Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
topaz




Ženski Broj poruka : 30
Godina : 40
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 21.03.2013

Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyNed Apr 07, 2013 11:48 pm

Bilbo jede granule za stence Smile i za sada sam zadovoljna. Za njegov uzrast - 3 mjeseca mi je savjetovano da jede 350 grama granula podjeljeno u 5 obroka .... Koliko jede pas sa 6 mjeseci, koliko sa godinu dana, koliko cesto jer ovaj moj mali "usisivac" jeo bi NON-STOP.

Hajde da cujem Vasa iskustva i misljenja Smile

Ne zelim da napravim od ovakvog finog steneta truntavog i debelog psa Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyPon Apr 08, 2013 12:14 am

ja nemam iskustva sa granulama ali i na svakoj vreci pise koliko se dozira dnevno u odnosu na tezinu steneta ili odraslog psa...mislim da u odnosu na sastav nije kolicina ista da se moze generalno reci koliko je to kolicinski za uzraste koji te zanimaju. verujem da ce se jos neko javiti ko ima iskustva sa dehidriranom hranom.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptyPon Apr 08, 2013 12:10 pm

Količina granula zavisi od proizvođača. Uglavnom važi pravilo da što je kvalitetnija hrana količina je manja. Ja sam imao na početku sa Kallom Brit Care Venison&Potato cereal free za koje znam da su se količinski manje davale nego npr. Purina ProPlan Lamb&Rice jer sam njih dobio sa njom od odgajivača.

Znam zasigurno da je količina ovog gorepomenutog Brita i Nutrivet Instincta takođe drugačija jer prijatelj hrani svoju ženku haskija sa obe hrane. Tako da za količinu nema bolje pomoći nego direktno čitanje sa kese iz tablice. Ne znam koje su granule u pitanju možda neko ovde hrani njima?
Nazad na vrh Ići dole
bosancic90

bosancic90


Muški Broj poruka : 46
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.11.2013

Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptySub Okt 11, 2014 4:53 am

A koliko bi obroka trebalo da se daje sa godinu dana, ja trenutno dajem tri obroka, da li je dobro smanjiti na dva i kako to uraditi ??? Mozda je pitanje malo suludo ali znam da se zguzvanci bas razlikuju od drugih pasa, pa zato postavljam ovakva pitanja ... Smile hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa EmptySub Okt 11, 2014 4:49 pm

Uglavnom oni sami pokažu kada je vreme da se isključi neki obrok. Tu je šar-pej potpuno isti kao i svaki drugi pas. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa   Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» hipoalergijske hrane za pse
» Broj jedan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: