Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Wings of Campus Kennel EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Wings of Campus Kennel EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Wings of Campus Kennel EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Wings of Campus Kennel EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Wings of Campus Kennel EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Wings of Campus Kennel EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Wings of Campus Kennel EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Wings of Campus Kennel EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Wings of Campus Kennel EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Wings of Campus Kennel EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Wings of Campus Kennel

Ići dole 
+25
Blaze
Ana i Bojan
Kesten_Pire
Han
nesa151
Hana
sharpei hr
SMN
vesnacikos
Nesha
Beauty Hana
Blabry
AvgustCezar
hektor
zlata
Vladica
kud
Dacha
Murphypei
AhKin
unaltraina
neron
Big Mazi
Skarfi
Wings-of-Campus
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 11:44 am

Veliki pozdrav svim ljubiteljima ove rase ,

Ja sam Nemanja Males iz Futoga i zeleo bih da vam predstavim svoje pse , odgajivacnicu i sebe . A pošto nisam baš vešt u pisanju predstavicu se preko slika Smile

Inace sam skoro u rasi tek tri godine ali trudim se da stalno napredujem i predstavljam rasu i nasu zemlju u najlepsem izdanju ...

Odgajivacnicu sam osnovao 2010 godine pod nazivom " Wings of Campus " sto u prevodu znaci " Krila Ravnice " .



http://www.wingsofcampus.com



Sada bih da vam predstavim svoje pse i sebe kroz slike ....








Wings of Campus Kennel Ellboy009Wings of Campus Kennel Ellboy014Wings of Campus Kennel Ellboy005Wings of Campus Kennel Ellboy003Wings of Campus Kennel Ellboy012

Wings of Campus Kennel 11Wings of Campus Kennel 10Wings of Campus Kennel 13Wings of Campus Kennel 14Wings of Campus Kennel 15Wings of Campus Kennel 17Wings of Campus Kennel 18Wings of Campus Kennel 20Wings of Campus Kennel 189210_1933882509687_1321024611_2262652_6767313_n

Wings of Campus Kennel I_met_Marie-Claire_and_Ellboy_met_his_sister_EscapeWings of Campus Kennel Mrs._Pat_Zimmel_Roach_(_USA_)_(_R-lee_kennel_)_Ellboy_and_I_in_Parma_Wings of Campus Kennel 63366_1401107867115_1214860864_30931697_7950348_n

Za početak upoznavanja hteo bih da vam predstavim Ellboy Roug Des Chandagueres ( Ellboy ) koji je uvezen iz Francuske od gospodjice Stephanie Le Couric iz odgajivacnice " Des Chandagueres " .
Ellboy je rodjen 10.10.2009 i do sada je bio na preko 20 izlozbi u proteklih godinu dana kako u drzavi tako i u inostarnstvu .
Ellboy je trenutno juniorski i seniorski Šampion Srbije .
Bio je najlepsi mladi muzijak na Specijalci za rasu u Parmi u Italiji 2010 godine , ucestvovao na Evropskoj izlozbi u Celju 2010 godine zatim dan kasnije na specijalci zaozeo 4 mesto u juniorskoj konkurenciji, zatim na specijalci molosa u Zagrebu uzeo junior BISS , najlepsi mladi pas cele specijalke , ucestvovao na izlozbama u Sloveniji, Hrvatskoj i Srbiji...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:10 pm

welcome Nemanja grin
Nazad na vrh Ići dole
Big Mazi

Big Mazi


Muški Broj poruka : 1713
Godina : 51
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 17.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:10 pm

welcome Nemanja
Drago mi je da si napokon predstavio svoje pse bravo Lepo je videti mladog coveka da van nashih granica izlaze pse i postize zapazene rezultate.Samo tako i nastavi sve pohvale i cestitke imash od nas Smile


PS. Izgleda da sam te vishe nego dobro poducio za postavke slika hehe
Nazad na vrh Ići dole
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:16 pm

Ahahahahaa jesi Boki i hvala ti puno na pomoci kao i Daliboru Smile
Uskoro cu da postavim i slike svojih drugih pasa i prijatelja sa izlozbi u inostranstvu i Srbiji koji su mi dosta pomogli u samom pocetku i dalje mi pomazu i savetuju...i nadam se da cemo napraviti i neke nove sa novim prijateljima sa foruma Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:17 pm

Boki, Nemanja je idealan za saradnju, pravi streber hehe
Nazad na vrh Ići dole
Big Mazi

Big Mazi


Muški Broj poruka : 1713
Godina : 51
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 17.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:18 pm

Wings-of-Campus ::
Ahahahahaa jesi Boki i hvala ti puno na pomoci kao i Daliboru Smile
Uskoro cu da postavim i slike svojih drugih pasa i prijatelja sa izlozbi u inostranstvu i Srbiji koji su mi dosta pomogli u samom pocetku i dalje mi pomazu i savetuju...i nadam se da cemo napraviti i neke nove sa novim prijateljima sa foruma Smile

Naravno da hocemo Nemanja i ti cesh se pridruziti nashim skupovima i okupljanjima gde ima zabave na pretek i odlicnog druzenja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:23 pm

Ivana ako treba neka pomoc slobodno se javi , da ti streber objasni to kako treba Smile ahahahahahahaha samo se vi sprdajte,pa ljudi ovo nije lako ni malo,pola sata sam stavljao slike Smile ahahahahahahaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:25 pm

hehe hehe hehe Nemanja cuvaj glavu....Dacha kad dodje na forum i procita tvoju ponudu da mi pomognes...hmmm... lolol
Nazad na vrh Ići dole
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:31 pm

Ja kad bi se miseva boja ja bi setao macku pored sebe Smile ahahahahaha ma Dacha ce me razumeti,dobri smo mi....ahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:34 pm

welcome
photo
Ellboy je fantastican thumbup
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:35 pm

welcome Konacno Nemanja !! cheers Khm....Dalibor ce ipak imati sta da kaze, sigurna sam hehe
Nazad na vrh Ići dole
Big Mazi

Big Mazi


Muški Broj poruka : 1713
Godina : 51
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 17.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 12:39 pm

Koliko vidim Dacha ipak glavna faca Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
AhKin

AhKin


Ženski Broj poruka : 1364
Godina : 41
Lokacija : Bavaniste
Datum upisa : 29.09.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 1:08 pm

welcome wave
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 3:13 pm

I od mene zvanično ovde u temi welcome
Ellboy kao što rekoh poslednji put u Inđiji jedan od najlepših brush mužijaka u Srbiji. thumbup
Nazad na vrh Ići dole
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 4:58 pm

Nemanja,Elboy je stvarno prelep pas i sto kaze Pedja jedan od naj lepsih u Srbiji. Zelim ti jos puno izlozbi i uspeha sa njim Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 7:00 pm

Divni psi i lepo da se i odgajivači uključe u malo većem broju. welcome
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptyPet Maj 06, 2011 8:25 pm

welcome od Tie i Vladice... Smile Sto se Ellboy-a tice,prelep je.. Smile zelimo vam jos puno uspeha na izlozbama... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 7:56 am

Wings of Campus Kennel Deedee003Wings of Campus Kennel Deedee004Wings of Campus Kennel Deedee005Wings of Campus Kennel Deedee006Wings of Campus Kennel Deedee007Wings of Campus Kennel Deedee008Wings of Campus Kennel Deedee010Wings of Campus Kennel Deedee011Wings of Campus Kennel Deedee012Wings of Campus Kennel Deedee013Wings of Campus Kennel 1Wings of Campus Kennel 2

Ćao drugari Smile
Ovo je moja mala harmonikica Dee2 , Star of Blueline Hunter ( Dee2 ) uvezena iz Rumunije . Oba roditelja su joj iz Italije iz Khambaliq odgajivacnice tako da joj je komplet pedigre italijnski i pozadi američki a porodiliste u Rumuniji na Crnom moru Smile ... Ona je najstarija u dvoristu i jako vesela zenka . Nazalost zbog njenih bora na ledjima nema prodju kod svih sudija u Srbiji ali zato se nadam da ce da bude dobra mama Smile a pre svega ona je moja mala harmonikica i pravi dragulj moga dvorista Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 8:07 am

Wings of Campus Kennel Iceweb003Wings of Campus Kennel Iceweb004Wings of Campus Kennel Iceweb005Wings of Campus Kennel Iceweb006Wings of Campus Kennel Iceweb008Wings of Campus Kennel Iceweb009Wings of Campus Kennel Iceweb010Wings of Campus Kennel Iceweb011Wings of Campus Kennel Iceweb012Wings of Campus Kennel 12

Gold Panonia Ice Cream ( Ice ) najmladja u dvoristu , ali razlika izmedju njih troje je 20 dana Smile kao o Ellboy i Dee2 ona je isto zavrsila juniorski sampionat i na dve izlozbe gde je isla sa Ellboyem obe ga je pobedla za BOB , jedan zanimljiv podatak Smile
Pa narode ja sam vam predstavio svoje pse , nadam se da ce te uzivati u slikama ....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
zlata

zlata


Ženski Broj poruka : 308
Godina : 43
Lokacija : VRSAC
Datum upisa : 19.02.2011

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 9:02 am

welcome i od nas doggy
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 9:47 am

Nemanja, prelepe su obe Smile
Dee2 sam licno upoznala i moram reci da je skroz blesava zenkica, nikoga ne slusa, ide gde se njoj ide, sa svima bi da se igra, izgleda da ona razume italijanski, a ja joj se obracala na nasem, bas sam ćurka smeh
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 10:36 am

welcome i od nas.Harmonikica i Ice su prelepe Smile Smile
Za Ellboya sve reci pohvale Smile svaka cast.Veliki pozz Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 11:33 am

kiss kiss kiss
Nazad na vrh Ići dole
Wings-of-Campus

Wings-of-Campus


Muški Broj poruka : 106
Godina : 36
Lokacija : Futog
Datum upisa : 26.04.2010

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 11:40 am

E baš mi je drago da vam se svidjaju moji psi... A da Ivana Dee2 je nestasna i nista ne slusa i ne zna ni jednu komandu i svojeglava je Smile a Ice je malo gluva pa ni ona ne cuje komande ali je zato velika maza i sve kontra od Dee2 , Ice samo nadje mesto za suncanje i spava kao koala Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wingsofcampus.com
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel EmptySub Maj 07, 2011 12:50 pm

Gospođica Ice je baš krupan pas za kog nikad ne bih rekla da je ženka.Super izgleda. Ali Ellboy osim građe ima prelepu glavu i pogled. Divan je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wings of Campus Kennel Empty
PočaljiNaslov: Re: Wings of Campus Kennel   Wings of Campus Kennel Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wings of Campus Kennel
Nazad na vrh 
Strana 1 od 12Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Suha's Kid Kennel
» Neno Pei Kennel Odgajivacnica
» Lejla,Atina,Ariel, Delinda i Pako (Sirius Pei Kennel)
» Lejla,Atina,Ariel, Delinda i Pako (Sirius Pei Kennel) 2. deo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: