Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Pitanja, sugestije, kritike....

Ići dole 
+8
Siniša
ljilja-pei
neron
unaltraina
Skarfi
nesa151
Cvikerasica
rugievithus
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:37 pm

neron ::
Za sve ovo moze da bude podsticaj da vise fotkate ljubimce, ali da fotke budu ostre i oni ce svakako naci svoje mesto u nekom od predstojecih brojeva Smile
Ovo važi i za sliku na vrh foruma. Wink
Nazad na vrh Ići dole
thealimovic

thealimovic


Muški Broj poruka : 457
Godina : 37
Lokacija : Surcin Beograd
Datum upisa : 28.11.2011

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:55 pm

Neso151 ja sam ovde samo 3 meseca a slika nam se pojavila u predhodna 2.Mislim da je to dokaz da se ne smenjuju slike samo urednika foruma Very Happy ali ja sam ubacio brdoooo slika i desilo se da se izaberu dve zanimljive i odgovarajuce.Moj vam je savet da slikate Boleta sto vise u krupnim kadrovima i na lepo osvetljenom mestu i sigurno ce biti izabrana slika vaseg lepotana Very Happy i imajte u vidu da se za kolaz biraju slike koje nisu starije od mesec dana (barem ja mislim tako)
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:59 pm

thealimovic ::
i imajte u vidu da se za kolaz biraju slike koje nisu starije od mesec dana (barem ja mislim tako)
Kako kad. Smile Ovaj sada ne.
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 11:10 pm

Tealimovicu!

Pa upravo si potvrdio moju tvrdnju ,te ako procitas svoj komentar videces sta je u pitanju i nemoj mi samo reci da pas koji lezi na ledjima ima u fotki jasan ,ostar lik i bla ,bla .Ima Bole i te kako slika i starih i novih aliii.E ovo ali ima svoje jasno znacenje ko hoce da se zapita "sta je pisac hteo da kaze" .

No svako ima prava na svoje misljenje pa i kritiku tudjeg ,kao sto i ja imam prava na adekvatan odgovor na tu kritiku .Sve najbolje i postavljaj po svom izboru fotke a ja cu ih postavljati samo kada su drugacije od predhodnih .Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PAŠA


Ženski Broj poruka : 332
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2013

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Dec 03, 2013 3:10 pm

Mene interesuje ko je pas u kolažu, sedi na zelenoj plastičnoj stolici i mnogo liči na Pašu.
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Dec 03, 2013 3:32 pm

PAŠA ::
Mene interesuje ko je pas u kolažu, sedi na zelenoj plastičnoj stolici i mnogo liči na Pašu.
http://www.sharpei-balkan.com/t953p345-ara
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PAŠA


Ženski Broj poruka : 332
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2013

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Dec 03, 2013 4:56 pm

Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Jan 07, 2014 8:51 am

HRISTOS SE RODI FORUMASI
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyUto Jan 07, 2014 4:20 pm

Vaistinu se rodi!
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPon Jan 11, 2016 7:38 pm

prvo iako je sa zakasnjenjem HVALA NA CESTITKI 1
Drugo mogu li da postavim dva pitanja;
-Zasto je nemoguce otvoriti "Rodovnik2 Boleta ?
-TZasto nema ni jedne Fotografije ?
S nadom da ce mi biolo ko odgovoriti pozzz od Boleta i Nesa151
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 EmptyPon Jan 11, 2016 8:01 pm

Pozdrav,
Evo objašnjena,
Sajt dodaj.rs koji se koristio kao host za fotografije je prestao sa radom. Sve što je bilo zakačeno na forum preko njega više ne postoji. Fotografije i svi ostali fajlovi se mogu kačiti preko ikonice ovde u editoru (ova sličica sa zelenim plusićem), jedino što, nažalost, sve mora ispočetka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije, kritike....   Pitanja, sugestije, kritike.... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja, sugestije, kritike....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» PITANJA ZA SVE-MORAL!!!!
» PITANJA U VEZI SA ISHRANOM
» Pitanja oko kupovine Shar-peja :))
» Moje nedoumice i pitanja u vezi shar pei-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: O forumu :: Pricajmo o forumu - www.sharpei-balkan.com-
Skoči na: