Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Video klipovi Shar pei rase

Ići dole 
+6
Han
vesnacikos
Murphypei
Maja-Bubica
Skarfi
Nesha
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 12:36 pm

Vanja kad god vidim BC odzvanjaju mi reci i samog Matgo Lawa.....da ni on ne zna kako je doslo do toga da se standard pogresno tumaci i umesto da kratka ostra uzdignuta dlaka(kao cetka od cekinja) bude BC i pozeljni standard  , a HC bude kratka meksa i malko polegnuta kao u konja mi ovde imamo duzu meku za BC a BC za HC gde smo smestili i kratku ostru i sve one mekse i gledamo samo u rep......Nas BC, to nije Shar Pei ali jeste zapadni BC i sta je tu je...prelepi su i oni i imam ih i ja. Radi se samo o tome sto je modifikovano nesto tako staro ne postujuci tradiciju tih pasa...ali i sami Kinezi su ih unistili pa zasto bi ljudi na zapadu vise cenili ono sto nisu ni oni sami.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 2:12 pm

Kad smo kod moje fascinacije Elite's psima evo dva snimka sa youtube stranice kako je Sandra vežbala sa njima, ovo je leglo Elite's Give A Little Whistle x R-Lee Mr. Cool, za ljubitelje bc i ljubitelje hc (Whistle je hc ženka jelenje boje, a Mr. Cool je crveni bc)

bc ženka iz tog legla



hc ženka





Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 2:18 pm

Čisto malo da podignemo ovu interesantnu temu, internet nam to sada dozvoljava, ima dosta dobrih klipova sa kojih možemo imati bolji dojam kako zaista izgleda šar-pej u samom vrhu, lakše je videti mnoge stvari nego samo sa slika. I da, komentarisanje je super stvar, dosta se može naučiti, a to ne možemo ako samo nas nekoliko vodi razgovor. Wink
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 2:30 pm

Evo jednog HC muzjaka koji se meni svidja,u pitanju je Tagri Edher TADJ MACHAL NilWorld Smile

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 179126_578121965551617_1728384534_n
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 2:34 pm

Daaaa hearty i on je jedan od HC lepotana bravo 
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 3:09 pm

A sad nazad kod njega u rodovnik da se vidi gde mu je Pino (pradeda). Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 3:53 pm

Elite's Whiskey Bid'niz deda,Pino pradeda...lepote li Smile
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 3:22 pm

I jedan BC muzjak,meni jako lep,u septembru ce 2 godine Smile

Deakie Lawful Rebellion ( u pozadini sa majcine strane prepoznatljivi Elite's geni)

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 77101_10200822257781338_1104873242_n
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 9:29 pm

Da i meni je on fin baš, ima još vremena da sazri mislim da će baš lepo izgledati kad skroz završi sa razvojem.
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySub Sep 14, 2013 9:02 pm

Evo i informacije ukoliko je neko zainteresovan za psa sa slike iznad Deakie Lawful Rebellion " Rebel" vlasnistvo Nurie Alvarez.
Na Euro Dog Show koji je odrzan 31.avgusta u Zenevi ovaj pas je opravdao moje velike simpatije Smile
Osvojio je CAC,CACIB ,BOS i postao novi evropski pobednik 2013 bravo
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Sep 15, 2013 7:08 pm

Vanja pošto ti i ja ovde povezujemo pse i rodovnike evo da povežem sa Rebellom, njegov brat po tati aktuelni pobednik Crufts-a Tianshan Shine Rocco's Baby, pa pošto se radi o klipovima u temi evo sa Crufts-a



A evo i slika u kretanju:

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 429442_4858839552596_1680602490_n

Interesantna stvar je da ako neko malo bolje pogleda psa videće da malo odstupa u nekim stavkama od standarda, Englezi trenutno vode rat sa preteranošću kod pasa i na ovoj izložbi svaki pobednik u rasi mora da prođe pregled da bi ušao u grupu. Ako neko vidi gde odstupa od standarda neka kaže. Wink

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyNed Sep 15, 2013 8:55 pm

ima li koga sto se odstupanja od standarda tice?
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyPon Sep 16, 2013 5:49 pm

Murphypei ::
Vanja pošto ti i ja ovde povezujemo pse i rodovnike ..

Pedja,meni je nekako logicno da povezem psa i njegov rodovnik narocito kada mi se pas svidja i zapadne mi za oko Smile
U razgovoru sa Dacom bezbroj puta smo se nasalili da bolje znamo rodovnike pasa nego dalju rodbinu Smile

a evo jos jedne slike psa iz prethodnog posta,aktuelnog prvaka Cruft 2013 pa bih volela da se jos neko ubaci sa svojim zapazanjem i da svoje misljenje Wink

Tianshan Shine Rocco's Baby

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 181375_4303682274011_1810571775_n
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyUto Sep 17, 2013 10:13 am

hektor ::
Murphypei ::
Vanja pošto ti i ja ovde povezujemo pse i rodovnike ..

Pedja,meni je nekako logicno da povezem psa i njegov rodovnik narocito kada mi se pas svidja i zapadne mi za oko Smile
U razgovoru sa Dacom bezbroj puta smo se nasalili da bolje znamo rodovnike pasa nego dalju rodbinu Smile
Šta to beše dalja rodbina? Rolling Eyes hehe

Evo nagoveštaja za ostale, leđa... glava...
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 5:58 pm

Steta je sto se jos ljudi ne ubacuje da prokomentarise i da svoje zapazanje, ova slika iznad to omogucava :)jel to nema zainteresovanih za diskusiju ili je neki drugi razlog u pitanju ??? Nije lose pricati na sve teme pa i na ovu jer znanje se produbljuje ako se razmenjuju misljenja,naravno ko zeli da nesto uci i nauci Wink Niko od nas se nije naucen rodio i nije sramota ne znati al je potpuno bez veze biti u ovoj rasi i u ovoj prici a praviti greske namerno ili ne a o posledicama je izlisano i govoriti Shocked
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 7:09 pm

Ja cu pucati onoliko koliko znam i koliko sam upucen. Sto se tice ledja mislim da je ovo oblik spustenih ledja, jer se spusta ka korenu repa. Za glavu ostavljam penal nekom drugom, ali ajd da probam onoliko koliko mislim da znam, stop je pa ok, ali duzina od njuske do stopa i od stopa do potiljka nije slicnih dimenzija. Mozda me oko vara ali ja sam rekao ono sto valjda vidim. Aj sad me ispravljajte pa da naucim tehniku zapazanja, ipak sam ja jos uvek laik u ovom Svetu...
PS Ne budite surovi Wink
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 7:25 pm

Mito idi na video 33:50 lakše je procenjivati.
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 7:33 pm

Ima tu jos detaljcica ali sam mislio da neko drugi doda, njuska ...., glava:telo, prednje...
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 7:50 pm

Ima još detalja definitivno. Dokaz da nema savršenstva. I ostali koji žele da daju komentar nek takođe bace pogled na snimak sa Crufts-a, od 33:50 je Malcolm, pas kojeg komentarišemo. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 12:12 pm

Zbog velikog interesaovanja hehe Mito za leđa si dobro video zadnji deo leđa kod slabina se spušta, standard kaže da leđa treba da idu blagom uzlaznom putanjom. Rep je malo niže usađen pa i to ostavlja još lošiji utisak na ta leđa. Glava. Njuška i nije toliko kratka koliko pas ima izražen stop, kod šar-peja stop treba da bude blag.
Ima li neko da vidi još nešto?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video klipovi Shar pei rase   Video klipovi Shar pei rase - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Video klipovi Shar pei rase
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» video klipovi nasih ljubimaca :))
» Kutak za smejanje, vicevi, smesni video klipovi.
» Zanimljivi video snimci pasa ove rase :)
» Poreklo Rase
» STANDARD RASE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Zanimljiva mesta na internetu...-
Skoči na: