Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)

Ići dole 
+39
PAŠA
JankoB
ANA-VET
Gorda
Aron23
Ado '-.-
misko_man
Beba
dane0230
Vladislav
MitaBG
Rooney_Pei
sandra1000
nenaichao
hachiko
nesa151
Eta
Han
Vladica
hektor
marija
Dacha
sharpei hr
vesnacikos
neron
Beauty Hana
Lea<3
rugievithus
sabla
vule
kud
sharpi
dacadixi
Big Mazi
Nesha
Bora
unaltraina
Skarfi
Murphypei
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Kona




Ženski Broj poruka : 2
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.07.2015

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptySub Jul 25, 2015 5:21 pm

Ljudi ako bi ikako ko mogao da pomogne...
Moj pas je alergican na piletinu I junetinu, a ja bih tako volela da je hranim zivom hranom...
Da li bi trebalo da izbegavam piletinu I junetinu...tj. da li ce se pas oporaviti na zivom mesu pa ce alergija prestati?
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Kona




Ženski Broj poruka : 2
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.07.2015

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptySub Jul 25, 2015 5:39 pm

Ljudi ako bi ikako ko mogao da pomogne...
Moj pas je alergican na piletinu I junetinu, a ja bih tako volela da je hranim zivom hranom...
Da li bi trebalo da izbegavam piletinu I junetinu...tj. da li ce se pas oporaviti na zivom mesu pa ce alergija prestati?
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyNed Jul 26, 2015 7:18 pm

Uglavnom sirovi protein bude drugačiji od onog što se nalazi u granulama. Ja bih pokušao da vidim šta će da se desi, mada mislim da sam čuo za jedan ili dva slučaja gde je pas imao problema i to sa kuvanom hranom, ako se dobro sećam. Većina ljudi koji hrane svoje pse sirovim nisu imali nikakvih problema, niti alergijskih reakcija. Danas je veći problem u količini antibiotika i koncentrata koji se dodaju pilićima, npr. moje su imale problem sa stolicom od piletine kada sam uzimao ovde od jednog proizvođača, prekjuče su baš jele piletinu iz druge mesare i sve je OK. Sa junetinom nikad problem nisam imao.
Nazad na vrh Ići dole
Taki

Taki


Ženski Broj poruka : 3
Godina : 45
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 20.04.2017

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am

Mi smo u Bellinom 7. mesecu poceli sa sirovom hranom. Junetina, piletina, kurkuma, kozji sir neslan (kao narkoman kada ga nanjusi), ulje lososa i lana,  uglavnom joj cine obrok (bareno povrce i barena svinjska dzigerica, prepelicja jaja i kokosije zumance  povremeno).Medjutim, junece kosti su bile zanimljive samo dva meseca. Najpre ih je tustila kao sumanuta, zatim cekala da skinemo meso sa kostiju, to pojede, a kost ostavi. Sad je sasvim nezainteresovana. Naravno, u parku, svaka grana od 10cm do 1,5m je njena.  Evil or Very Mad Jos neko ima slican "problem"?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» holy ishrana
» Koja je najbolja hrana?!
» PITANJA U VEZI SA ISHRANOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: