb 17, 2013 4:26 pm

Samo prati uputstvo koje je Nesha ostavio Wink
Nazad na vrh Ići dole
topaz




Ženski Broj poruka : 30
Godina : 40
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 21.03.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyČet Mar 21, 2013 10:27 pm

Dobro vece
Nova sam na forumu, moje ime je Nina i iz Banja Luke sam.
Krajem mjeseca bi trebala, ako Bog da, postati ponosni vlasnik jednog slatkog smedjeg Shar Peja. Trebao bi da mi stigne iz Srbije jer ja ne znam da ovde, u Republici Srpskoj, ima ikakva a kamo li dobra uzgajivacnica ove pasmine.
Da li bi ste bili ljubazni da mi kazete na sta treba da obratim paznju prilikom kupovine shar peja (ili da otvorim posebnu temu sa ovim pitanjem). Stene je staro tri mjeseca, smed je i naravno ne moze da bude drugaciji nego onako preslatko izguzvan.
Odrastla sam uz jednu fenomenalnu Sarplaninku i znam sta je pas, kakva je to ljubav i da je to zivotni prijatelj. Kada je krepala obecala sam sebi da nikada vise necu imati psa jer se covjek toliko veze za njih a njihov zivotni vijek je kratak a ja nisam imala srca da je uspavam, lomila sam se, bila je bolesna i umirala. Sve sam to gledala i nisam imala srca da je odvedem na tu kobnu inekciju .... Sad ....
Procesljala sam forum i nisam nasla tema koje bi mene interesovale pa moram da procitam pravila foruma da idim da pootaram te teme tipa kakav je sa klincima i slicno (imam ih troje, 8 god, 2 god i trece 8 mjeseci).
U svakom slucaju oduzi ja ovaj post, nadam se da cemo se kuckati jos dugo, u svakom slucaju interesuje me sta je najbitnije tj na sta da se obrati posebna paznja prilikom kupovine steneta od tri mjeseca ....
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyČet Mar 21, 2013 11:23 pm

Znam sigurno da smo na forumu pominjali druženje sa decom, pretpostavljam da smo provukli kroz neke teme jer sam i sam postavljao slike mog zgužvanca sa klincima koji su prolazili kroz stan, al sad ne mogu da nađem gde je to sve. Rolling Eyes

A u ovoj temi moj post ima linkove po forumu o skoro svemu u vezi sa nabavkom zgužvanca:

http://www.sharpei-balkan.com/t1162-drustvo-pomagajte

Za sve što nema slobodno tema pa pitanja. Možda neko drugi bude imao više sreće od mene pa nađe tu temu gde smo pominjali decu. Nekoliko članova super funkcioniše sa klincima i više zgužvanaca. Uz dobra pravila i vaspitanje sve se može. Wink
Nazad na vrh Ići dole
topaz




Ženski Broj poruka : 30
Godina : 40
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 21.03.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Mar 22, 2013 10:08 am

Smile hvala .... Jedva cekam malo slatko stene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Mar 22, 2013 11:41 am

Dobro nam dosla Nina Wink Zajedno sa tobom cekamo novog clana drustva bounce Za svaku nedoumicu smo tu, ne ustrucavaj se sa pitanjima. Za one clanove koji imaju decu, videla sam da su ok, tj ako su deca ok sa stenetom,onda ce i ona sa njima biti ok. Sve zavisi ,ima zescih maza i ima namcora kao sto je moj Wink
Kada zguzvani stigne,lako cemo,korak po korak, ne brini Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Mar 22, 2013 1:03 pm

welcome Nina i od mene
Nazad na vrh Ići dole
Ado '-.-

Ado '-.-


Muški Broj poruka : 11
Godina : 33
Datum upisa : 03.05.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 11:27 am

Ja sam Ado, živim u Srbiji u Novom Pazaru, registrovao sam se na forum pre svega jer sam veliki ljubitelj ove rase a i zato jer mi je potrebna pomoć nekog ko ima iskustva sa ovom rasom, jer ja nemam blage veze sa njima, a očekujem uskoro jedno štence.

A mogao bih i ja Vama pomoći jer se bavim grafičkim i web dizajnom, grafičkim oko 3 godine a web dizajnom oko godinu dana, platformu na koju je napravljen ovaj forum poznajem dosta dobro i od nje se može napraviti mnogo bolji i lepši forum nego što je ovaj sad, pa vam želim iskreno pomoći. Od mene ukoliko želite možete dobiti potpuno novi izgled foruma (skin) sa svim grafičkim detaljima (ikonice, dugmići, navigacije...), validno kodirano, sve samo da postavite na forum uz detaljno objašnjenje koje ću Vam ja napisati. Do sad sam odradio puno foruma i web sajtova pa Vam mogu poslati neke i da vidite.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 11:35 am

welcome Ado
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 12:05 pm

Dobro nam dosao Ado Smile
Nazad na vrh Ići dole
veljko

veljko


Broj poruka : 140
Godina : 47
Lokacija : Elemir
Datum upisa : 13.10.2009

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 12:58 pm

Pozdrav druze.
Nazad na vrh Ići dole
Ado '-.-

Ado '-.-


Muški Broj poruka : 11
Godina : 33
Datum upisa : 03.05.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 1:15 pm

Hvala svima na dobrodošlici. Smile
Nazad na vrh Ići dole
cipi

cipi


Muški Broj poruka : 82
Godina : 47
Lokacija : Elemir
Datum upisa : 20.01.2012

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2013 1:59 pm

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 466478
Nazad na vrh Ići dole
Aron23

Aron23


Ženski Broj poruka : 125
Godina : 48
Lokacija : Nis
Datum upisa : 27.03.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Maj 05, 2013 11:39 am

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 466478 Dobrodosli novi clanovi - Page 5 196156
Nazad na vrh Ići dole
Ado '-.-

Ado '-.-


Muški Broj poruka : 11
Godina : 33
Datum upisa : 03.05.2013

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Maj 05, 2013 12:01 pm

Hvala ljudi Smile
Nazad na vrh Ići dole
vesnacikos

vesnacikos


Broj poruka : 675
Godina : 59
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 12.02.2011

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Maj 05, 2013 4:12 pm

welcome i od nas hugs
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 EmptyNed Maj 05, 2013 8:00 pm

Ado '-.- ::
Ja sam Ado, živim u Srbiji u Novom Pazaru, registrovao sam se na forum pre svega jer sam veliki ljubitelj ove rase a i zato jer mi je potrebna pomoć nekog ko ima iskustva sa ovom rasom, jer ja nemam blage veze sa njima, a očekujem uskoro jedno štence.

A mogao bih i ja Vama pomoći jer se bavim grafičkim i web dizajnom, grafičkim oko 3 godine a web dizajnom oko godinu dana, platformu na koju je napravljen ovaj forum poznajem dosta dobro i od nje se može napraviti mnogo bolji i lepši forum nego što je ovaj sad, pa vam želim iskreno pomoći. Od mene ukoliko želite možete dobiti potpuno novi izgled foruma (skin) sa svim grafičkim detaljima (ikonice, dugmići, navigacije...), validno kodirano, sve samo da postavite na forum uz detaljno objašnjenje koje ću Vam ja napisati. Do sad sam odradio puno foruma i web sajtova pa Vam mogu poslati neke i da vidite.

Pozdrav!

welcome Ado dobrodošao na forum. Trenutno sam u nekim privatnim problemima pa me nema često na forumu, a osnivač foruma, glavni admin je na putu oko sveta, vraća se tek za nekoliko meseci. Za krupnije stvari nam treba njegova dozvola. Bez obzira što i tehnički administrator rugievithus i ja imamo pristup osnivačkom profilu ne volimo da ga koristimo dok se Siniša ne vrati. U svakom slučaju pošto znaš kako funkcioniše forumotion znaš i koliko možemo da menjamo bez kupovine kredita pa ako imaš neki interesantan predlog budi u pripravnosti, sigurno ćemo te pitati za pomoć. Wink
Uživaj na forumu ima dosta interesantnih stvari o zgužvancima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli novi clanovi   Dobrodosli novi clanovi - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobrodosli novi clanovi
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Gde nestadose svi clanovi?
» Novi urednik na forumu-unaltraina
» Novi izgled foruma
» Novi EDITOR za kucanje poruka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: O forumu :: Pricajmo o forumu - www.sharpei-balkan.com-
Skoči na: