Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Veoma poucno-kako spreciti tragediju!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyPet Avg 31, 2012 12:44 pm

Mnogo puta smo bili svedoci napada copora lutalica, napada na nase pse,a malo ljudi znaju kako da odreaguju. U linkovanom textu, nalazimo sjajne savete od strucnog lica i pravog veta , koji dokazuje da smo u mnogome bili u pravu kada smo tvrdili da nisu psi krivi za postupke-vec ljudi!
http://amitzdulniker.com/2012/08/31/razgovor-sa-povodom-dr-dragan-bacic-sta-raditi-u-slucaju-napada-psa/
Nazad na vrh Ići dole
vesnacikos

vesnacikos


Broj poruka : 675
Godina : 59
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 12.02.2011

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyNed Sep 02, 2012 8:35 pm

Very Happy Super objasnjenje kad se nadjete u neprijatnoj situaciji. Ovo bi svi trebalo da znaju, pa bi bilo manje nesretnih slucajeva Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zorana

Zorana


Ženski Broj poruka : 124
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 31.08.2012

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyNed Sep 02, 2012 11:38 pm

Veoma poucno i lepo napisano.. Svako bi trebao ovo da zna.. Pozdrav Wink
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyPon Sep 03, 2012 12:16 am

Ovo sam stavila pre svega, jer sam shvatila da ja pola stvari od ovog ne znam, jer se, srecom, nisam nasla u takvoj situaciji. Ali da se ovo treba znati, svakako. Uvesti u skole predavanje, a ne da dave decu nepotrebnim stvarima, a o bitnim stvarima se cuti.
Lakse je novinama da pisu o krvolocnim psima nego da napisu nesto ovako .
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyPon Sep 03, 2012 12:18 am

Ovo sam stavila pre svega, jer sam shvatila da ja pola stvari od ovog ne znam, jer se, srecom, nisam nasla u takvoj situaciji. Ali da se ovo treba znati, svakako. Uvesti u skole predavanje, a ne da dave decu nepotrebnim stvarima, a o bitnim stvarima se cuti.
Lakse je novinama da pisu o krvolocnim psima nego da napisu nesto ovako .
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! EmptyPon Sep 03, 2012 2:01 am

Novine... hm, najvece zlo kao i televizija. Nepamtim da je u poslednjih 5 a mozda i vise godina emitovana neka edukativna emisija. O skoli mogu samo da kazem da srlja sve dublje i dublje. Imala sam duel sa nastavnicom veronauke koja je pitala da li deco verujete u Krvavu Meri. Kao i to da se ta izvesna zena moze prizvati ako je pred ogledalom nazoves po imenu tri puta, kao i da je bog nesto izmisljeno i da su to ljudi "nametnuli" sebi kako bi imali u sta da veruju. Da dodam da ta zena ima celih 120 cm mozda cak i manje tj. kepec, leci frustracije i decu usmerava na pogresan put. To je samo jedna nastavnica u moru istih. I zbog toga se desava.

Bicu surova i reci cu da je zapanjujuce koliko su ljudi glupi, a deca jos gluplja kad nemaju od koga ista da nauce. Sve je otislo u majcinu i ta jadna deca nemaju nikog osim samih sebe. Na svu srecu internet je dostupan uglavnom svima pa se ta deca mogu sama nauciti necemu. Zato ovakvih, a i mnogih drugih poucnih textova treba pisati sto vise. I apsolutno podrzavam ljude koji tvrde da u ovakvim slucajevima zivotinja nije kriva! Brvo za temu goodpost

A videli ste svi i slozicete se samnom da uvek, ali bas uvek kad se dogodi nesto ovako stave sliku neke zveri skinute s neta, a da to nema apsolutno nikakve veze da psom koji je "pocinio zlocin".

Nema vece zveri, od coveka. Covek je najveca greskla koja se dogodila covecanstvu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veoma poucno-kako spreciti tragediju!   Veoma poucno-kako spreciti tragediju! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Veoma poucno-kako spreciti tragediju!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako da hranim??
» Obuka i vaspitanje pasa
» Kako eliminisati krpelja ...
» Kako zive zivotinje u srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Pricaonica-
Skoči na: