Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
hipoalergijske hrane za pse EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
hipoalergijske hrane za pse EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
hipoalergijske hrane za pse EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
hipoalergijske hrane za pse EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
hipoalergijske hrane za pse EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 hipoalergijske hrane za pse

Ići dole 
+15
nesa151
thealimovic
neron
sharpei hr
caca
Dacha
Han
unaltraina
Vladica
rugievithus
mikibobona
Blaze
Nesha
Skarfi
Murphypei
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Sep 20, 2009 6:16 pm

Obećao sam da ću kad budem imao vremena napraviti spisak hipoalergijskih hrana za pse koje mogu da se nađu kod nas.

Natural Trainer


Fish & Potatoes
Lamb-Rice & Potatoes
Duck & Rice
Fish-Turkey & Rice

http://www.novafoods.com/en/component/option,com_wrapper/Itemid,34/

Hill's

d/d® Potato & Duck Formula Canine - Dry

http://www.hillspet.com/hillspet/products/productDetails.hjsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441781882

d/d® Potato & Salmon Formula Canine - Dry

http://www.hillspet.com/hillspet/products/productDetails.hjsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441781881

d/d® Potato & Venison Formula Canine - Dry

http://www.hillspet.com/hillspet/products/productDetails.hjsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441781880

Eukanuba Dermatosis FP Formula

http://www.petmeds.co.uk/p-160-eukanuba-veterinary-diet-dog-dermatosis-fp-formula.aspx

Royal Canin Sensitivity Control

http://www.royalcanin.co.uk/vet/clinical_diets/canine_clinical_diets/sensitivity_control_dry.aspx

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

http://www.brit-petfood.com/food-for-dogs/brit-care-adult-medium-breed-lamb-rice/3

Purina Pro Plan Sensitive Skin & Stomach Formula

http://www.proplan.com/products/SensitiveSkinStomach_DryDog.html

Taste of The Wild Pacific Stream Canine Formula

http://www.tasteofthewildpetfood.com/products/dogs/pacific_stream_canine_formula/

Ovo su samo neke koje sam uspeo da pronađem i koje sigurno mogu da se nađu kod nas na ovaj ili onaj način. Ako nekom padne na pamet još koja hipoalergijska hrana neka postavi ovde zajedno sa linkom.
Hvala


Poslednji put izmenio murphypei dana Čet Nov 24, 2011 12:01 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Sep 20, 2009 6:55 pm

Odlicno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyPon Okt 25, 2010 9:32 pm

Danas u Pet Centru u BG...

Brit Care Venison&Potato Cereal free (ima oznaku baš na kesi da je bez žitarica)

http://www.brit-petfood.com/food-for-dogs/brit-care-venison-venison-potato/88

Definitivno moja preporuka Wink
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyPon Okt 25, 2010 10:22 pm

Evo još jedna jako dobra Smile

Brit Care Salmon All Breed - Salmon & Potato

http://www.brit-petfood.com/food-for-dogs/brit-care-salmon-all-breed-salmon-potato/7

Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyUto Nov 23, 2010 9:41 pm

Nazad na vrh Ići dole
Blaze

Blaze


Broj poruka : 742
Godina : 55
Datum upisa : 07.03.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyUto Nov 23, 2010 10:47 pm

Kao sto znate imali smo problem s alergijom i dlakom.
Po preporuci veterinara ( novog ) vec 4 nedelje smo na senzitiv hrani.
Probali smo nekoliko ali Blejzu najvise odgovara ( s obzirom da iz dna duse svoje male mrzi granule) Bento kronen Salmon&Rice sensitive. Dlaka se oporavila.

http://www.versele-laga.com/Nutri/Nutrition/Pages/Products/index.jsp?lng=3&mkt=11963&fam=121&ani=-1&ran=19554&pro=-1
Nazad na vrh Ići dole
mikibobona

mikibobona


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 28.04.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Maj 19, 2011 2:18 pm

Kakva iskustva imate sa Happy Dog hranom?? Na sajtu zvuči dobro, a niko meni poznat je nije koristio, pa me interesuje...
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Maj 19, 2011 10:40 pm

Imaju li oni hipoalergijsku formulu uopšte? Rolling Eyes Happy dog koji god da sam otvorio u prva tri sastojka je kukuruz ili pšenica što odmah otpada po meni. Ako ima hipoalergijska formula može li link pa onda isčitam sastojke pa mi bude lakše da stvorim sliku o čemu se tu zaista radi? Wink
Nazad na vrh Ići dole
mikibobona

mikibobona


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 28.04.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptySub Maj 28, 2011 5:33 pm

http://www.happydog.rs/proizvodi/happy-dog-program/super-premium-za-osetljive-pse

Ne vidim tacan sastav, ali u pojedinim je naglaseno da nema kukuruza, i da ima visok procenat proteina (iz mesa), što ne zvuči loše.. Pomislila sam da je možda neko koristio, pa da posavetuje...
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Maj 29, 2011 12:37 am

Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Maj 29, 2011 12:53 am

E ljudi,danas kad sam kupovala nesto u Zoo shopu,dobila sam brosuru vezanu za farmininu hranu,ali u pitanju je neka nova linija bez zitarica...Naime,rec je o N&D (natural and delicious) hrani...Imaju kombinacije : chicken and pomegrante,boar and apple,fish and orange,lamb and bluberry...Vidim ovde ima i nekog voca,doduse samo 0,5 %...Pa jel ima neko iskustva sa ovim..?
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Maj 29, 2011 9:33 am

Kada tražite hranu za shar-peia, najbolja opcija je d idete na onu na kojoj baš piše cereal free (kao što piše na Brit Care Venison&Potato Cereal free) ili na kojoj piše grain free (Taste of The Wild) ovde sad pričam za Srbiju i ono što sam video svojim očima. Ukoliko to ne možete da nađete oonda idete na hipoalergijsku formulu koja ne sadrži alergene u 80% slučajeva. Znači. čitate sastav hrane jednu po jednu stavku u delu sa sastojcima (ingredients). Izbegavate sve gde piše corn, maize, wheat... (to su žitarice) jer one potpomažu buktanje gljivica i bakterija. Kada na hrani vidite oatmeal to vam je isto kao i da ima žitarice tako da je bezveze da proizvođač laže da ih nema kad se zna šta je šta. Još jednu stvar koju treba izbegavati je kada vidite beet pulp (koren repe) u pitanju je šećer koji takođe potpomaže buktanje najvećih neprijatelja shar-peia (gljivice i bakterije). Ukoliko je pas zdrav i nema problema sa kožom, ušima, mala količina svega ovog mu neće napraviti problem. E sad obično ljudi krenu sa ovakvim hranama još dok su štenci mali (kada dođu u dom) i kažu kako nema nikakvih problema a onda sa nekih 4-5-6 meseci završe sa prvom upalom uha ili opasnim crvenilom na koži (to je period kada imunitet koji su nasledili od majke nestaje i tada su najpogodniji za sve napasnike). Znači, svako bira sam kako će da hrani psa al kad dođe do problema treba znati čime se napasnici hrane i šta sve utiče na pojavu napasnika. Gljivice i bakterije luče enzime koji razlažu hijaluron i stvarju LMW-HA koja šalje signal organizmu da postoji inflamacija, ostatak procesa sam ponavljao i ranije uz ovo novo istraživanje verujte mi da ne želite da držite predugo psa koji ima bilo kakvu inflamatornu reakciju u organizmu.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyNed Maj 29, 2011 11:26 am

da se nadovezem ....

corn -je kukuruz,
maize- takodje kukuruz (maize flour je kukuruzno brasno)
wheat-psenica
oat - ovas (oatmeal je ovsena kasa kao punioc)
barley - jecam

sve ovo su zitarice koje treba zaobilaziti


sugar beet- secerna repa (sugar beet slices su komadici secerne repe)
beet pulp - isto repa ali u obliku pulpe

isto tako treba izbegavati i preveliki sadrzaj raznog voca i naravno soju- soy



konkretno
Supreme Sensible- Irland

Barley, salmon meal (12%), rabbit meal (11%), whole oatmeal(10%), poultry fat, potato flour (4.5%), hydrolysed liver, dicalcium phosphate, sugar beet slices, apple pomace (dried) (1%), sodium chloride, yeast (dried), potassium chloride, powdered egg, barley (fermented) (0.2%), seaweed (dried) (0.2%), linseed (0.2%), mussel flesh (dried) (0.05%), yucca shidigera, artichokes, dandelion, ginger, birch leaves, nettles, sage, coriander, rosemary, thyme,liquorice root, chamomile, meadowsweet, wild garlic. (Total herbs: 0.14%).

Irland je sa jecmom kao nosacem a uz to ima i ovsa

Supreme Sensible- Neuseeland

Lambmeal (21%), rice flour (21%), maize, maize flour, greaves, poultry fat, hydrolysed liver, sugar beet slices, apple pomace (dried) (0.9%), sunflower oil (0.8%), sodium chloride, yeast (dried), potassium chloride, powdered egg, rape seed oil (0.2%), barley (fermented) (0.2%), seaweed (dried) (0.2%), linseed (0.15%), mussel flesh (dried) (0.05%), artichokes, dandelion, ginger, birch leaves, nettles, sage, coriander, rosemary, thyme, liquorice root, chamomile, meadowsweet, ramsons. (Total herbs: 0.14%).


Neuseeland je sa pirincem kao nosacem ali ima i dosta kukuruza


Supreme Sensible- Africa

Potato flakes (43%), ostrich meat meal (18%), potato protein, poultry fat, sunflower oil, hydrolysed liver, sugar beet slices, apple pomace (dried), grape-seed oil, sea salt, yeast extract.

Kao sto se i vidi ove tri vrste su poredjane od najlosije ka najboljem izboru a to je ova Africa koja ima nesto repe i jabuka kao i dve prethodne ali nosac je krompir sto je relativno dobra varijanta ali ima samo 18% mesa od noja i nesto malo dzigerice od proteina zivotinjskog porekla sto je za zdrave pse relativno mala kolicina.

Nazad na vrh Ići dole
mikibobona

mikibobona


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 28.04.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyPon Maj 30, 2011 3:14 pm

Super, hvala! to
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptySub Jun 04, 2011 9:57 am

Evo naši konačno naučili nešto (ili su povučeni promenama na tržištu) još jedna grain free (bez žitarica) hrana koja može da se nađe. U pitanju je:

Farmina N&D Canine formula

http://www.farmina.com/?q=en/content/line/nd-canine-0
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptySub Jun 04, 2011 1:35 pm

Da,Pedja,to je ona hrana za koju sam te pitala u jednom od prethodnih postova.. . Smile meni deluje zanimljivo...
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 28, 2011 9:44 am

Dobro sam proučila linkove o najboljoj hrani za sharpee- to je svakako sirova hrana, ali zbog trenutne nemogućnosti takvog načina ishrane zamolila bi za pomoć oko najkvalitetnije suhe hrane za Hana(4mj.). Sada smo gotovi sa vrećom koju smo dobili u uzgajivačnici (američka hrana koje nema na hr tržištu). Meni se za sada najviše sviđa Brit Care jer nema žitarica, ali ne znam za koju da se odlučim (za puppy, za yunior medium breed, za yunior large breed (od 25kg) ili za salmon all breed. Razlike su u postotku bjelančevina i masti. Ja ne bi da mi postotak bjelančevina prelazi 25% za odraslog psa. Što vi mislite o tome? Kod svih drugih suhih hrana bjelančevine su puno više (i do 40%).
P Question ozdrav iz Rijeke!
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 28, 2011 4:59 pm

Najbolje onda da uzmete Brit Care, imate nekoliko razlicitih ukusa, neka gospodin Han odluci koji mu najvise odgovara Smile I daaa, uzimite hranu da odrasle pse, jer nema potrebe da on klopa junior Smile
Poljubac za mekanog Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 28, 2011 5:10 pm

Pozdrav Smile Video sam na netu da je sad kod vas sve vise rasprostranjena hrana KALIBRA. I oni su poceli da prave u svom asortimanu hipoalergentne granule bez zitarica. Tako da mozda nije ni ona losa Smile Evo ti link pa mozes pogledati Smile

http://www.calibra-food.net/calibra/superpremium_LR.html
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 28, 2011 7:38 pm

ja nisam bas veliki poznavaac dehidrirane hrane ali dopao mi se nacin ishrane jednog naseg clana koji je odlicno resenje. Naime devojka svog psa hrani sa 3 vrste granula u isto vreme i naizmenicno, naravno onim bez zitarica tako da je mozda to najsigurnije resenje Smile Ja licno bih tako postupila, i za stence i za odrasle i razlicitog sastava u proteinima i mastima . Dok su mali potrebe za proteinima su im vece zbog rasta i razvoja a za kasnije bitno je da unose onu minimalnu kolicinu koja iznosi 2gr cistih proteina po kilogramu telesne tezine dnevno koja je potrebna za odrzavanje organizma.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Jul 28, 2011 10:04 pm

Han ::
Dobro sam proučila linkove o najboljoj hrani za sharpee- to je svakako sirova hrana, ali zbog trenutne nemogućnosti takvog načina ishrane zamolila bi za pomoć oko najkvalitetnije suhe hrane za Hana(4mj.). Sada smo gotovi sa vrećom koju smo dobili u uzgajivačnici (američka hrana koje nema na hr tržištu). Meni se za sada najviše sviđa Brit Care jer nema žitarica, ali ne znam za koju da se odlučim (za puppy, za yunior medium breed, za yunior large breed (od 25kg) ili za salmon all breed. Razlike su u postotku bjelančevina i masti. Ja ne bi da mi postotak bjelančevina prelazi 25% za odraslog psa. Što vi mislite o tome? Kod svih drugih suhih hrana bjelančevine su puno više (i do 40%).
P Question ozdrav iz Rijeke!

Kod vas je bolja situacija nego kod nas što se tiče izbora hrane, većinu ovih hrana koje su nabrojane u temi ljudi mogu da kupe skoro samo u Pet Centru u Beogradu. Ukoliko možete da dođete do Taste of The Wild (bilo koja formula, patka, bizon, losos) to je po meni dobar izbor. Wink

Pretpostavljam da mislite na proteine ne na belančevine, kod proteina je bitan kvalitet i odakle potiču, najbolji su oni iz mesa mada se na granulama ispisuje ukupan broj proteina osim u nekim slučajevima gde tačno iza mesnog dela upišu koliko procenata sadrži određena hrana. Ja sam konkretno za Kallu imao kao ispomoć ovaj Brit Care http://www.brit-petfood.com/food-for-dogs/brit-care-venison-venison-potato/88 i to ovu formulu za odrasle pse (pošto ne verujem u podelu hrane po starosnoj dobi Smile ) ona je kod mene od prvog dana jela sirovo/kuvano plus te garnule koje je imala ponuđene stalno. Sada već duže vreme nemam granula uopšte, jer mi je komplikovano da idem do Beograda svaki put.
Nazad na vrh Ići dole
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyPet Jul 29, 2011 10:43 am

Hvala puno na savjetima. I mi ćemo kombinirati više vrsta hrane (taste of the wild i brit care)- jedine bez žitarica i sa zadovoljavajućim postotkom proteina. Jedino niti jedna niti druga hrana nema na specifikaciji udio proteina životinjskog porijekla??? Probati ću tražiti direktno od proizvođača. Moram samo napomenuti sastav jedne hrane iz Pet centra na čijoj je vreći nacrtan sharpei i hrana je prema natpisu hipoalergijska- uopće nema mesnih proteina, i puna je žitarica. Što sve prodaju! Užas!
Pozdrav iz Rijeke! thumbup
Nazad na vrh Ići dole
mikibobona

mikibobona


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 28.04.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyČet Sep 08, 2011 3:10 pm

Kupila sam Ceci nedavno nekoliko kg Brit Care Salmon&Potato, i mogu vam reći da sam jako zadovoljna. Nema reakcija, a probava joj je i više nego odlična! Laughing Doduše, pored toga jede i kuvano meso ili juneće iznutrice (srce, grkljan, crnu džigericu), što naravno obožava, tako da sam konačno pronašla dobru kombinaciju..

http://www.pet-centar.rs/content/blogcategory/8/84/38/ I cena je super u odnosu na ostale superpremium hrane.
Nazad na vrh Ići dole
caca




Broj poruka : 17
Godina : 43
Datum upisa : 19.02.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyUto Dec 27, 2011 10:31 pm

Nasa Makica jede Natural Trainer, i mi smo prezadovoljni. U periodu linjanja joj dodajemo tablete Viacutan plus.
Nazad na vrh Ići dole
sharpei hr

sharpei hr


Ženski Broj poruka : 797
Godina : 34
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.09.2010

hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse EmptyUto Dec 27, 2011 10:56 pm

Sanja u Rijeci imaš u zoo centru šapice na viškovom Taste of the wild ja sam tamo uzimala Viktoru,a sad sam prije tjedan dana isto uzela za kolegicu.. 13 kg ti dođe 530 kn za gotovinu ..Ako budeš trebala broj samo se javi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





hipoalergijske hrane za pse Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
hipoalergijske hrane za pse
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: