Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Anshan-Meda - Page 3 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Anshan-Meda - Page 3 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Anshan-Meda - Page 3 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Anshan-Meda - Page 3 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Anshan-Meda - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Anshan-Meda - Page 3 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Anshan-Meda - Page 3 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Anshan-Meda

Ići dole 
+23
Blaze
Beti
Siniša
dacadixi
unaltraina
Bora
Kesten_Pire
Kaja i Boki
Big Mazi
Nikita
White Bully
Maja-Bubica
Nikola&Lea
kud
maja81
Žvaka :)
Skarfi
sharpi
Murphypei
Buba_mara
Nesha
sloti
elenkov82
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Mar 29, 2010 10:49 pm

Pa ovako, do sada smo bili na 4 izlozbe. Na prvoj je bio sa 7 meseci i ocenjen je kao veoma perspektivan, da bi kasnije u BISu osvojio 3.mesto za najlepsi najmladji pas na izlozbi, zatim smo sa godinu dana bili ovde u PO, e tu je uzeo prvak razreda mladih, zatim u beogradu u razredu intermedija osvaja cac,cacib i bob i sad u jagodini opet u razredu intermedija cac.
Znaci imamo vec 2 cac-a u razredu intermedija, sto ce reci jos 2 i mozemo da podnesemo zahtev za titulu sampiona srbije (ne znam sto, ali meni je to nekako bitno da osvojimo Smile ) e sad, ne znam dal da zurim jer on u avgustu puni 2 god, i tad ce morati da se prebaci u razred zrelih...mada ja i do tada mogu da uzmem ta 2 caca i da zavrsim pricu Smile
eto, to je to..hvala na cestitkama! Nije neki uspeh sad u jagodini, ali sam ponosan na medu jer smo vec dosta ozbiljniji po pitanju izlaganja, skoro pa ko profesionalci Wink inace sudija je nasao zamerku za usi, pitao me sto su mu tako nekako male...niko mu do sad to nije rekao...
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Mar 29, 2010 11:10 pm

evo par slicica sa izlozbe, isao sam sam, pa nemam mnogo slika...
ovo sam nasao negde na internetu...

Anshan-Meda - Page 3 351vi85

a ovo su neke moje...

Anshan-Meda - Page 3 Mart20100441Anshan-Meda - Page 3 Mart20100445
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyUto Mar 30, 2010 10:55 am

Hej pa vi ste i društvo imali. Wink Koliko je bilo zgužvanaca?
Pogledao sam na sajtu KSV mora da ima 4 CAC da bi bio šampion. Naravno pominju i onaj detalj sa CACIB-om, ali nisam siguran kako ide sa tim objašnjenja su im jako loša.

Citat :
Kako postati zreli Šampion?
Prvak Srbije u lepoti (Šampion SRB) može postati pas:

•Za pse koji podležu ispitu u radu:
◦3 CAC kod dvojice sudija i certifikat KSS o položenom ispitu
•Za pse koji ne podležu ispitu u radu:
◦4 CAC kod trojice sudija.
Pas može da bude i višestruki šampion ukoliko ponovo osvoji nove titule posle proglašenja pethodnog šampionata. Šampion mladih 3 x PRM.

Titula šampiona Srbije dodeliće se i psima koji su umesto CAC na međunarodnim izložbama osvojili CACIB i R. CACIB ali pod istim uslovima

Psi iz inostranstva mogu postati Šampioni Srbije pod sledećim uslovima:

1. Ako se na našim nacionalnim / internacionalnim izložbama prijavljuju u razred šampiona:

•certifikat da su proglašeni šampionom svoje zemlje
•jedan CACIB, ili 1 R:CACIB ili CAC
•za radne pse i certifikat o položenom ispitu
2. Ako se na našim nacionalnim / internacionalnim izložbama prijavljuju u razred intermedija ili razred zrelih pasa:

•certifikat da su proglašeni šampionima svoje zemlje
•dva CACIB ili 2 x R: CACIB ili 2 x CAC
•za radne pse i certifikat o položenom ispitu
Naziv prvaka Srbije u radu može dobiti pas koji je osvojio bilo koje dve kandidature (kandidature su CACIT, R.CACIT, CACT) na utakmicama održanim u Srbiji i da ima ocenu oblika najmanje : vrlo dobar

Titulu Šampiona reprodukcije dobija plemenjak/keruša koji je paren sa najmanje tri različite ženke/mužjaka i u svakom od tih legala je bar po jedan pas proglašen šampionom, bilo u lepoti ili u radu.

Titulu apsolutnog šampiona dobija pas koji je proglašen šampionom u lepoti, radu i reprodukciji.
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyUto Mar 30, 2010 8:41 pm

Pa da, bilo je drugara Smile nazalost, ne bas mnogo, ali da kazemo nesto prosecno, nekih 10ak sar peja je bilo Smile ali smo se svi lepo druzili Smile) naravno najveci utisak su ostavila 2 malisana, jedan od njih je na slici Smile
pa da, to je to, to stoji i na sajtu ksrs..ma potrudicu se ja da osvojimo 4 caca u kategoriji intermedija, imamo jos dosta vremena do avgusta..
E,da, Pedja da te pitam, citao sam malo o bolesti koze, al ne mogu da povezem ni sa cim...zbog cega gubi dlaku na celu, bas na onoj centralnoj bori, iznad ociju, iza uva i na vrhu uva...sve mu je tu pocrnelo, tj.vidi se koza. Sta bi to moglo da bude? Mislim ne znam dal je nesto, mozda je tako normalno...
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyUto Mar 30, 2010 10:12 pm

A u kakvom su mu stanju uši? Jel se prljaju brzo, jel trese glavom? Kakve su oči, oko očiju? Ovde bi slika dosta pomogla. Baci pogled na šape između prstiju da nije crveno. Ako je crveno možda ima neku reakciju na polen ili nešto iz trave, ovo je vreme kada to kreće pa može biti da je pokupio i po glavi kad je njuškao.
Kod mene, bolesnika Smile , bi tu išla laka procedura: u apoteku po onaj štapić što stoji u plastičnoj epruveti (nema šanse da se setim kako se zove košta 20din) pa onda lepo na tu centralnu boru dobro pritisneš i protrljaš i vratiš nazad u tu epruvetu. Onda do laboratorije bilo koje za ljude i daš da vide da li postoji nešto na koži. Ako nema ništa super, ako ima nešto znaš šta ti je činiti, naprave oni odmah antibiogram. Ima i ona caka da ga odvedeš kod veta pa da osvetli ta mesta UV lampom čisto da vidi da nije neka gljivica, naravno tad ti uvek vet prepiše canesten da mažeš jer se ne zna koja je tačno. Wink E sad, sve ovo napisah, a može da bude da nije ništa.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola&Lea

Nikola&Lea


Muški Broj poruka : 119
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySre Mar 31, 2010 12:22 am

e , imam i ja isti problem sa leom ..isto je ocelavina na toj centralnoj bori na sred glave u poslednjih par dana ...
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySre Mar 31, 2010 4:57 pm

bas sam sad gledao neke njegove slike, pa sam shvatio da mu je isto tako bilo i iznad ociju, ali se povuklo, tj,izrasla je dlaka, a sad je aktuelno na ceonoj bori i iza usiju i na vrhu usiju..inace glavom trese non stop, to jos odavno a oci su mu ok, izmedju sapa mu nisam gledao, al provericu..sad je neki pljusak napolju...

Anshan-Meda - Page 3 Mart20100463
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySub Apr 03, 2010 10:26 pm

Izvini, uopšte nisam skopčao da si postavio sliku. Embarassed Vidim na šta misliš, ovaj deo na čelu, ali nisam siguran da je nešto opasno koliko vidim nije uopšte crveno. Ne znam jel si uspeo da rešiš misteriju?

Inače ta tamna koža me je podsetila na nešto što sam davno čitao o nasleđivanju boja kod shar-peia i znam da postoji pigment (eumelanin ili tako nešto), moguće da Meda ima baš taj pigment, uglavnom je karakterističan na glavi shar-peia. (ovaj deo zaboravi to ja nešto brbljam) Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Nikita

Nikita


Muški Broj poruka : 143
Godina : 43
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 02.04.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySub Apr 03, 2010 11:19 pm

kud ::
Koliko vidim Meda je malo razočaran što je pehar prazan i nema ništa za pojesti ili bar popiti.


I meni se tako čini! Very Happy

Meda je prava muškarčina! Kada naša Nikita još malo poraste moramo joj naći takvog "muža"! affraid
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Apr 04, 2010 10:58 pm

Pa nisam resio misteriju, i mislim da nije nista opasno, a i cini mi se da je sad manje uocljivo...verovatno su spoljasnji faktori ucinili svoje, ipak je on dvorisni pas Smile
Nikita javi se slobodno, imam praznu gajbu Wink Meda!
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySub Maj 08, 2010 11:30 pm

CAC Velika Plana, 8.5.2010.
Sudija: Vesic Rade
Anshan (Meda), razred intermedija CAC i BOB.

Inace meda je postao i ponosni tata!!! 4 muska Smile))

Anshan-Meda - Page 3 Medinimalisani
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 10:18 am

Čestitam i za CAC i za BOB i za 4 muška Smile Hoće li biti nekih slika iz V. Plane? Mali izveštaj kako je bilo? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Big Mazi

Big Mazi


Muški Broj poruka : 1713
Godina : 51
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 17.04.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 10:47 am

Cestitke i od nas cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Kaja i Boki

Kaja i Boki


Broj poruka : 317
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 25.02.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 2:06 pm

Pridruzujemo se cestitkama!!! Smile Malisani su preslatki!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 2:54 pm

Anshan-Meda - Page 3 CAnshan-Meda - Page 3 EAnshan-Meda - Page 3 SAnshan-Meda - Page 3 TAnshan-Meda - Page 3 IAnshan-Meda - Page 3 TAnshan-Meda - Page 3 AAnshan-Meda - Page 3 MAnshan-Meda - Page 3 OAnshan-Meda - Page 3 Empty
Medeni su malisani!! Jao usice i sapice kako su malene..bem' mu misa:)) Anshan-Meda - Page 3 1880475zloqkjs8au
Nazad na vrh Ići dole
Nikola&Lea

Nikola&Lea


Muški Broj poruka : 119
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 3:32 pm

cestitam Smile)) a kuce su preslatke , postao je ponosan otac Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Maj 10, 2010 9:45 am

Cestitamo na tituli SmileSmileSmileSmile
a ova cetvorica su neverovatni, plisani mali SmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Bora

Bora


Muški Broj poruka : 259
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 19.09.2008

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Maj 10, 2010 12:24 pm

Cestitke od Bore i mene!Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Maj 10, 2010 2:16 pm

Cestitke i od nas !!! Smile....a veknice su preslatke....nista se ne moze uporediti sa tim svilenim jastucicima na sapicama!!!!! To je nesto ...pored svega ostalog sto stenci bude kod mene... sto se zaista ne moze opisati, nista nije takvog opipa kao ti mali jastucici Smile
Vidim da jedno stene ima pete prstice na zadnjim nogicama!!!!!Skreni im paznju da mu ili im to skinu dok su ovako maleni!!!!
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Maj 10, 2010 5:41 pm

Nisam nista slikao, a sto se tice izlozbe nije bilo lose,doduse sa dosta propusta u organizaciji, sve je to delovalo dosta amaterski i neprofesionalno..al dobro. Sto se tice nase rase, nije bilo mnogo izlagaca, svega 4,5...tako da i nismo imali neku konkurenciju, a i tih par sto su bili imali su malo problematicnu kozu.
Hvala svima na cestitkama! Jesu vala preslatki, jedva cekam da ih vidim uzivo!!
Nazad na vrh Ići dole
dacadixi

dacadixi


Broj poruka : 198
Godina : 36
Lokacija : Inđija
Datum upisa : 15.04.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPon Maj 10, 2010 7:04 pm

...čestitke i od nas...Meda je presladak,slike su skroz lude,posebno ona kad je na leđima-tako je i Diksi spavao kad je bio mali,sada retko tako spava...pozzz
Nazad na vrh Ići dole
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyUto Maj 11, 2010 6:52 pm

Čestitke za titulu i 4 sina.Nije šala.
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptySre Maj 12, 2010 11:17 pm

Još jednom da čestitamo i ovde..Anshan-Meda - Page 3 Icon_smile Anshan-Meda - Page 3 Icon_wink Anshan-Meda - Page 3 Icon_wink
Mališani su preslatki! Anshan-Meda - Page 3 Icon_wink
Nazad na vrh Ići dole
elenkov82

elenkov82


Muški Broj poruka : 90
Godina : 42
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 16.01.2010

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPet Maj 14, 2010 12:15 pm

Hvala Nesho i Done Smile
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 EmptyPet Maj 14, 2010 12:29 pm

Yuuuupi, sve cestitke i od mene za osvojenu titulu Smile

Ako vam zatreba neko za cuvanje malisana samo zovite Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
Sponsored content





Anshan-Meda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anshan-Meda   Anshan-Meda - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anshan-Meda
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Meda
» Meda Po
» Meda :)
» meda
» Meda trazi devojku :))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: