Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Variya EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Variya EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Variya EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Variya EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Variya EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Variya EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Variya EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Variya EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Variya EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Variya EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Variya

Ići dole 
+25
neron
ljilja-pei
Ishler
unaltraina
Big Mazi
Nikita
Siniša
Kaja i Boki
Qele
maja81
Bora
miracle
sloti
Nesha
slavkan73
kud
Buba_mara
Marko
Hana
Andrea_Lily
sharpi
ivana&bane
Murphypei
Skarfi
Kesten_Pire
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 11:31 am

Cao drustvo! Ovo je moj bebica Variya, muzjak star 17 meseci. Apricot dilute, brush coat. Izvorna je linija, pa je mozda malo drugaciji. Ali je u standardu i na izlozbi je odlicno ocenjen. Ima za sada samo jedan PRM
Pre svega on je clan porodice i ljubimac. Najbolji drugar kojeg mozete imati. Velika je maza i srdacan je prema svim zivotinjama i ljudima. Mada ponekad skace za golubovima. Ali mislim da ni sam ne zna zasto. Na macke se zaleti i kada pridje ne zna sta bi sa njima i onda sa zbunjenim izrazom lica zuri u njih... Laughing . Jednom je dobio po njuskici i od tada vise ne prilazi suvise blizu. Ima blagu i komicnu narav. Ponekad je zamisljen. Kao sanjar. Tada mi je najsimpaticniji. Kao onaj bik Ferdinand iz crtaca koji mirno sedi i mirisi cvece, a trebao bi da se bori na zivot i smrt Smile Desavalo se odluta za leptirom Laughing Laughing Laughing Kada je bio mali bio je neverovatno smotan i trapav. Uvek kada se penjao uz stepenice, zapinjao bi i padao na nos. Da ste mogli samo to da vidite Laughing Jednom je silazio niz stepenice, mi inace zivimo u zgradi i ima bas dosta stepenica i promasio jednu celu, sav se isprevrtao, nalupao i uguvao. Kada je ustao momentalno se uspravio i pogledao visinu sa koje je pao i kao neki covek, onako razumno stao da razmislja:"sta se to dogodilo. Shocked Necete mi verovati ali bilo mi je neprijatno da mu se smejem
:lol!:
Ima anegdota. Trnutno ne mogu svih da se setim, ali potrudicu se..
Ima i milion nadimaka. Jedan od njih je cicak Smile . To je zato sto me po stanu prati u stopu. Vise puta se desilo da mu leva noga upadne u moju levu papucu a desna u desnu i onda napravimo par istih koraka, kao klovnovi u cirkuskoj tacki :clown: :clown: Laughing
Jednom prilikom je tako isao za mnom i ja sam se pravila da ne primecujem. On je neumorno isao, kako ja levo tako i on i trajalo je jako dugo. Moj decko se nasmejao i kazao mali psic, a ja sam dodala:"psihic. I tako je nastao nadimak "PSIC PSIHIC" Laughing Laughing Laughing
I eto bas se raspricah Smile Stop- pauza. A sad malo fotke Laughing

Prvo ove kada je bio beba ili mozda kifla Laughing

[img]Variya Babychance3[/img]

Zao mi je samo sto nije jos kao tako mali bio kod nas. Mi smo ga dobili kada je vec imao skoro 6 meseci

[img]Variya Babychance2[/img]

[img]Variya Babychance1[/img]

[img]Variya 7788950331[/img]

[img]Variya Variyababy[/img]

[img]Variya Zevalica[/img]


Poslednji put izmenio Kesten_Pire dana Uto Nov 03, 2009 6:57 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 11:40 am

A ovde je vec pravi zguzvanac. Mali vrtirepic Smile

[img]Variya Chance5[/img]

U ovom periodu je bio najnemirniji pig Ni jednog momenta nije mirovao. Prava je sreca da su fotke uspele

[img]Variya 20080309zaital0094[/img]

Ovde je bas u elementu. Zabac jedan Laughing

[img]Variya 20080309zaital0098[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 12:00 pm

Jaoj boze:)SmileSmileSmile
kakvo stvaorenjce:)SmileSmileSmileSmileSmileSmile
preselatko malo naguzvano:)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

sve pohvale SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 12:17 pm

Hvala hvala Smile Skarfi je takodje jako lep. Na ovoj maloj fotki je kao moj Variya samo druge boje Very Happy Da li negde postoje vece slike Skarfija, volela bih da vidim. Mi smo tek stigli i jos istrazujemo Smile

pozz..
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 12:46 pm

Evo jos mog "praseceg du*eta" Laughing Laughing Laughing

[img]Variya 20080615chance0049[/img]

Preterano je zivahan ze jednog sharpija. Uvek sam govorila da su mi podvalili Jack Russell-a u pizami Shar Pei-a Laughing

[img]Variya Chance2[/img]

Evo vidite kako je uzludjen, ne zna ni sta hoce. Prednje noge na jednu stranu, zadnje na drugu scratch Laughing Laughing Laughing

[img]Variya 20080615chance0077[/img]

Embarassed kratka pauza

[/img]Variya Chance1[img]
Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes

A onda nastavljamo Laughing Laughing Laughing
Variya 20080615chance0104

Variya 20080615chance0074

Variya Barbie009
Ovde je kao usisivac. Ima nepogresiv njuh

Variya 20080615chance0103

Variya 20080615chance0095

[/img]Variya 20080615chance0089[img]
Ovo su sve fotke kada je imao 4 meseca


Poslednji put izmenio Kesten_Pire dana Uto Nov 03, 2009 7:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 12:56 pm

Jako je lep,sve pohvale i stvarno mi se sviđa kako izgleda. Možda je i bolje što ste ga uzeli kad je napunio 6 meseci taman ste znali šta uzimate,nedostaje onaj bebeći period,ali oni su toliko smešni čak i kad su stariji tako da je sigurno nadomestio sve. Smile Slike su jako lepe vidi se da uživa,a ove bebeće neću ni da komentarišem,''kiflica''. Smile I dalje mi nije jasno kako se nismo sreli nikad u šetnjama,posebno što Marfi i ja obiđemo celu Rumu? Smile
pozz
Peđa
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 3:17 pm

Hvala Pedja Very Happy . Mi smo imali zenku Dogo Argentino koja je prosle godine obolela od piometre i uginula. Imala je samo 5 godina. Posto sam bila u strasnom soku, moj decko je odlucio da brze-bolje nabavimo drugog psa. Dogo Argentino nije dolazio u obzir! (vise ne smem da pogledam ni na slici nekog, a da ne pocnem da placem)
...i tako kontaktiramo odgajivacnicu i oni nam kazu da su im ostala dva muzjaka, jedan chocolate, jedan apricot i jedna zenka, takodje chocolate. Ali da imaju pet meseci. Posto mi je bila frka, ja ipak odlucim da uzmem jednog. Izbor je pao na kajsijastog slatkisa i to je danas ovaj svrle

Pa ne znam sta da ti kazem, mi smo na centru i uglavnom setamo oko naseg naselja i odemo do velikog parka ili do jezera. Dolazila sam ,doduse nesto redje u naselje gde ti zivis. Moji roditelji su tu i ja sam tu odrasla Smile
Prosle godine smo vas moj decko i ja stratovali na Indjijskoj izlozbi, ali mozda se ti ne secas. Uzeli smo Viktorov br. mob.
...Nista, srescemo se sigurno, samo je pitanje vremena Smile . Nas grad, da ne kazem zaselak je jako mali Laughing
Veterinar mi je jos prosle godine kazao da kod nas u gradu ima 20-ak sharpija. Da ne poverujes Question Ja sam videla samo pet. Ali ni njih vise ne vidjam. Murphy-ja sam videla dva puta i odmah mi se svideo. Poljubac u njuskicu za njega i drago mi je da smo se upoznali Pedja
pozz
Maja
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPet Maj 22, 2009 3:31 pm

Evo jos malo cickovih fotki Laughing Na ovoj mi lici na tigra ili na neku veliku macku :cat:

[img]Variya Chance3[/img]

A ovde na ajkulu. Jao kolika usta ima Laughing Laughing Laughing Laughing
[img]Variya 20080615chance0045[/img]

On je ziva parodija na samog sebe. Pogledajte kako je namestio nogu Laughing Sprema se za izlozbu. Mada je ovaj stav totalni promasaj No Laughing
[img]Variya 20080615chance0137[/img]
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 8:29 am

Boze...kad ih vidim ovako male... Sto ne ostanu zauvek ovako mali,naguzvani,glupi,blentavi,male seprtlje...

Variya stvarno izgleda prelepo!! Prelep je!! Debeljko jedan...

Obozavam njihovu vilicu gledanu odozdo,ako me neko razume Smile Smile Smile Crisp je tada dobio nadimak Kobra jer me strasno podseca na kobru Smile Smile ali moze i na ajkulu Smile Smile Smile

Dobrodosli jos jednom!!
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 11:40 am

Hvala najlepse Ivana & Bane:) Uvek sam to isto govorila. Zasto ne postoji rasa- kuce LOL!!!!

Veoma mi je drago da vam se svidja moj debeljko. On se i dalje ponasa kao stene:)) Nista se nije promenio, a meni bas odgovara. Isto sam hiperaktivna i on stvarno pase uz moj karakter.

Jeste jeste, lici na kobru. Ja kazem ajkula jer Variya ima i apetit kao riba grabljivac:))

O Crispu imam samo reci hvale. Fenomenalan je. Izgleda pesprekorno. Kupio me na prvi pogled. Ja sam novi fan:))
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 5:11 pm

Da,na ovoj slici gore ( Smile Smile Smile gore haha sve su gore) podseća na tigra. Smile Smile Smile Osim što se ponašaju kao mačke tako nekad i izgledaju. Inače,kako stojite sa vodom? Jel i tu mačka ili je od onih što vole da se kupaju?
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 5:37 pm

Welcome Kesten_Pire,Variya je prelep mužjak. Sve pohvale za njega!
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 8:30 pm

murphypei ::
Da,na ovoj slici gore ( Smile Smile Smile gore haha sve su gore) podseća na tigra. Smile Smile Smile Osim što se ponašaju kao mačke tako nekad i izgledaju. Inače,kako stojite sa vodom? Jel i tu mačka ili je od onih što vole da se kupaju?

Laughing Laughing Laughing ma lud je skroz. Ziva komedija. Ili bolje reci parodija. Kakve gegove samo ima... mi se otkidamo od smeha Laughing Laughing Laughing :clown: pig
Kao macka je elegantan. Ume da se umiva sapicom i uvek posle setnje izlicka sapice. A ako ga neko uspe dodirnuti odmah se otresa, kao - isprlljali su ga lol
Kada je bio manji umeo je da prede bas kao macka ako ga mazimo ispod vrata, po onim visecim naborima :cat: Smile Kada ga kupam zna da mora, pa nekako izdrzi. Ali zato ako je napolju padala kisa nece na travnjak jer je jako mokar affraid Pa su citave muke oko obavljanja nuzde. barice uvek preskoci Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 8:38 pm

sharpi ::
Welcome Kesten_Pire,Variya je prelep mužjak. Sve pohvale za njega!

Hvala lepo sharpi Smile
Danas smo sat vremena proveli uz fotke vasih krznenih drugara. Moj decko i ja smo se odusevili. Kakva ekipa Smile Fotke su jako zivopisne. Lepotani su bas fotogenicni i vidi se da uzivaju i imaju lep zivot. Pravi ste Smile
Puno lepih zelja i pozdrava
kiss kiss
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptySub Maj 23, 2009 9:33 pm

Evo nekih novijih...kosarkas Variya

[img]Variya Img1114j[/img]

[img]Variya Img1115g[/img]

[img]Variya Img1116lbc[/img]

[img]Variya Img1117u[/img]

Strasno voli da sedi na terasi i posmatra ljude. Veoma je radoznao Laughing

[img]Variya Img1098y[/img]

[img]Variya Img1097w[/img]

[img]Variya Img1095c[/img]

[img]Variya Img1110f[/img]

[img]Variya Img1112[/img]

A ako ga slucajno prekinem ili ako primeti da ga krisom fotografisem, onda treba da se postidim. Kao da kaze:"sta, ti snimas? Skrivena kamera?! E kako si neozbiljna ,stidi se! Ma ajde... stvarno nema smisla

[img]Variya Img1113ufw[/img]

i odmah odustaje i krece unutra i naravno gleda kako da me izbegne

[img]Variya Img1108g[/img]

...sta jos si tu?!

[img]Variya Img1107v[/img]

E covece ala si dosadna

[img]Variya Img1106c[/img]
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyNed Maj 24, 2009 12:15 am

Evo Crisp se zahvaljuje na pohvalama Smile Smile Smile

Znaci,obojica su ludi za loptama Smile Smile Crisp ne voli te velike lopte,ne moze im nista Smile Smile Ima jednu rukometnu loptu,to mu je jedna od prvih lopti i to jedino smatra loptom i voli je najvise na svetu Smile Smile Smile Inace,pored nje ima i jos jednu odbojkasku i to je to....teniske ne racunamo Smile Smile Smile Na njih se saplicem skoro na svakom koraku Smile Smile

Variyo je za svaku pohvalu,prelep je zguzvanac jedan...pu,pu,da ga ne ureknem Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyNed Maj 24, 2009 10:20 am

Baš su super ove crno-bele fotke,a i ostale... Smile Variyo je jako lep mužjak,i uopšte nije debeo,baš pravi dasa!
Kod nas nisu interesantne velike lopte.Pa čak ni male,možda samo minut-dva... Oni uvek tako igraju da se rvaju,jure se po dvorištu.Lili je ta koja uvek prva započne da se "kači" sa ostalima,ali ona sa nama je jako mirna.Alfi već voli i samnom da se igra.Spusti prednji deo tela,razbaci prednje noge i zauzima "borilačku pozu",pa me napada,naravno kad me uhvati za ruku,skoro da ni ne osetim da ima zube jer tako pazi da me ne bi ugrizao... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyNed Maj 24, 2009 11:37 am

Isto kao Crisp, Variya iskljucivo voli lopte. Imamo svih velicina:)) Mada sam mu uzimala i one krpene lepe igracke, TRIXIE-jeve. Ima, ovcu, kuce, divlju svinju, irvasa... ma stvarno sve. Ali te samo spremi na jedno mesto, sve ih pokupi onako jednu po jednu i ostavi. Uglavnom u krevetic, kao tu su sigurne i tu su samo njegove stvari. Inace je veoma pedantan. Nikad nista ne sme biti po podu razbacano, jedino kada se igra. Ja nekad uzmem namerno i pobacam po celoj sobi, da vidim sta ce a on ponovo, znaci jednu po jednu kupi i sklanja:)) Smile) A meni to savrseno odgovara. Manje posla za mene:))
Variya kao i Alfi voli da isprobava "borilacke vestine". Naravno oprezan je sa zubima. Juce mi decko pokazivao neke fazone sa aikido-a, odbrana od bejzbolke, pistolja, noza itd. Zezali se, a Variya ozbiljno shvatio i poceo da skace. Mislio da hocemo stvarno da se udaramo palicom:)) Smile) Smile) Mi mu morali objasniti, posto njemu kao detetu moras sve ispricati uveriti ga, recima da on skonta..." neeece niko Variya da se tuce to mi vezbamo. A on seo, gleda nas i vidis ga kako razmislja. Posle par sekundi ustaje i kao i on krece. Pokusava da mi uzme palicu. Ej, cekaj malo, stani mi poceli da se smejemo. "Pa kako ces ti ?"Smile Smile
Ha ha pravi je drugar
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyNed Maj 24, 2009 2:37 pm

Jako su lepe ove crno-bele slike,daju zgužvancu još posebniji izgled,a što se tiče lopti,e mi se ovde razlikujemo.... Marfi voli samo teniske loptice,ali ni one ga ne znimaju nešto naročito nekih 10ak minuta i to je to. Od velikih lopti beži kao oparen,i ne znam zašto,ali mrzi gumene igračke neće čak ni da ih onjuši,a mi ludaci silne pare dali na igračke. I on ne voli nered u kući sve igračke mu stoje na jednom mestu koje je on izabrao i ako neka nije tamo traži je i vraća,jeste da ne stoje gde bismo mi hteli,ali bolje i to nego da ih ima svuda....
Nazad na vrh Ići dole
Andrea_Lily

Andrea_Lily


Broj poruka : 134
Godina : 29
Datum upisa : 21.03.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyNed Maj 24, 2009 2:58 pm

Prelep je Smile
Jako mi se svidja njegova boja .
Pozzzzzzz pig pig pig
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPon Maj 25, 2009 9:20 am

Neverovatan je:)SmileSmileSmileSmileSmile
sve pohvale za malog vraga:)SmileSmileSmileSmile
pozira, manekenise:)SmileSmileSmile
podseca me na naseg Skarfija...i ovaj je isto jako hiperaktivan:)SmileSmileSmileSmile
jako je lep:)SmileSmile
eto, i ja sam iz rume, moji roditelji zive i dalje u rumi, u centru i nikad vas nisam srela kad sam bila tamo.....
srela sam jednu prelepu zenku sad skoro, ali vas nisam videla....
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPon Maj 25, 2009 10:02 am

Hvala puno drugari I love you Pedja vec sam negde spomenula da Varija i Marfi strasno podsecaju jedan na drugog po ponasanju. kao braca su. Koliko sam stigla citala sam i o ostalim prsutnim zguzvancima. U sustini svi se isto bonasaju i imaju slicne mane Smile Stidljivi su, uredni, vole mnogo da spavaju, osetljivi su na uvrede i grdnje... drugi psi ih napadaju, oni se ne brane (a to samo kad su mali Laughing) itd. Nisu lajavi, to mi se kod njih najvise svidja.
Zaljubljenik sam u crno-bele fotke pa cu se potruditi da napravim jos...

Skarfi, mi uglavnom setamo prema jezeru ili budemo u velikom parku. Centar izbegavam jer su velike guzve, pa mi nije zanimljivo. Volim da se Varija slobodno krece i da ga niko ne "davi". A zenku koju si videla pretpostavljam da je od moje prijateljice. Ona zivi na centru i tu je uvek izvodi

Andrea Meni se jako dopada Lily. Njena boja je fantasticna. Da li mozes da mi kazes kako se ta boja vodi u rodovniku?

pozz
Nazad na vrh Ići dole
Andrea_Lily

Andrea_Lily


Broj poruka : 134
Godina : 29
Datum upisa : 21.03.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPon Maj 25, 2009 4:00 pm

Pise medeno zuta , mada joj su sada crvenkasta ledja i rep joj je na vrhu crn . Kao da ga je zapalila . Very Happy
Puno pozdrava za Vas i malog zguzvanca Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPon Maj 25, 2009 4:15 pm

Jao pa stvarno je medena! Mislim da sam na tvojoj starnici to i napisala. Moj Varija isto ima tamniju prugu preko ledja:)

Lep pozdrav Andrea&Lily

Variya Comp_249
Nazad na vrh Ići dole
Andrea_Lily

Andrea_Lily


Broj poruka : 134
Godina : 29
Datum upisa : 21.03.2009

Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya EmptyPon Maj 25, 2009 4:33 pm

Da i njoj je samo na ledjima crvenkasto , a ostalo je krem boje .
Njih dvoje bi se bas jepo druzili . Smile
Planirate na neku izlozbu da idete ? Wink bounce Wink bounce Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Variya Empty
PočaljiNaslov: Re: Variya   Variya Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Variya
Nazad na vrh 
Strana 1 od 12Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: