Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Ma dal' je moguce?

Ići dole 
+8
rugievithus
Hana
AhKin
neron
Marijanaaa
Gaga^_^Aki
unaltraina
sandra1000
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2012 10:01 pm

Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2012 11:20 pm

Posto Ljilja kaze da je jedino istinito ono sto ruski nausnici kaze evo nesto njihovo...

Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 2:02 am

Pricaju da ce planeta Zemlja biti 3 dana i 3 noci u mraku. U prvi mah nisam ni pomislila zbog cega bi Zemlja bila u mraku... nije Sunce sijalica da se ugasi. I onda mi na pamet pade da je to jedino moguce ako se nesto prepreci izmedju nas i Sunca.

Nibiru planeta postoji. 5x je veca od planete Zemlje i jezivo je tamna. Toliko tamna da se nemoze videti i najsavremenijim teleskopima. Zato je u svemir poslat satelit sa infracrvenim ocitavanjem i potvrdjeno je postojanje ove planete koja "Luta svemirom". NAsa krije postojanje ove planete iz prostog razloga sto bi potvrdom da je ona krenula ka nama nastala opsta panika na celoj planeti. Oni imaju svoj plan a to je da spase odredjen broj ljudi. Naucnici ovo osporavaju i kazu da je nemogudje preziveti taj udar. Sam prolazak pored nas izazvao bi prirodne katastrofe gigantskih razmera, a samo 1% je presudan da li ce da nas udari. Onaj jeziv snimak na kome se vidi kako planeta udara u nas je nista, zamislite planetu 5x vecu koja nam prilazi pale

Ovo vise nije tabu tema i tema "glupih" ljudi kako je to potvrdila anketa. Na vestima u 19 h na Prvoj Tv bila je sprovedena anketa gde 97% ljudi tvrdi da nece biti smaka sveta, dok 3% ne misli tako. Ovih 97% je fakultetski obrazovano, dok ovih 3% ima samo osnovnu ili srednju skolu.

Mozda sam ja lujka, ali cinjenica je da je ovo pocelo mnogo lose da se odrazava na ljude. Imali smo prilike ovih 2-3 dana da cujemo da je neki klinac pobio silnu decu u Americi i to jer ga je majka od straha zbog smaka sveta ucila kako da se bori. Takodje je jos jedan covek nozem izbo silne ljude zbog straha od smaka sveta confused

Japanska princeza i Tarabici se nisu mogli dogovoriti o tome o cemu ce da pricaju vec se tim ljudima nesto ukazalo. Nesto postoji.



I ovde se objasnjava da se na svakih 5200 godina dogadja da planeta bude u mraku od 60-70 h. Nisam razimela sta su rekli kad je bila ona vatra...

Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 10:45 am

Sve dok nema najezde skakavaca ne verujem ni u sta... a ne vidim da je Noje parkirao barku,tako da geek hehe
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 11:03 am

Barka je na generalci još od prethodnog puta. Fali deo. hehe
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 12:04 pm

Ja sam čuo da će nas spržiti. Brzo i vrelo da nećemo ni osjetiti. Tako pričaju astrolozi.

dance
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 2:39 pm

Ma dal' je moguce? - Page 3 Rana-zora
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 3:04 pm

Ja sam cula da ce nalet vetra biti toliko jak da ce ljudima kozu kidati,a ko prezivi to,onda ce mraz sve slediti.Ne znam, nisam pametna.
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 3:15 pm

Znači, različiti scenariji se predviđaju. Sve je moguće...
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 3:23 pm

Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 5:01 pm

Shocked Ja sam na ivici zivaca.... Koji me je moj terao da uopste citam novine i bilo sta da gledam, samo sam se otrovala i sebe dovela u agoniju. Astrolozi pricaju da se 21. desava jedan fenomen... docice do poravnanja nase planete sa galaktickim centrom i to poravnanje ce produbiti nasu svest. Da nam dolazi zlatno doba i da smaka sveta nece biti! A onda neki pricaju "Meditirajte, budite opusteni, puni ljubavi, verujte u ljubav i kad se zidovi oko vas budu rusili vi nemojte da se bojite, verujte u ljubav, jer je ljubav jedini spas za nas"

Ja sam nazalost bila budna tu noc kad je bio zemljotres u Kraljevu, bila sam u kuhinji kad je pod poceo da se ljulja levo-desno, frizider da se klati. a zgrada je hujala. Svako ko je imao slicna iskustva moze da razume taj strah. Nedaj Boze nikome tu agoniju.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 5:41 pm

Sandra....hajde opusti se malo Smile mislim da preozbiljno sve shvatas i postajes prenapeta sto nije dobro. I ako bude bilo sta...to je sto je, svi mi, posebno ja jer sam starija od vecine ovde smo doziveli nesto od tih prirodnih katastrofa poput jacih zemljotresa i vise puta... normalno je da postoji odredjena doza straha kada su kataklizme u pitanju ali ne treba se izgubiti u njemu hearty..posebno kada su u pitanju stvari poput ove koje mozda uopste nisu realne u tom kataklizmicnom obliku ako se bilo sta i uopste dogodi. A ako dodje do te promene u ljudskoj svesti o kojoj neki pricaju...ja cu biti prezadovoljna....sve ostalo, kako svima tako i nama. Samo opusteno Wink .... Slusam na TDI ..masovne zurke 20 uvece na 21, doceci "Smaka sveta" Razz e tako treba cheers a ne ziveti u nekom strahu.
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 11:41 pm

Malo da spustimo loptu... Članak je malo stariji ali je ipak aktuelan.

Citat :
NASA: Neće biti smaka sveta u 2012.


Oni koji veruju u apokalipsu već duže vreme se spremaju za kraj sveta koji bi navodno trebalo da nastupi 21. decembra 2012, uz više mogućih scenarija - od toga da se neka planeta zarije u Zemlju, do toga da se polovi naše planete okrenu naopačke. Američka NASA, pak, tvrdi da u 2012. ne bi trebalo da očekujemo ništa više od zimske kratkodnevnice u decembru, koja će doneti najdužu noć u godini.

Mnogi ljudi se pozivaju na kraj majanskog dugoročnog kalendara, koji ističe 21. decembra 2012, kao na dokaz nadolazeće apokalipse, ali su se astronomi u međuvremenu potrudili da naglase da nema razloga za brigu. Evo liste svih najpoznatijih scenarija smaka sveta koji se odnose na kraj majanskog kalendara:


"Planeta X" na putu ka Zemlji
Planeta Nibiru, poznata i kao "Planeta X", trebalo bi da navodno da se zakuca u Zemlju. Nensi Lider, koja za sebe tvrdi da je ekspert za ovu planetu i da je u kontaktu sa vanzemaljcima iz sazvežđa Zeta Retikuli, već je najavljivala smak sveta za maj 2003, da bi se sada fiksirala na 21. decembar 2012. Postojanje planete Nibiru nije dokazano.

Poravnavanje putanja planeta ili zvezda
Neki od teoretičara smaka sveta tvrde da bi postavljanje određenih planeta ili zvezda u liniju moglo da ima posledice po Zemlju. Don Jeomans, upravnik Programa NASA za objekte u blizini Zemlje, kaže da takvog poravnavanja neće biti 21. decembra. A i kada bi ga bilo, ne bi izazvalo probleme.

Solarne oluje
Jeomans kaže da solarne oluje, ili odvajanja energetskih čestica sa površine Sunca u ciklusima koji traju oko 11 godina, pri čemu mogu da izazovu prirodnu pojavu poznatu kao "severna svetlost" i da oštete satelite i električno napajanje na Zemlji, ne mogu da izazovu trajniju štetu. Solarna superoluja desila se 1859, a nema dokaza da bi slična mogla da se ponovi naredne godine.

"Izvrtanje" Zemljinih polova
Postoje upozorenja da bi u 2012. moglo da dođe do "izvrtanja" Zemljinih polova - bilo onih geografskih koji određuju način na koji se naša planeta okreće oko svoje ose, bilo magnetnih koji vode rad kompasa. Naučnici NASA tvrde da opet nema razloga za strah, jer Mesec stabilizuje okretanje naše planete. Jeomans kaže da do promene magnetnih polova dolazi na otprilike 500.000 godina, a da ta promena traje hiljadama godina i ne može da se dogodi odjednom.

Sudar sa nebeskim telom
Zemlja je od svog postanka oduvek bila izložena udarcima kometa i asteroida, ali su oni zaista veliki, poput velikog udara koji je pre 65 miliona godina označio kraj ere dinosaurusa, bili retki. Ipak, astronomi redovno prate šta se dešava na nebu.

- Nema podataka o nebeskim objekatima koji bi u 2012. mogli da predstavljaju ozbiljnu pretnju. Jednostavno ih nema - kaže Jeomans iz NASA.

Ono boldovano je sasvim dovoljno za shvatiti kredibilitet priče.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2012 11:46 pm

Ne kapiram ovoliki strah i haos ,sreca pa ljudi iz mog okruzenja nisu u panici Smile Ja nekako u ovakvim situacijama dobijam napad crnog humora hehe Savet dana - ako verujete u smak, ne uplacujte docek Nove godine hehe evo ja struju necu platiti,a planirala sam Very Happy
Sto vise smeha, ne histerije i smak nas nece cuti,prolazi glat pored nas,kao i sve sto nas zaobilazi Wink
Iscooliraj S nije sve tako crno (evo ja sam plava Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 3:54 am

ha ha ha hehe pa vi ste strava Very Happy Ohladila sam se malo. Postala sam atak na mozgove svojih ukucana cak i moj Sale je poceo da se ljuti jer ga opterecujem. Kaze da sam mnogo naivna i podlozna svacijim uticajima, sto na neki nacin jeste u pravu. Kad malo bolje razmislim...nije mene strah od smaka sveta, ako uzmemo u obzir ove scenarije, vec da me nesto zivu nezatrpa, neznam dal je neko imao to iskustvo da cuje kako zidovi huje kad je zemljotres. Uvek sam bila neustrasiva muskaraca, ali svojom gluposcu sam dozvolila da me nesto poremeni. Pocela sam da imam nenormalan strah od smrti jer koliko sad neko mislio da sam ja poremecena od mene zavise mnogi koji bez mene nebi mogli da opstanu. Da nemam nikog bilo bih mi mozda lakse.

I danas na vestima ljudi iz Nase govore da se manemo interneta jer se na njemu samo gluposti ovih dana mogu videti/cuti. A i rekli su da je pojam "21. decembar" najtrazeniji na internetu. Sto znaci da su se svi zabrinuli pa tragaju za istinom. Da sam dovela sebe u to stanje da sam po ceo dan i noc sedela i kopal i kopala i kopala i samo najcrnje nalazila.

Moja teta Nada, jedna divna zena koja Bibliju zna napamet kaze: "Sine moj to su gluposti. Sva ta prorocanstva to su lazi i ona crna strana time vlada. Kad bi samo znala sta je sekti ne bi ti bilo dobro, oni se bave time da ti pomute razum. Sve to sto si procitala te je otrovalo. U Bibliji jasno pise da ce Bog promeniti stanje na zemlji. Da nece biti bolesti, gladi, bola, suza, dolazi vreme kad ce sve biti bolje i bicemo srecni, a za to se nezna kad. I svaka druga prica je nebuloza i laz"
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 10:31 am

S realnost je majka! Ceo zivot imam taj opusten odnos prema zivotu,smrti... Mozda to nekome deluje hladno,okrutno,ali jbg kukanje ne menja nista.Panika samo pogorsa stvar. Uvek se seti, neminovno ne mozes menjati. Kud svi,tu i mali Mujo,zato - opusteno! Pisemo se u subotu (valjda hahahahah)
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 11:02 am

Ne sad da odustajete kad postaje najzanimljivije.
Ma dal' je moguce? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRpj3uO98Tokq0YSOa8YJMSsdkxwvzZZ6ZfhVSPKjIP3di0CkXh
Za sve one koji su želeli da u svom životu učine nešto posebno ili da nadoknade sve ono što su do sada propustili da učine pre navodnog smaka sveta, a nisu sigurni koliko im je preostalo vremena za to, mogu se osloniti na brojač na sajtu timeanddate.com koji u realnom vremenu odbrojava vreme do apokalipse.
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 1:24 pm

A ima i ova varijanta:

Ma dal' je moguce? - Page 3 577997_485535881485336_1276832969_n

goodpost
Nazad na vrh Ići dole
Hana

Hana


Muški Broj poruka : 472
Godina : 111
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 16.05.2009

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 1:31 pm

Ma dal' je moguce? - Page 3 900549 Ma dal' je moguce? - Page 3 892411
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 2:04 pm

hehehehe M daj ovo na FB da mogu da kliknem share hehe Možda i zaradim nešto do petka hehe
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 4:41 pm

lol2
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 5:09 pm

hehe hehe hehe Pa ljudi ja vas obozavam hehe hehe hehe Zaboleo me stomak od smejanja hehe
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 5:35 pm

A malo i viceva, naravno o cemu bi nego o smaku
Jedan od najpismenijih iz plemena Maja, kleše u kamenu ploču proročanstvo koje je vrač ranije izgovorio. Odjednom nestane materijala za klesanje, te on ode kod vrača da ga pita šta sad da radi.
- Upravo mi nestalo kamenih ploča i ne mogu da nastavim. Šta ću sad?
- A dokle si stigao?
- Do 2012.
- Auuu, kako će da se istripujuuuuu!
jocolor
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 6:17 pm

hehe
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 EmptySre Dec 19, 2012 7:48 pm

hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma dal' je moguce?   Ma dal' je moguce? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ma dal' je moguce?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
»  Da li je moguce :(

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Pricaonica-
Skoči na: