Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 :D Novi ljubimac Cece Raznatovic...

Ići dole 
+5
neron
Dzoica
djura
unaltraina
Vladica
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gaga^_^Aki

Gaga^_^Aki


Ženski Broj poruka : 60
Godina : 27
Lokacija : Krušedol
Datum upisa : 02.12.2012

:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: :D Novi ljubimac Cece Raznatovic...   :D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2012 10:17 am

Bilo je pre neki dan ona emisija Paparazzo lov i tu je bio prilog o Cecinoj slavi, i uglavnom ko bi se drugi pojavio na snimku nego njegovo veličanstvo Šar pej, snimali su goste kad su ulazili i videla sam ga pored vrata. Definitivno najbolji deo priloga, ostatak me baš i nije nešto zanimao... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gaga^_^Aki

Gaga^_^Aki


Ženski Broj poruka : 60
Godina : 27
Lokacija : Krušedol
Datum upisa : 02.12.2012

:D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: :D Novi ljubimac Cece Raznatovic...   :D Novi ljubimac Cece Raznatovic... - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2012 10:26 am

Ne razumem zašto novinari jednostavno ne pogledaju malo forume o ovoj rasi... Meni je forum jako puno pomogao, saznala sam sve što me je zanimalo a kada imam neku nedoumicu uvek su tu ljudi koji već dugo imaju ove pse i prošli su kroz različite situacije pa mogu da pomognu... Iskreno kada sam čitala članke na različitim stranama prvo sam bila odustala od šar peja, jer mi se činilo da neću moći da lepo da se brinem o njemu,ali me je kasnije nešto ipak ponovo privuklo i kupila sam ga. Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
:D Novi ljubimac Cece Raznatovic...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Moj ljubimac RTS2
» NOVI FORUM
» NEki novi klinci
» Novi izgled foruma
» AvgustCezar novi profil

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Pricaonica-
Skoči na: