Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)

Ići dole 
+11
rugievithus
neron
Vladica
nesa151
nikolakovacevic.vs
sandra1000
Han
MitaBG
hektor
Murphypei
unaltraina
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Feb 05, 2013 5:56 pm

Popodne sam dobila telefonski poziv od Jelene iz Bete a i

Prenosim sa FB

Upravo sam cula UZASNU vest. Vlasnik svog sar peja, starog dve ipo godine, muzjak, crni koji ima demodex hoce da uspava svog ljubimca jer ne zeli da se bori sa bolescu. Pas ima rodovnik, nalazi se u Batajnici i jedino sto sam uspela je da zamolim vlasnika da jos neko vreme ne zove veterinara da pokusam da ga oglasim i udomim. Slike ce mi poslati veceras ili sutra ujutru. .NJEMU JOS NIJE MNOGO OSTALO OD ZIVOTA Sad


Poslednji put izmenio unaltraina dana Sre Feb 06, 2013 1:12 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Feb 05, 2013 6:00 pm

Ima li neko predlog? Da li ima nekoga ko bi mogao privremeno da ga prihvati i pocnemo lecenje zajednickim snagama i sredstvima udruzeno kao i do sada?Lako cemo udomiti psa sa rodovnikom koji pokazuje znake izlecenja!!!!! Slike cu postaviti cim dobijem ili stignu na FB


Poslednji izmenio unaltraina dana Sre Feb 06, 2013 1:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Feb 05, 2013 11:02 pm

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 29009_138895052942238_275970158_n
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 526416_138895139608896_112422197_n
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 487458_138895202942223_1987597458_n
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 382284_138895292942214_221154965_n
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 542615_138894899608920_721435269_nCRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) 377744_138895016275575_1296706077_n
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 11:01 am

Podižem temu.

Ovo je strašno do kakvog stanja je stigao pas. Mi ovde ispadnemo budale i kreteni kada pominjemo odgovorne odgajivače i način kako se pare psi, svi znaju da zamere, a onda se okreće glava od ovakvih slučajeva. Za 7 godina ovde naslušao sam se takvih gluposti da mi se kosa diže na glavi, i opet znaju da kažu kako nas ne treba slušati, kako preterujemo i kako lupetamo.

Svako ko proizvede novi život dužan je da tom biću obezbedi da živi dalje, a ne da ga proda u vrednosti vreće krompira ili da pokrije troškove letovanja i zimovanja. U Srbiji su u poslednje vreme iznedrila legla štenaca sa lažnim rodovnicima, sumnjivih porekla, nepoznatih i ceo taj biznis uspeva da cveta. Posle je lako odbaciti psa kada dođe do nekog problema, jeftinije je kupiti drugog nego lečiti ovog kod kuće.
Svi su krivi i kupci i "odgajivači", ovi što kupuju pse kao da su lampe za dnevnu sobu i ovi što ih razmnožavaju zarad pogrešnih ciljeva. Treba da nas je sramota sve redom!!!!
Uzimajte štence od odgovornih odgajivača, a vi odgovorni odgajivači zaštitite svoje pse od ovakve sudbine!

Sad vas sve molim da se aktivirate da se pomogne ovom psu, on nikako nije zaslužio ovakvu sudbinu!
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 11:25 am

Sinoc sam videla ove zalosne slike na FB i srce mi se steglo od tuge.Dokle sve ovo ide nemam komentar,ni za jednu ni za drugu stranu,naravno svaka cast izuzecima kojih je malo.Ali mi nije jasno kako je vlasnik ovog psa dozvolio da mu ljubimac dospe u ovo stanje,zar je stvarno moguce da se u 21.veku ovo dogadja.Ja sam uzasnuta i veoma mi je zao sto je ova mila dusa od psa na ivici,sto je doziveo sudbinu kakvu ne tasluzuje,sto rece Pedja Sad Sad Sad
Bilo bi dobro da se nadje nacin kako,pa da mi ovde sa foruma uplatimo ko koliko moze za njegovo lecenje,nase malo njemu bi znacilo puno.Drzim palceve da i on bude zdrav i voljen i da ce se iznaci nacin da mu se pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 11:51 am

Ja sam ostao bez texta. Ovo je strasno. Mi preterujemo??? Ma vazi. Gledamo da li je nas ljubimac pojeo sve iz posude, da li je pio vode, kako drzi rep, da li je vedar, da li je razigran... a sta je bre ovo??? Pa da li je ovaj "vlasnik" primetio ovakvo stanje. Strasno, strasno. Ma ovo je krivicno delo. U aps pa po tamburi. Ne mogu da sakrijem svoj revolt, svoj bes i razocarenje. Gledam sliku sa klincem i cini mi se kao da moli decaka za pomoc. I aj sad da ga uspavamo, vise nam nista ne znaci, sad se razboleo. Ko ti dade pravo da ti nekog uspavas. bicovanje bicovanje Ja bih tebe malo uspavao, pa da vidis kako je. Ljudi ja stvarno ne mogu da dodjem sebi. Forumasi preteruju. Pa vala ako zelimo nasim ljubimcima dobro i neka preterujemo. Vi koji ste malo iskusniji i do sada ste mozda videli slicne price i slicice, dajte predlog i ima li sanse da se ovo resi i pomogne ovom neduznom lepotanu uplakanih ociju. Ja sam tu za pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 12:38 pm

Ima sanse Mito, ako je samo koza u pitanju bice to sve o.k......mora pas na kompletan pregled prvo, ko zna u kakvom mu je stanju organizam ako su ga nestrucno lecili, bolje ako nisu jer su mu napravili haos u organizmu ako jesu nesto pokusavali a on je i dalje u ovakvom stanju,kazu da ima i neki problem sa zadnjim nogama jadan Sad Najvaznije je i primarno sada obezbediti nekog iz Bgd ili okoline ko ga moze prihvatiti, makar u neki pomocni prostor koji moze da se ugreje i osoba koja ce imati vremena i volje da psu posveti malo vremena i lecenje se sprovodi ..novac nadam se nije toliki problem, skupicemo, mada treba tu dosta toga uz lecenje, dobra hrana, suplementi .... problem je sto pre psa smestiti kod nekog odgovornog bar privremeno i sto pre Sad

Kako cujem vlasnik vec ima novog psa....bar je izrazio zelju da saceka malo dok se ne pojavi neko ko ce ovog preuzeti....rece Jeleni da ce ga dovesti i na pregled svojim kolima do Vlade Magasa.....ali kad bude imao vremena Evil or Very Mad

Ovo nije zarazno, psu je pao imunitet zbog lose nege i ishrane, mozda i izlozenosti stalnom stresu, nadam se da ima nekog ko ga moze prihvatiti bar privremeno i hteti da mu posveti paznju, novac cemo skupiti, bitno je da neko bar hoce da primi ovog psa na neki period i ima volje da mu pomogne sprovodeci lecenje..... dok ne nadjemo stalno resenje
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 7:53 pm

Gdje su sada svi oni koji su tražili sharpea na poklon!!!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 06, 2013 8:32 pm

izgleda da moze poklon, ali samo umotan u celofanu,lep i sa masnicom...... kada treba i pomoci psu onda je malo teze cini mi se, no mozda se nesto i dogodi i ipak ostane ziv Sad
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySub Feb 09, 2013 8:55 am

Ljiljo,imaš li kakve informacije o ovom jadničku? Skupljate li priloge za liječenje?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySub Feb 09, 2013 11:49 am

Ne, još uvek se nije niko javio ko bi ga smestio bar privrememo i otpoceo sa lecenjem Sad, novac se lako skupi ali nema smisla sakupljati sredstva za psa sa kojim se nema gde Sad, u pansione takodje ne moze u takvom stanju jer nema mogucnosti i da neko sa strane sprovodi lecenje, azil je opcija za jos gore stanje psa.....reklo bi se da je jedan od onih tuzne sudbine koje niko nece niti mu zeli pomoci i ako moze Sad ...tako je to u zemlji Srbiji Sad Nadam se da nisam u pravu jer mu vreme istice. Vlasnik ga ne zeli zadrzavati kod sebe jos dugo Sad Tragicno je da ne postoji za sada apsolutno niko ko bi ga smestio u neki slobodan prostor u svoj kuci i angazovao se oko lecenja, sredstva se skupe kada postoji razlog za sakupljanje a ovako....nema smisla sakupljati novac pa vracati ga ako vlasnik uspava psa jer niko nije pokazao interesovanje da psa smesti bar privremeno.


Poslednji izmenio unaltraina dana Sub Feb 09, 2013 2:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySub Feb 09, 2013 1:28 pm

Zalosno je koliko ima jadnika! Iako sam medju mladjima ovde borim se kao lav za svaku svoju zivotinju, stavljam parice u stranu za nedaj boze, jer se nikad nezna kad nesto moze da me iznenadi. Zalosno je da jedno ljucko bice dozvoli sebi da neko o kome brine ovako nastrada. Vec sam pisala na fejsu... u mom kraju imaju dva Pitbula koji su podlozni demodexu. Prvi, zenkica Nika stara oko godinu dana demodex napao prvo glavu... komsija Milan pravac veterinar i terapija Amitrazom. Nikica kao nova! Drugi Pitbul, takodje zenka, stara oko 2-3 godine, demodex takvog stadjuma da je krv liptala iz rana koje je pas pravio. Vlasnik se borio da spase svog psa, nijednog trena nije odustajao, izlecio je svog divnog psa koji danas izgleda prelepo, srecno i pre svega zdravo. Terapija alga Spirulina. Demodex nije zarazan, nemoze nikom da naudi obolela zivotinja, ni coveku ni zivotinji. Ko god ga uzme moze da bude miran ste strane.

Kao sto ljudi sa ovog foruma apeluju na kupce da budu oprezni, tako i apeluju na sve vise nesavesnih odgaivaca da se batale djavolje rabote, jer, ovo sto oni rade nikom dobro ne donosi. U najgorem slucaju ispastaju nevini, a to su zivotinje. Ko god nije spreman da se nosi sa mogucim problemima on ne treba ni da se upusta u drzanje ove rase. Evo vam Aris moj komsija, evo Aga, evo onaj jadni Shar pei iz Valjevskog azila... zar ovi psi zasluzuju ovakav zivot. Mi nemozemo nista da promenimo, ovo je vec uzelo maha, ali mozemo da se ujedinimo i pomognemo jednom psu, ljudi smo. Toliko nas ima, a da nema niko parce hodnika, verande, sobe, terase, cega god... da odvoji za Agu. Mi sad polemisemo sta treba, a sta ne... a Agi vreme istice. Shvatite da Aginog vlasnika bas briga za njega, cim je on njega doveo u ovo stanje. Toliko vas ima sa dvoristem, sa kucama... nemoguce je da jedan cosak nemozete da date. Nemojte dozvoliti da i Aga plati zivotom kao sto je Shar pei iz Valjeva platio zbog nesavesnih vlasnika! PSI NISU ROBA!!!
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptySre Feb 20, 2013 11:35 pm

AGA je danas konacno bio kod veterinara i kao sto se i pretpostavilo ima tezak oblik demodexa,koji nije lecen kako treba i zanemaren je. Sto se zadnjih nogu tice,sa kojima je imao problem poslednji put kada smo ga videli,ok su,hoda normalno,tako da za sad samo pratimo. HITNO NAM JE POTREBAN privremeni smestaj kako bi mogao da pocne sa terapijom,jer u pansion ne moze,posto mora da bude u kucnim uslovima i da se kupa svaki dan. Ukoliko se ne nadje smestaj,ne moze da pocne sa terapijom,a vlasnik nema uslove da ga zadrzi. Ukoliko zelite da pomognete,to mozete uciniti uplatom na nas racun:

Udruzenje Beta
160-382607-56,banca Intesa
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 1:48 am

AGI vreme prolazi i bolest sve vise napreduje. Smestaj nismo pronasli,tako da moramo da ga smestimo u stacionar,jer terapija mora hitno da pocne,a to nam je najskuplja solucija.Na zalost drugu nismo nasli,uz sav nas trud. Ovih dana ce biti prebacen,trebace dosta vremena,zivaca i novca i nadamo se da cete i ovaj put biti uz nas i Agu i pomoci nam da istrajemo u svemu ovome i isplatimo troskove.

UKOLIKO ZELITE DA POMOGNETE BOLESNOM AGI, TO MOZETE UCINITI UPLATOM NA RACUN:

Udruzenje Beta
160-382607-56,banca Intesa

HVALA SVIMA OD SRCA!
AGA & BETA BEOGRAD
Nazad na vrh Ići dole
nikolakovacevic.vs

nikolakovacevic.vs


Muški Broj poruka : 45
Godina : 42
Lokacija : Vojvoda Stepa
Datum upisa : 25.01.2013

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 5:22 pm

Član sam foruma zato neću sada da ćutim i ako možda ništa pametno neću reći.

Videh ovaj problem sa ovim crnim psom i baš mi je žao psa.

Od beograda sam 130km nemam u blizini dobrog veterinara nemam ni dobru humanu apoteku a pogotovo za životinje,kada bih mojim psima isao po običnu drontal tableticu ili dobre granule to bi bio doživljaj od celog prepodneva ...što znači da preuzeti psa ne mogu nikako.Kod nas takvih slučajeva ima dosta i nedgovornih idiota,i kada bih se bavio tim stvarima morao bih da se razvedem i napustim posao jer nebih imao vremena ni sam da se okupam,nažalost.

Nebih da se pravim pametan i da pišem svašta ali jedno me zanima,dali ta bolest bukne za 24h-48h-72h ili treba vremena da pas dodje do ovde gore prikazanog izgleda?
Dali je ovo slikao vlasnik psa?Vidim da je neka kuća u pitanju,pa se pitam dali je moguće živeti sa takvim psom a da se ne prošeta do veterinara kojeg u gradu možeš naći na svakih 15 minuta peške?
Sada zbog tog vlasnika,ja koji nemam srca to ravnodušno do gledam,hoću i zakinuću novac od svojih pasa da ne spominjem porodicu,a on će da nabavlja drugog psa puši i pije pivo.
Njega ako postoji pravna država tamo kod vas treba tužiti za ovo što sada reklamiraju,zlostavljanje životinja.Ne zanima me kako i sa kim živi kao ni njega što ja ne zanimam tako da sam ozbiljan potpuno.Bar u cilju da mu se oduzme taj drugi pas i sve što ima u kući od ljubimaca i zabrani u buduće posedovanje istih,da se tako neodgovorni ljudi barem plaše nekog suda.
Pomaganje unesrećenim životinjama podržavam,vidim svrhu ali ne vidim logiku ako prolaze nekažnjeno bar oni koji su nam poznati kao krivci.

Danas je petak,kod nas u selu nema banka,pošta ne radi vikendom pa ću u ponedeljak otići do pošte i uplatiti 500 din bar za jedan obrok ovog nedužnog jadnička.
Nije nešto ali je od srca.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sharpeiakitainu
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 8:26 pm

Nikola ovaj pas je zapusten..nije lecen ili i ako jeste vrlo povrsno i neodgovrno..za lecenje demodeksa treba vise odvojiti vreme i pravilno leciti i negovati psa nego sto je za to potrebno jako puno novaca ali ocito da nije bilo volje od strane vlasnika..zakon kakav je coveku se nista ne moze jer ce uvek naci neki izgovor..da je drugacije ne bi on ni meni vise smeo da poseduje bilo kakvog ljubimca a ne psa Evil or Very Mad ..ne znam gde su slike napravljene ali napravili su ih aktivisti udruzenja "Beta" koji su i sprecili eutanaziju od strane vlasnika i sada pokusavaju da ga ikako zbrinu...nadam se da ce jos neko pomoci , ja sam u sredu izdvojila nesto i uplatila...ako budem mogla jos cu od nedelje. Nece niko osiromasiti ili u zivotu biti toliko uskracen za bilo sta ako odvoji pomoc pa i malu.... nije pas kriv sto je pao u ruke necoveku Sad..da mozemo ljude lako menjati niko od nas se ne bi pitao ono sto i ti...zasto i zbog cega i dokle da ljudi kojima je stalo ispravljaju tudje greske ....ali sve to neko vidi... nadam se i verujem da ce i doticni zavrsiti odbacen i bolestan od jedinih sebi bliskih koji bi mu trebali biti od pomoci kada mu to bude najpotrebnije.Nas je ovde puno, svako po malo i skupice se cheers
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 9:24 pm

Racunajte na Boleta !sutra cu nesto poslati ,molim vas da nas izvestavate o njegovom stanju i kad bude ponestalo iole skupljenih para slobodno pisite !Sad
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 9:33 pm

Udruzenje Beta
160-382607-56,Banca Intesa

Stavite u mesto gde se upisuje svrha plate naznaku "pomoc za Agu" ili samo "za Agu"
Nazad na vrh Ići dole
hektor

hektor


Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyPet Mar 01, 2013 10:57 pm

Najkasnije do ponedeljka uplacujem i ja.Hajde da se sto vise nas ukljuci u akciju,nase malo za Agu ce znaciti puno.Nadam se da cemo uspeti zajednickim snagama da pomognemo tom neduznom bicu da se izleci,a o neodgovornom vlasniku necu ni da komentarisem i trosim reci,jer ne zavredjuje ni da se pomene.Al neko "od gore"vodi svoju beleznicu,stici ce ga kad-tad
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyNed Mar 03, 2013 8:29 am

Svaka čast! Ja uplaćujem oko 10., čim dobijem plaću! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyNed Mar 03, 2013 1:52 pm

Ocekujte i od nas odredjenu pomoc u toku sledece nedelje Smile
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Mar 05, 2013 12:08 pm

Mi smo sokirani da se jos uvek nije niko nasao da uzme Agu... Ne mora niko Agu uzeti zauvek, bar dok mukica ne ozdravi. tooooooooliko nas ljubitelja, fanatika, pa obicna veranda bi mu dobrodosla ili zastakljena terasa. Ja nemam uslove, sad imam macka koji je mokrio krv jer se prehladio, drzim ga u svom podrumu. Sva sreca da je odvojen i topao. Raspitajte se, sirite dalje. Ovaj mili pas treba sto pre poceti sa terapijom, treba iskoristiti toplo vreme jer ce se Aga cesto kupati. A demodex se dugo leci.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Mar 05, 2013 1:14 pm

Nasli su mu privremeni smestaj napokon cheers sinoc su objavili! ali pomoc za racune i lecenje treba CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Smileys-praying-820668
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Mar 05, 2013 1:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) EmptyUto Mar 05, 2013 7:39 pm

Ova žena je HEROJ! Svaka joj čast! bravo hail
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty
PočaljiNaslov: Re: CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)   CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CRNI SHAR PEI NA POKLON !!!! (Pomoć potrebna)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Shar Pei muzjak na poklon
» Shar pei na poklon!
» Shar Pei na poklon
» Shar pei na poklon
» Shar pei na poklon

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Usvojite ili poklonite ljubimca-
Skoči na: