Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Ma dal' je moguce? EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ma dal' je moguce? EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Ma dal' je moguce? EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Ma dal' je moguce? EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Ma dal' je moguce? EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Ma dal' je moguce? EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Ma dal' je moguce? EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Ma dal' je moguce? EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ma dal' je moguce? EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Ma dal' je moguce?

Ići dole 
+8
rugievithus
Hana
AhKin
neron
Marijanaaa
Gaga^_^Aki
unaltraina
sandra1000
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Nov 30, 2012 4:49 pm

Citam ja tako novine i nadjoh na po malo smesan text, ali nekazu dzabe "Netreba se bas svemu smejati" ko zna sta sve ima, a da mi i pojma nemamo.


Gangnam stajl označava smak sveta?

Internetom se širi tvrdnja, navodno bazirana na Nostradamusovom proročanstvu, da hit „Gangnam stajl“ označava smak sveta.


Ma dal' je moguce? News103695




Svetski hit „Gangnam stajl“, popularnog korejskog izvođača Saja, označiće smak sveta - smešna je, ali ujedno i zastrašujuća tvrdnja koja se širi internetom. Ona je bazirana na navodnom Nostradamusovom proročanstvu.

Svetski poznat prorok predvideo je mirno jutro, konja koji igra i devet krugova (nula) koje će voditi ka apokalipsi.

- Jednog mirnog jutra, kraj će doći. Kada na razigranom konju broj krugova bude devet - predvideo je Nostradamus.


Tvrdnje o smaku sveta podstaknute su činjenicama da je Koreja poznata kao „zemlja jutarnjeg mira“, da Saj izvodi ples konja i da bi njegov video na Jutjubu uskoro mogao da dostigne milijardu pregleda (1.000.000.000), odakle se dobija devet nula. Mnogi čak veruju da će muzički spot tu brojku dostići 21. decembra 2012, za kad je drevni narod Maja predvideo smak sveta.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Nov 30, 2012 6:54 pm

Very Happy videcemo Smile ni taj 21 nije daleko Smile a ni devet nula na spotu Smile nije ni prvi a nadam se ni posledji "smak sveta" koji najavljuju od kada ja znam za sebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Nov 30, 2012 7:27 pm

Ma citala sam ja ta prorocanstva bas da vidim sta kazu. Ja niti verujem niti neverujem u to. Iskreno bas me cacka sto sve sto sam procitala aludira na jedno te isto. Mislim da ce nesto da bude na taj famozni 21. decembar, ali da ce da bude smak sveta neverujem bas.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 08, 2012 5:19 pm

OPASNO: Veliki asteroid Toutatis sve bliži Zemlji

Kad god se Toutatis približi Zemlji, vesnici smaka sveta na internetu dižu paniku i pokreću rasprave o tome ‘šta bi bilo kad bi bilo’. Spekulacije su bile naročito izražene 2004. godine kada je prošao mnogo bliže Zemlji na "samo" četiri udaljenosti od Meseca

Toutatis je jedan od najvećih asteroida koji se ciklički približavaju Zemlji. Nazvan je po keltskom bogu, plemenskom zaštitniku, a ima neobičan oblik nalik na kikiriki ili sneška belića. Okreće se oko svoje duže ose, ali i oko središta, a pored Zemlje prolazi svake četiri godine.

Kad god se Toutatis približi Zemlji, vesnici smaka sveta na internetu dižu paniku i pokreću rasprave o tome ‘šta bi bilo kad bi bilo’. Spekulacije su bile naročito izražene 2004. godine kada je prošao mnogo bliže Zemlji na "samo" četiri udaljenosti od Meseca, toliko blizu da se mogao da se vidi golim okom. Stručnjaci ističu da je njegovo kretanje u daljoj budućnosti, teško predvideti, ali tvrde da u ovom veku ipak nema šanse da udari u Zemlju.



Toutatis jedan od preko 1000 objekata koji spadaju u potencijalno opasne objekte za Zemlju. Javnosti je već dobro poznat zbog njegovih bliskih prolaza pored Zemlje koji su se poslednji put događali 2004. i 2008. godine.

Sledeći bliski susret dogodiće se veoma brzo već 12. decembra 2012. godine kada će proći na udaljenosti od 0.046 astronomskih jedinica, odnosno 6,900,000 km. Iako je poprilično velikih dimenzija, promera od oko 4,5 km, Tutatis neće biti vidljiv golim okom, već nešto boljim amaterskim teleskopima...ako je verovati zvaničnim procenama.



Nazad na vrh Ići dole
Gaga^_^Aki

Gaga^_^Aki


Ženski Broj poruka : 60
Godina : 27
Lokacija : Krušedol
Datum upisa : 02.12.2012

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 10:09 am

Znate šta, ja u to ne verujem. Nedavno sam na televiziji slušala nekog naučnika, mislim da je u pitanju astronom i on je na vrlo lep način rekao da je to čista laž... Nauka ne laže. Ne verujem da bi danas pored svih tih modernih aparata nešto moglo da promakne... Tako da što se tiče smaka sveta ja sam opuštena. Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 4:17 pm

Gaga^_^Aki

Pocelo je da me mnogo nervira sto u poslednjih 15 dana dal' si na internetu dal' citas novine samo nailazis na podatke o smaku sveta. Nasa je Americka svemirsa agencija, a mi vrlo dobro znamo koliko je amerika poznata po bacanju varnica i kad se sve popali oko nje ona se povuce. Imali smo prilike da se nagledamo cele ove godine kako je ta ista zemlja delovala.

Astrofizicar koji je dosao po pomoc za taj 21. decembar rekao je da smaka sveta nece biti ali da ce biti velika solarna oluja, sto nije nista novo. Sunce na svakih 11 godina ima tu vrstu aktivnosti. Rekao je da se zbog zracenja treba skloniti i kad to prodje mozemo potpuno normalno da funkcionisemo. U najgorem slucaju moze da nestane struja, da ostanemo bez interneta i telefona. 21. decebra se ocekuje vrhunac jedanaestogodisnje aktivnosti i da nece biti nista aktivnija sto je bila u proteklih 50 godina.

Za udare planeta i gigantskih asteroida je prazna prica, kao sto si vec rekla tehnologija je mnoooogo napredovala i zna se deset godina unapred sta ce da se desava u kosmosu. Neko vece sam gledala uzivo sa Kanarskih ostrva asteroid Tautatis 4.5 km da je prosao pored nase planete, nista senzacionalno, prolazi na svake 4 godine. Naucnici kazu, ako bi nas 21. decembra udarilo nesto to bi se vec sad videlo golim okom na nebu... tako da.. prazne price.

Pominju poravnanje planeta, to se vec dogadjalo, explozije na suncu i one su se dogadjale, udari meteora i oni su se dogadjali, svasta se dogadjalo sto sad pricaju da ce da nam se dese.

U najgorem slucaju moze da bude zemljotres. Na nasoj planeti ima 40 super vulkana od kojih i jedan pred erupcijom u Evropi. Mada ni to nemora da znaci.

Eto nas ovde 22. decembra da se druzimo cheers
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 4:40 pm

A Nibiru ?...ja samo to relativno pratim jer mi je najzanimljivije.
http://weeklyworldnews.com/aliens/42896/earth-to-collide-with-nibiru-on-decembe-21-2012/
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 5:22 pm

Nibiru ne postoji ili ti braon patuljak. Tako bar tvrde naucnici. A i da postoji Nibiru je van naseg suncevog sistema. Po nekim istrazivanjima na mestu gde je Nibiru na ovoj slici tu se nalazi planeta X koja je manja od planete Pluton, ona nije opasnost po nas.

Ma dal' je moguce? Nibirud



Ko ce ga znati. Svi mi se kao opiremo mislima da nece biti smak sveta, a u stvari svi pratimo desavanja.

http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

Nasa tvrdi da je Nibiru internet prevara. Evo pitanja i odgovori na ovu temu.


Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 5:48 pm

ne razmisljam o smaku sveta uopste ali sve vezano za astronomiju mi je jako interesantno, ima raznih tvrdnji za Nibiru...NASA ne bi bila NASA kada bi tacne informacije pustala u javnost sem ako nisu od drzavne vaznosti, uvek sve krila pa zasto bi priznala postojanje planete koje moze izazvati opstu paniku u SAD koji su poznati panicari.....najvise se plase neke kazne velikih razmera Razz pitam se zasto hehe
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 5:50 pm

I ako tvrde na Nibiru ne postoji, na snimcima se jasno vidi postojanje ove planete








I video koji opisuje scenario udara planete Nibiru, kome je uopste za verovati. Ako dodje do ovoga, to cemo da vidimo 21. decemra, a ako nedodje, 22. ce administrator sa slascu da zakljuca ovu temu. I prise o skonistima me izludjuju jer me zivo interesuje gde ce ti sto su se "spasili" posle da izadju?

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 5:57 pm

ma "Jubi Tubi" snimci su bezveze...ima tu svega i sumnjam da ijedan sem onih ruske televizije nisu montirani....ova ekipa iz NASE se kao malo zagrcnula na postavljeno pitanje hehe
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 6:06 pm

Evo ga video u vezi onog konja i njegovog plesa



Ljiljo... ja se u politiku ne razumem nista, vesti gledam samo da vidim vremensku prognozu. Ali sam na kontu svega shvatila da su amerikanci jedan smesan narod kojima je hrana unositi frku medju ljude. Postoji tvrdnja da je onaj atentan na bliznakinje bas njihovo maslo, samo da bi imali razloga da ratuju. Nervira me sto se ceo svet ponasa kao da je ucenjen od te iste amerike pa im igra sitno.

Astrofizicari tvrde da smaka sveta nece biti, ali da je solarna oluja moguca u nekom intezivnijem obliku. Zemljotres je najgore sto moze da nas snadje.

Da sad je jos jedna prica pustena da ce da nas napadnu vanzemaljci hehe Mislim stvarno, nekom se vec smak sveta dogodio u glavi cim ovo pricaju. Pa opet se vracamo na ameriku... area 51 ako negresim tamo je americka vojna baza, a tamo se najvise vanzemaljci vidjaju, kako to bas tamo think hehe
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 8:02 pm

Tu si u pravu, smak sveta se mnogima dogodio odavno u glavi i ograniceni su samo na svoj licni mali mentalni univerzum ...sve ostalo ne postoji.....sem njih samih i nekoliko njima bliskih koje vide kao jedine prezivele na ovom svetu Wink
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 10:00 pm

Ma to su sektasi Wink
Nazad na vrh Ići dole
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 10:59 pm

Ja sam se smejala kad sam procitala taj clanak kako je gangam style povezan sa smakom sveta, ali ne znam iz kog razloga svaki dan ulazim na yt da pogledam koliko pregleda ima Shocked Inace ja sam skoro odgledala ceo serijal drevnih vanzemaljaca, nije losa emisija ima i gluposti i nagadjanja a ima i dosta realnih stvari, tako da mozda nas posete i vanzemaljci 21og scared Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyPet Dec 14, 2012 11:46 pm

A Marijana pa ja sam veliki fan Drevnih Smile Mogu ti reci da nisam zavrsila serijal,ali sam se odusevila. Otkrica su im fascinantna.Mnogo poklapanja,istine, zanimljivo svakako ko voli da malo zagrebe po povrsini.
Nazad na vrh Ići dole
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 12:29 am

U cetvrtom serijalu ima bas dobrih epizoda a jedna je o Majama i smaku sveta tako da zavrsi obavezno Very Happy ...a ja volim isto da ceprkam po raznoraznim dokumentarcima posto tv ne gledam, skoro sam gledala i jedan bas dobar ruski dokumentarac o Tesli i njegovim izumima, ne znam uvek su me kopkale tako neke stvari Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 12:42 am

Znas sta je ubilo macku? -Radoznalost! Very Happy

I ja svaki dan ulazim na YouTube.... da vidim koliko konj ima pregleda. A vanzemaljaca se ne bojim, Beti je rasista tako da joj se nikako nece svieti njihova boja... a meni nemogu nista jer ce ona da me brani. hehe "Docice sa neverovatnom tehnologijom i neke ce od nas poubijati, a neki ce im biti robovi" To je danas pisalo u novinama Ma dal' je moguce? 835215ndxjxo36n4Ma dal' je moguce? 2934131auh4f21xoj
Nazad na vrh Ići dole
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 9:42 am

Hahahah, blago tebi, ja mislim da bi Zak pobegao cim bi ih ugledao hehe Nego cim ovi nasi prave plan o budzetu za 2013. godinu, nista od toga nece biti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 3:22 pm

Ne sad nije 21. vec 23. decembar...e hehe stomak me zaboleo od smejanja. Cek da prodju ti datumi pa da admin sa slascu ovu temu baci u kantu! A smaku sveta saljemo pozdrav :!1:
Nazad na vrh Ići dole
AhKin

AhKin


Ženski Broj poruka : 1364
Godina : 41
Lokacija : Bavaniste
Datum upisa : 29.09.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 3:34 pm

I ja volim da gledam Drevne i sve dokumentarce o teorijama zavere,ufo,o svemiru ...Ima na hrt emisija Na rubu znanosti,razne teme obradjuju.A sto se tice 21.12. tu tek ima brdo teorija.Ima jedna koja govori da je cela pomama o smaku sveta smisljena da bi se sakrio pravi razlog,a to je da oko 21.12 istice 99 godisnji ugovor federalnih rezervi o iznajmljivanju masina za stampanje novca,a posto oni zive u dugu i stalno upumpavaju novac u sistem,kad to ne budu mogli vise,doci ce do kolapsa ekonomskog sistema.Malo mi je cudno sto su se sad Nemacka i jos neke zemlje setile da povuku svoje zlato iz federalnih rezervi usa.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 5:51 pm

oooooooo eto i vas loveshower

Moram i ja da vidim sta je to cim ste svi zalidjeni grin

Ima masa dokumentaraca koji su potkrepljeni dokazima, a i onih iz kucne radinosti. Svaki imalo bolji program za video efekte moze cudo da napravi.

Da postoje vanzemaljci, postoje. Svi su se sp*dali sa njima, ali kad su dokazi poceli da se nizu neki su i zacutali. Mene jedino sto zanima je to kako izgleda voznja u letecem tanjiru Ma dal' je moguce? 53578nav6r4cs2b

hehe Sita se ismeja ovih dana o pricama vezanih za njih. Narocito text iz novina "Kurir" juce-prekljuce gde pise "Postacemo robovi vanzemaljcima" Aj da vidim i to cudo. Da to ima imalo smisla do sada bi nam bar nesto uradili. Niko nije dokazao da li su s neke druge planete ili su ipak nasi sustanari. Secam se dokumentarca gde je tim istrazivaca prateci neku bljeskavu svetlost i piskav zvuk naisli na ulaz u rudnik, u kom su nasli grob sa misterioznim bicem nalik na kokosku s nogama koze, bez glave. Naucnici i dan danas neznaju o kom je bicu rec.

Tako su se isto sp*dali i sa duhovima, tj. prikazama maglovitih ljudi. Pa kad su poceli da ih "pecaju" na fotografijama i koje kakvim uredjajima shvatili su da nije bas to toliko smesno i da ipak nesto postoji. I o ovome ima masa dokumentaraca podkrepljena dokazima, ispovestima ljudi s neobicnim iskustvima.

Evo nadjoh video gde se pominje taj 21. kada ce ljudcka svest da upozna neku drugu dimenziju think



Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptySub Dec 15, 2012 8:28 pm

kako god....svakako bi ljudima trebalo biti pokazano na nekin nacin da zivot nije samo tabanje kroz njega umom i egom kako danas funkcionise svet.....krajnje je vreme za budjenje svesti i ako necega i bude nadam se da ce se ljudi nauciti necemu.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyNed Dec 16, 2012 3:10 am

Ljude bas briga... nemogu ni da ispostuju jedan jedini dan u godini kad se treba ugasiti elektricna energija na samo 1 sat, a kamo li da imaju lepe navike, da cuvaju svoju okolinu. Pogledaj samo koliko djubreta ima oko nas, sta ja kao jednina mogu da doprinesem kad masa ljudi baca iz dana u dan tone djubreta.

Probudila mi se neverovatna radoznalost da vec danima kopam po internetu zbog ovoga sto nam predstoji. Da budem iskrena, pomalo sam i opterecena, neke stvari jasno raumem, a neke su mi kao zagonetka pa me to muci.

Neznam sta znici to prelazak u 4. dimenziju ili 5? Evo danas se sita naslusah o tome, a neznam sta to znaci.

Pocelo je da me plasi sto se neki poznati ljudi oglasavaju povodom toga i pricaju ono sto mi usima ne prija.

ŠOKANTNO! Japanska princeza govori o 2012. godini i ulasku Zemlje u 5. dimenziju!




Mnogi ljudi pricaju da ce planeta zemlja biti 3 dana i 3 noci u totalnom mraku i da cemo uspostaviti vezu sa svojim mrtvima i pricati snjima. Opet kazem neznam sta je to 4. i 5. dimenzija ali mozda je to ovo o cemu govore. Pominje se i rat koji ce izazvati mala zemlja na istoku.

Uglavnom svi ovi snimci su razliciti, ali svi aludiraju na to da ce se ipak nesto dogoditi. Ljudi koji tvrde da ce zemlja biti u totalnom mraku nisu mogli da se dogovore o tome da pricaju jedno te isto, vec se radi o ljudima koji se nikada u zivotu nisu videli.

Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? EmptyNed Dec 16, 2012 3:36 am

Necu vise da trazim ovakve snimke po netu, bas me opterecuju.

Nasla sam sta je to 4. Dimenzija, sta 5 ,6, 7.

Posto se pominje prelazak u 4. dimenziju evo sa kazu za nju:

[/quote]Ovako...želio bih ovdje staviti neku vrstu pozitivnih i korisnih informacija, na neki način isfilitriranih, a vezanih uz očekivanu tranziciju čovječanstva u četvrtu dimenziju egzistencije

1. što je četvrta dimenzija?

ona sama po sebi je nešto vrlo pozitivno. nazivaju je još i dimenzijom svjesnosti Krista (Christ consciousness), ili dimenzijom svijesnosti jedinstva (Unity consciousness). ona je nova dimenzija egzistencije u koju se očekuje da će prijeći čovječanstvo i planeta zemlja

2. kako bi trebala izgledati četvrta dimenzija?

to je dimenzija u kojoj ćemo biti u puno većoj mjeri biti svjesni svog potencijala, također ćemo biti svjesni i jedni drugih. četvrta dimenzija će za razliku od naše sadašnje dimenzije biti harmonična dimenzija, ispunjena ljubavlju. to je novi svijet kakvog svi sanjamo

karakteristika dimenzije bit će stvaranje našim mislima. stoga je bitno, da bi se uopće moglo egzistirati (preživjeti) na toj dimenziji, da pročistimo naše misli. svaki strah može nam materijalizirati opipljive opasnosti, pogibeljne za nas. ne možemo egzistirati u svijetu ljubavi ako širimo strah, i sve što proizlazi iz straha

3. kako će izgledati prijelaz u četvrtu dimenziju?

to još nije sasvim poznato, jer postoje mogućnosti. no sam prijelaz će biti nagli, sve će se odviti u manje od 24 sata, možda i bitno manje. paralelno s prelaskom na 4. dimenziju treba se odviti i nešto drugo: to je promjena polova zemlje (pole shift)

promjenu polova pratit će ne zemljotres, nego superzemljotres, koji će u potpunosti promjeniti tektonski igled zemlje. no ono što je vjerojatno za očekivati jest da će se u paraleli promijeniti i dimenzija. u novoj dimenziji, te promjene neće imati fizički utjecaj na naše preživljavanje kakav bi imale u istoj dimenziji

4. zašto četvrta dimenzija?

ovo je promjena na bolje. došli smo praktički do kraja jednog doba, koje nije najsretnije, no morala se proći ta faza u razvoju. čovječanstvo, premda se prividno nalazi u kaotičnom i u lošem stanju, uspjelo je iznjedriti dosta svijesti potrebne da se izvrši prijelaz. no kako je vrijeme tranzicije zapravo vremenski ograničeno ciklusima, može se reći da smo jedva uspjeli, i to uz male pomoći sa strane. primamo pomoć s raznih strana, jer bića više dimenzije odlikuje velika ljubav, tako i za nas. bića iz više dimenzije nas vole i žele da uspijemo. i sam Bog to želi. mi smo njegova djeca koje voli neizmjerno

5. kada će doći do prijelaza?

nije poznat točni trenutak. spominje se 12. mjesec 2012., no maye prema čijem se kalendaru ravnalo, kažu da je gotovo sigurno da do prijelaza neće doći tada. no poznat je vremenski prozor u kojem će se dogoditi prijelaz. to može biti već danas ili sutra, ili najkasnije u 2015. svi preduvjeti za prijelaz su ispunjeni, zemlja je spremna

6. tko želi prijelaz a tko ne?

po ovome ćemo prepoznati: prijelaz je pozitivna stvar. mi ljudi, idemo u jedan bolji svijet, svijet ljubavi

no svejedno postoje sile koje ne žele da se prijelaz dogodi. zašto? jer im sadašnje stanje itekako odgovara. jer u sadašnjem svijetu vladaju, i željeli bi svim sredstvima zadržati status quo. jer u idućoj (četvrtoj) dimenziji, takva će vladavina biti nemoguća

kako ćemo prepoznati sile koje ne žele prijelaz? preko širenja straha. svi navještaoci katastrofa, uništenja zemlje, kraja čovječanstva...to je utjecaj tih sila, te ljudi koji su povedeni, jer se jednostavno boje

suprotno, one koji žele dobro čovječanstvu prepoznat ćemo po ljubavi koji šire za isto. prijelaza se ne trebamo bojati

7. kako se pripremiti za prijelaz

vanjska je priprema manje bitna. mi možemo nakupiti hrane za 2-3 godine, otići na sigurnija mjesta, ako u sebi osjećamo da je dobro da to učinimo. no to jest manje bitno, jer u novom svijetu sve to nam neće trebati. egzistencija će se osigurati na sasvim različiti način

za novi svijet jako nam je bitna unutarnja priprema. početi svijet gledati jednim okom, okom ljubavi. prestati prosuđivati i suditi, prestati gledati na svijet preko polarnosti i dualnosti. ljudi nije potrebno dijeliti na dobre i loše, bogate i siromašne, lijepe i ružne, muškarce i žene. svi smo ljudi, svi smo Božja stvorenja

način koji će nas pripremiti za novi svijet je da tu, sada, gledamo srcem na sve oko sebe. ako ostanemo u srcu, bit ćemo spremni

8. kako preživjeti do prijelaza

moguće je i izgledno da će prijelazu u novu dimenziju prethoditi kaotična vremena

u tim kaotičnim vremenima, najbitnije je sačuvati prisebnost, i čovječnost. ljubav u sebi. ta ljubav će nam pružiti svu potrebnu zaštitu, jer Bog će se pobrinuti za svu dječicu novog svijeta. slučajnosti ne postoje, tako neće postojati niti od sada, pa nadalje

našom ljubavi mi biramo, da li želimo novi svijet, ili ne. da li želimo živjeti u nečem novom

da li smo spremni krenuti u jedno novo putovanje? [quote]

Meni ovo zvuci kao zagrobni zivot. Pocinjem da sumnjam da s nama manipulise neka sekta koja nam ispira mozak. Text je naisao na masu osuda. ALi sobzirom da pominju komuniciranje s mrtvima to kao vec ima neke veze.

Necu kopirati text ovde, koga zanima evo link da sanzna sta je to 5. 6 i 7. dimenzija

http://www.erepublik.com/en/article/illuminati-i-broj-666-znacenje-broja-i-objasnjenje-istoga--1952551/1/20

Ja i dalje stojim pri tome da je u pitanju neka vrsta sekte koja pokusava da vlada svetom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ma dal' je moguce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ma dal' je moguce?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
»  Da li je moguce :(

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Pricaonica-
Skoči na: