Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Potreban savet... EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Potreban savet... EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Potreban savet... EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Potreban savet... EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Potreban savet... EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Potreban savet... EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Potreban savet... EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Potreban savet... EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Potreban savet... EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Potreban savet... EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Potreban savet...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
darkohnatko




Muški Broj poruka : 2
Godina : 51
Lokacija : šid
Datum upisa : 17.10.2012

Potreban savet... Empty
PočaljiNaslov: Potreban savet...   Potreban savet... EmptyPet Feb 01, 2013 6:42 pm

Evo ovako,na forumu sam već neko vreme,za ljubimca sam izvisio pa zato nema slika ali to nije bitno..Već neka tri meseca po ulici luta nečij zgužvanac...Kada sam saznao da od mog šteneta nema ništa mislio sam da udomim ovog ali čitam često vaše savete...Pas ima oko 1 god(odprilike),već 2..3 meseca je na ulici a niko ga ne traži a ovo je mali grad i nema šanse da ga vlasnik ne može naći...A to znači da nemogu ispratiti poreklo ni osobine...Žao mi je da mu se nešto desi..Šta raditi????Postoji ovde neka varijanta azila ali ako ga se oni dočepaju da vam ne pričam šta sam sve čuo o njima...Eto pozdrav svima....
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Potreban savet... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet...   Potreban savet... EmptyPet Feb 01, 2013 7:03 pm

Pa vidi ovako,mi se ovde zalazemo da,kada se pas kupuje,koga ces sutra pariti,obavezno uzima rodovnik zbog porekla i svega ostalog sto smo vec 100 puta pricali. Kada je ovakav slucaj,tj ako je udomljavanje lutlice u pitanju, tu ona vazi da treba ,ako zelis, da zguzvanca dovedes kuci Smile On ce ti biti ljubimac, neces ga dalje pariti i super Wink Naravno, treba proveriti da li ima cip,mada ako toliko dugo luta, tesko da vlasnik nije mogao da ga nadje.. da je hteo Sad
Da li si ti sa njim/njom ostvario kontakt,jer cesto su nepoverljivi??
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Potreban savet... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet...   Potreban savet... EmptyPet Feb 01, 2013 10:09 pm

Nisam siguran kakav je azil u Šidu, ovaj u Rumi je kritičan, da ne pričam što su zatvoreni kao Fort Noks i ne može im se prići nikako. Definitivno azil nije mesto za bilo kakvog psa, a posebno ne za zgužvanca. Sad

Ako postoje uslovi nije loše udomiti ga. Super su kad se naviknu na nove vlasnike i tada su spremni život da daju za onog za koga se zalepe. Kod nas postoji program besplatne sterilizacije, a kod mužijaka procedura nije komplikovana i već posle nekoliko sati se ponašaju kao da se ništa nije ni desilo.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Potreban savet... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet...   Potreban savet... EmptySub Feb 02, 2013 1:51 am

Cim je on na ulici toliko dugo u ovim zimskim uslovima i nista mu pretrano ne fali ne brini o zravlju, a poreklo ti nije vazno jer se psi bez rodovnika ne razmnozavaju....sem ukoliko ti nije iz nekog razloga mnogo vazno da ima potomstvo a realno takav razlog retko kada postoji da bi bio jaci od udomljavanja rasnog psa sa ulice...Ako mozes da mu pridjes uzmi to jadno stvorenje kod sebe a on ce ti vratiti visestruko hearty
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potreban savet... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet...   Potreban savet... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potreban savet...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Shar Pei-u hitno potreban dom!
» Savet
» Hitno savet!!!
» Ako ima neko da mi da savet?
» Potreban odgovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Usvojite ili poklonite ljubimca-
Skoči na: