Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Bole (Amos) - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Bole (Amos) - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Bole (Amos) - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Bole (Amos) - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Bole (Amos) - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Bole (Amos) - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Bole (Amos)

Ići dole 
+19
hachiko
Dzoica
Blaze
Han
Zoya
sharpei hr
Kesten_Pire
Nesha
Skarfi
Big Mazi
Beauty Hana
Vladica
vesnacikos
neron
Hana
Murphypei
AhKin
unaltraina
nesa151
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kesten_Pire

Kesten_Pire


Ženski Broj poruka : 589
Godina : 46
Datum upisa : 21.05.2009

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySre Sep 07, 2011 7:30 pm

welcome Veliki pozdrav vama i vasem lepom Boletu Smile Mezimac je pravi dasa ..a i uziva u cetkanju Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2011 4:34 pm

Posto je proslo 18 meseci/19/ evo prikupljamo fotografije i ponovo cemo za dan dva postaviti jedno desetak najnovijih . sunny
Nazad na vrh Ići dole
sharpei hr

sharpei hr


Ženski Broj poruka : 797
Godina : 34
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.09.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2011 6:16 pm

Ajde jedva čekamo da malo napasemo oči Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2011 6:58 pm

Ooooo Neso, da docekamo i to Smile Kao da krijes Boleta od urokljivih ociju Very Happy Nije fer da nam ga dajes tako, "na kasicicu" Wink Bole kiss Smile
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2011 9:56 pm

Zoko strpi se malo da naucim ovo cudo od prebacivanja slika na forum -bice i to dosta i lepih sunny
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyPon Dec 05, 2011 10:39 pm

Cekam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 12:25 pm

Obećali smo posle 18 meseci da ćemo postaviti nove slike!! Very Happy
[img]Bole (Amos) - Page 2 Pageib[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page1mf[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page2mi[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page3rn[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page4p[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page5qi[/img]

Bole (Amos) - Page 2 Page6ny

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page6ny[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page7m[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page8o[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page9v[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page10e[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page11o[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page12l[/img]

[img]Bole (Amos) - Page 2 Page13u[/img]
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 12:33 pm

E Neso svaka cast bravo konacno i puno slika od lepotana Boleta....a i njegove mame Smile Bole becar je super dasa, i lep i zgodan i dobar Wow I vise nego da zaluzuje svoj carski presto kiss
Nazad na vrh Ići dole
Zoya

Zoya


Ženski Broj poruka : 583
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 12:49 pm

Zgodni Bole! Smile

welcome
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 2:26 pm

Nesho, cekanje se isplatilo, Bole je kao sunce Very Happy Very Happy Very Happy Lepotan i pravi smeker, dok jede, drema, igra se ili caruje Smile
Extra slike !!!!
kiss
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 3:45 pm

Eto ispunio sam obecanje /pazi Ja ,da mi nije unuke ni za tri dana nebi postavio/.
Drago mi je da Vam se Bole osim mene svidja .Mangup porastao i ojacao .
I da se izvinem nisam bio na forumu 3 dana sa mog kompa.zbog _"crva" i virusa ,bio je na totalnom remontu .
@Zojo ,nisam Vam pozeleo dobrodoslicu pa to sad evo ovde cinim welcome sunny
Pozdrav svima ,skupljacemo zimske fotke pa cemo ih opet jedanput postaviti .
Ljilji i Zoki naravno dobar i lep vikend bez problema sa zguzvancima sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 4:28 pm

Bole je prekrasan, a slike su stvarno super. I kraljica majka je divna, ali na mlađima svijet ostaje! santa
Nazad na vrh Ići dole
Zoya

Zoya


Ženski Broj poruka : 583
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 7:58 pm

Citat :
@Zojo ,nisam Vam pozeleo dobrodoslicu pa to sad evo ovde cinim welcome sunny

Hvalaaa! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 12:40 am

Wow bravo thumbup peace photo
Nazad na vrh Ići dole
Blaze

Blaze


Broj poruka : 742
Godina : 55
Datum upisa : 07.03.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 8:57 am

photo kiss
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 9:58 am

Han.Nesa,Blaze thanks i sve najbolje vasim i nasim zguzvancima sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 10:16 am

Wow sve slike su super. Ovo ja zovem predstavljanje Smile Sad redovno po koja sličica nije teško kad se čovek uhoda. Nešo kako se slažu Bole i Amstel? Možete da ih spojite ili se ponašaju momački? Smile
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 10:37 am

Dok je Bole bio manji a Amstel mladji igrali su se i Bole je u izdrzljivosti za cudo bio bolji ,cak mu posle trcanja sedne pobednicki na stomak.Medjutim vremenom Amstel je poceo da ispoljava malo agresivnioji i ljubomorniji stav ,pa da bih sacuvao mBoletov ego i da se ne plasi ,napravljena je ograda i sad trce lajuci zajedno pored nje ali svako na svojoj strani ,po pet puta dnevno.Boletu dodje dobro ,stice kondiciju ,Amstela pokusavam da naviknem na Boletovu dominaciju ,ali slabo .Ni jedno spajanje nam ne uspeva .I tako nam je parcela podeljena na tri dela Rocko-od miloste- je gore skroz i nema dodira sa ovom dvojicom a i po danu i ne mari i ne obraca paznju na njih sto nocu nije slucaj.Neznam jos cekam sneg i pravu zimi da pokusam te razne karaktere da pomirim ,ali bice tesko.Amstel je pas koji u svom delu ne trpi ni jednu drugu zivotinju ,i mozda bi lego na rudu da ga Bole stalno ne zacikuje da se igraju ,sto ovaj pogresno shvata .No videcemo ,dobro mi dodju sva trojica ,ali Kralj je Kralj i gazda u kuci .A tako i treba ipak je on Sar Pei ,zar ne ? Basketball sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dzoica

Dzoica


Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 16.08.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 11:04 am

thumbup zaista je kralj photo

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 11:12 am

Odlicno ste to napravili tako odvojivsi ih......nikada se oni nece sloziti jer je to vecita borba muzjaka za dominaciju sto Vi znate s obzirom na period i iskustvo koji imate iza sebe sa psima. U prethodnom coporu koji je prvo bio bez...a potom i sa ove moje prve dve naguzvane, dva muzjaka su zivela do svoje 4-5 godine u savrsenom skladu i Lok je kao stariji bio dominantniji...onog trenutka kada se Meda osetio dovoljno snaznim i hrabrim da mu se suprodstavi pocele su jezive tuce....posle druge i s obzirom da su bili priblizno iste snage i tukli bi se mozda do smrti,brzinski su napravljeni boksevi i pregradjeno dvoriste i naizmenicno su bili sa nama i zenkicama u "smenama" na po 6 sati....nikada vise zajedno Sad i tako dok Lok nije uginuo u svojoj 11. Nemojte se ni truditi da ih spojite....verovatno ce se zavrsiti u krvi. Ovo je odlicno i super im je tako Smile....svako u svom carstvu bez mogucnosti da se ispovredjuju Smile Moji zive u coporu ali samo sa jednim deckom jer mi je to karta za mir u kuci Smile Kod ove rase je vrlo tesko onima kojima ne poznaju psihologiju pasa uklopiti i zenke da zive u miru s obzirom na dominantni karakter ove rase.
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 12:26 pm

U svemu ste u pravu ljiljo i posto ja imam problem zvani "Nemacki Ovcar" ili ti Vicjak jos od svoje 7-8 me godine ne zelim ga otudjiti iako ima izvanredne papire jedne odgajivacnice iz Zrenjanina jer je to deo mog odrastanja.Rocko ce po svoj prilici otici jednom mom prijatelju na Cenej jer vec godinu dana me salece .
A Bole ,e to je od pre 4-5 godina familijarno i moja nova ljubav ,uvukao mi se pod Kozu pa to ti je .Posto moja polovina verovatno ovo nece citati ,odacu vam i to da se recimo moja zena pre 10 godina posle Kokera zarekla da joj vise ni jedan pas nece uci u kucu ,e ali nije kako je receno kaze nas narod vec kako je sudjeno .Bole se i njoj uvukao pod Kozu i uostalom zato je i njen pas.Jednu jedinu noc zbog manguplika je proveo napolje na terasi do 2 ujutru kad je savest gazdarice (valda proradila u snu )ili je cviljenje Boleta nateralo da ga pusti i od tada je kadgod hoce unutra .I on odredjuje kad ce napolje kad unutra izuzev kad smo na kratko u gradu onda ceka kod kapije da skoci na vrate i naravno ogrebe od kola dok ne izadjemo ,ali njemu se sve oprasta .
Eto ja se raspricao jer mi je komp.posle tri dana proradio .
Pozdrav Ljiljo poljubi zguzvance i zna kolko god ti je Buki u mislima toliko ti je i Bata ,sa razlikom sto je ziv i cuvaj ga ma kakav bio sunny sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 1:24 pm

Cuvam ih ja sve i obozavam Neso...a Buki...tako je kako je. Bata je moj konjic i najumiljatiji veliki pej na svetu hearty
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 1:33 pm

hearty za sve zguzvance nase i nasih forumasa.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 1:49 pm

nesa151 ::
hearty za sve zguzvance nase i nasih forumasa.
i sve druge koji nemaju tu srecu da zive tako dobro kao clanovi ovog foruma......a ima ih i takvih Sad
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 2:23 pm

sunny sunny Da u pravu si ,bolje reci za sve ljubimce ma koje vrste ,rase ,pola ma gde i ma skim ili i sami bili ,mnogo zdravlja ,dug zivot i zdravlje im zelimo sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bole (Amos) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bole (Amos)   Bole (Amos) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bole (Amos)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Bole
» Bole
» Parenje Bole

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: