Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Pomagaj ko moze!!!! EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Pomagaj ko moze!!!! EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Pomagaj ko moze!!!! EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Pomagaj ko moze!!!! EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Pomagaj ko moze!!!! EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Pomagaj ko moze!!!! EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Pomagaj ko moze!!!! EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pomagaj ko moze!!!! EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Pomagaj ko moze!!!! EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Pomagaj ko moze!!!! EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Pomagaj ko moze!!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
lawpanic

lawpanic


Muški Broj poruka : 4
Godina : 35
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 20.04.2012

Pomagaj ko moze!!!! Empty
PočaljiNaslov: Pomagaj ko moze!!!!   Pomagaj ko moze!!!! EmptySub Avg 18, 2012 2:50 pm

Evo ovako vlasnik sam zenke sar peja koja se zove Lea i ima 6 meseca.Od dva meseca spava samnom u krevetu kasnije u mojoj sobi na podu,slusa sve instrukcije mene najvise ceni i postuje iz cele porodice.E sad desio se jedan incident kad je moja devojka setala Leu ujela je neki pas za nogu,ja sam je odma vodio kod veterinara i tamo je veterinar cistio ranu i kasnije usivao.Dok je to radio sve vreme sam je drzao dok je ona gledala u mene.Elem od tog momenta pa navamo ona se mene boji,kad je pozovem ode kod mojih sakrije se iza njih i grebe ih nogom,kad joj viknem ona dodje puzeci do mene kad pocnem da je milujem ona pocne da piski verovatno od straha.Sta da radim pomagajte volim je punooooo i ne zelim da se ona plasi od mene.Pisite sva iskustva pa uz pomoc boga valjda prebrodimo ovo,inace ovo se desava zadnjih 10 dana.Hvala svima unapred!!!!
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Pomagaj ko moze!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagaj ko moze!!!!   Pomagaj ko moze!!!! EmptySub Avg 18, 2012 3:19 pm

Verujem da si uspanicen,ali resice se to.Mala je ona Smile Nisam imala takvih iskustava, ali desi se da oni povezu neki osecaj za neku osobu,tako je ona tretman kod veta povezala sa tobom. Mislim da ce je to proci,a ti polako radi na tome da ponovo uspostavite odnos koji ste imali pre ovoga. Setaj je, mazi je, da shvati da je volis i da nema razloga da se plasi tebe. Samo polako, jer mi smo imali slucaj vezan za hranu, Neron je jednom halapljivo jeo jagnjecu glavu,pa je jedna koskica sutra ispovracana.. jedno mesec dana nije hteo da pogleda glavu,jer je povezao glavu sa mukom koju je osecao..
Lagano i fino i videces kako ce Lea ponovo tebe voleti najvise Wink jer voli te ona i sada, sigurno, zato je i "ljuta" sto je bolelo Smile
Opasni su oni maheri,uopste, jer umeju debelo da se naljute kad im nesto nije po cefu, pogotovu u tom dobu u kom je ona Smile Zato su oni rasa koju moras razumeti i obozavati, drugacije ne moze Wink
Nazad na vrh Ići dole
sharpeistepa

sharpeistepa


Muški Broj poruka : 25
Godina : 42
Lokacija : Vojvoda Stepa
Datum upisa : 26.05.2012

Pomagaj ko moze!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagaj ko moze!!!!   Pomagaj ko moze!!!! EmptySub Avg 18, 2012 7:12 pm

Mlada je izlizace ona to i bice opet sve po starom... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003926058845
Sponsored content





Pomagaj ko moze!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagaj ko moze!!!!   Pomagaj ko moze!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomagaj ko moze!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Dresura-
Skoči na: