Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Dzoniii :)))  EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Dzoniii :)))  EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Dzoniii :)))  EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Dzoniii :)))  EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Dzoniii :)))  EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Dzoniii :)))  EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Dzoniii :)))  EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Dzoniii :)))  EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Dzoniii :)))  EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Dzoniii :)))  EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Dzoniii :)))

Ići dole 
+14
Croft
Shapica
Dona&Bella
Ari
Murphypei
MitaBG
milosSu
Zoya
smizla
PAŠA
Petar91
JohnnyBlack
sandra1000
unaltraina
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 6:36 pm

Evo napokon je i moj zguzvanko stigaoo danas u 11 Smile Sta da vam kazem, cim sam ga video zaljubio sam se u njega u sekundi, star je 2 meseca i 20 dana i ima 4 kile i 200 grama.Posto mi je trenutno zaspao ispod ruke zao mi da se pomeram da prebacujem slike tkd cemo u toku veceri staviti slikeee mog drugaraaa Dzonijaa, i jako hrce dok spava Very Happy Hahaha  smeh  smeh  cheers  cheers
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 6:57 pm

Moze neko samo da mi objasni kako se slika ubacujeee? Smile Hvala
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:01 pm

Evo ovde imate link za postavljanje slika, pa probajte.
http://www.sharpei-balkan.com/t16-postavljanje-slika
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:03 pm

Mislim da je preko dodaj.rs još lakše. Evo slikovito uputstvo poslednji post: KLIK OVDE

Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:21 pm

Ovo je kad sam stigaooo, malo su me svi gnjaviliiii Smile 

Dzoniii :)))  Pw3v
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:28 pm

Dzoniii :)))  1aodPrvi put kad sam seee namestio pored krevetaaa Smile))
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:32 pm

Dzoniii :)))  42wv
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:39 pm

Miloše jel' ti nisi primetio da ti štene ima carpal laxity? Prednja leva noga mu je potpuno kriva.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:40 pm

E to sam bas hteo i da vas pitam, sta je to ?Covek od koga je donet je rekao da je to nesto tipa nedostatak kalcijuma u kostima i da treba puno kalciuma da unosi, moze neko konkretnije da mi objasni sta je to ?
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:44 pm

To znači da je štene nepravilno hranjeno. Nije ništa strašno u pitanju je problem sa ishranom, ali moraćeš to da rešavaš. Ukoliko znaš šta je štene tačno jelo kod njega možda mogu da te uputim šta da radiš, ali ćeš svakako da ga odvedeš u Suboticu u PAN VET još koliko sutra da ga pregledaju i preporuče ti tretman.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:46 pm

Sad bas citam kad ste mi tacno rekli kako se to zove, sutra ide jos na revakcinaciju pa sam odma mislio da se posavetujem i sa veterinarom sta da radim, ako vam nije problem recite mi sta da radim , ovaj momak mi je rekao da treba puno kalcijuma da unosi sto sam odma i poceo da radim, ako znate nesto jos molim vas pomozite mi  Question  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:51 pm

I rekao mi je da se nije puno puta izborio za sisanje kuje kad se rodio i da je nedosisan, to ja automatski povezujem sa kalcijumom koji nije dobio koliko treba onda.Jako je miran i rekao mi je da je i tamo takav bio, ako mu nisi dopustili da sisa i ako se nije izborio onda se povuce sa strane, sutra ujutro odma idemo kod veterinara , svakako sam planirao da ga pregleda i da ga revakcinise pa cu odma i da se posavetujem oko tretmana te noge.Hvala na pomoci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 7:57 pm

Vidi ovako ovo pišem samo zbog psa, ne zbog tebe da si mi prijatelj ili brat namlatio bih te samo tako zbog ovoga. Ogulili smo prste pišući ovde na forumu šta i kako izneli ti svoja iskustva i konkretnu situaciju i ti opet ne poslušaš nikoga od nas nego odeš i uzmeš psa koji vidno ima problem o kojem nemaš pojma, a moglo je da bude i nešto ozbiljno.
Otići ćeš sutra u PAN VET tu u Subotici i dogovoriti se sa njima oko toga šta dalje sa štenetom. Bar me ovaj put poslušaj nemoj da završiš sa krivim psom i još gorim problemom jer može da dođe do problema ako se ovo ne reši, npr. displazija lakta zbog nepravilnog držanja noge u periodu odrastanja. Drugo, ja lično mislim da je štene loše hranjeno jer je moja Kalla u tom periodu imala 6kg a ona spada u pse sa lakšim kosturom. Pravac PAN VET odmah ujutru. Šta mu daješ da jede? I šta je jeo kod osobe od koje si ga kupio?
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 8:07 pm

Pa ovde si dobio maximalne preporuke, svi su te savetovali, ali si ti odlucio da ignorises sve savete i uradis onako kako ne bi trebalo. Postavljao si pitanja i dobijao korektne odgovore i svi su te savetovali na sta trebas da obratis paznju kako ne bi prosao kao neki koji nisu trazili savet i radili su na svoju ruku i bez ikakvog znanja. Ti si dobio puno saveta, ali.... Mozda ljudi i ne zele da ti kazu sta si sada uradio, ali si se grdno ........ Neka ovaj post ode u off ali ja te ne razumem. Tvoj izbor i sada umesto na "igracke" koje si zeleo da kupis, potrosices nepotrebno na veterinare. Ne zelim da te plasim, mlad si, ali moras nekada da poslusas savete malo starijih i ispred svega iskusnijih ljudi u ovoj prici oko nasih ljubimaca. Puno srece sa novim ljubimcem.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 9:20 pm

Ja zaista ne mogu da verujem sta ste vi meni sada napisali, ali ajde, nek vam bude .Gasim se sa ovog sajta od ovog posta.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 9:40 pm

Milose, nemas prava da se ljutis ni minut. Iskreno se nadam da ces poraditi na tom stenetu.. Inat ne vodi nikud, pa ni u ovom slucaju. To sto ces se ugasiti sa ovog foruma ne resava problem, vec lici na noja i pesak. Priznaj da si zeznuo stvar i ovde ce opet ljudi da te posavetuju, sve i uvek zbog pasa koji nisu krivi za postupke nas, misaonih bica.
Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Dona&Bella


Muški Broj poruka : 228
Godina : 53
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 23.05.2013

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 10:29 pm

Veliki pozdrav i dobrodoslica malisanu slatkom Dzoniju, naravno i Milosu koji je sada istovremeno srecan(zbog Dzonija sto je stigao),a zabrinut(zbog nogice...) i uvredjen(pomalo i zbog njegovih godina i osetljivog doba-znam to odlicno,stariji sin mi uskoro puni 17 godina,a mladji ima 15).Milose,Murphy i Mita BG ti ne zele nista lose,vec upravo suprotno,i tebi i Dzoniju bi da pomognu.Mislim da uz njihovu nesebicnu pomoc koju su mnogo puta do sada pruzili mnogima,i uz dobrog veterinara iz Subotice Dzoniju ce za relativno kratko vreme biti omogucen normalan i pravilan razvoj u prelepog peica  Very Happy  Pozdrav iz SM i poslusaj njihove dobronamerne savete i sve ce biti ok  welcome
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 10:35 pm

Nedosisan? Da je covek kakav treba da bude dohranjivao bi to stene ili vodio racuna da ima dovoljno mleka rasporedjujuci stence na sisanju, ne vidim sta ti je ovde lose receno jer jesi kupio krivo neuhranjeno stene i daces novac na veterinare a taj tip ce opet praviti stence koje lose hrani i prodavati ih jeftino da neko drugi trosi novac i vreme praveci od njih pse kakvi treba da budu..nije stene krivo, jadnicak....puno srece sa tim kucencetom procitao ovo ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyČet Mar 13, 2014 11:29 pm

sem toga stene je staro skoro 11 nedelja! dva meseca i 20 dana,to stene jede cvrstu hranu od navrsene trece nedelje svog zivota kao i svi stenci ovog sveta...da ga je hranio kako valja i da je sve u redu, i ako nije vodio racuna dok sisaju, taj mali bi bio normalno stene do sada...jako sam razocarana po ko zna koji put u ljude, ne zato sto mi nije stalo do tog jadnicka vec zato sto ima ljudi koji takve pse prodaju uz neverovatnu moc ubedjivanja i varanja ljudi koji zele ljubimca , a ne bi ih pravili pa ni prodavali da nema kupaca za jeftine stence.U celoj prici svi dobro prolaze sem pasa ....ali to su samo psi, sto jeftiniji to bolji :(Najiskrenije se nadam da je kod ovog malisana samo Carp.L. u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:08 am

Izdvojio se jedan komentar necu ni da govorim ko ga je poslao ni sta glasi taj komentar da se neko ne bi nasao uvredjen, to nisam ocekivao od sajta psa. Sto se tice Dzonija, znam da ga nisam kupio od nekoga koga bi mozda vi kupili, ali ako u toj kuci kojoj je bio pre nije bio hranjen kako treba od danas tj sad vec od juce ce biti hranjen kako treba a to vam garantujem, ujutro idemo kod veterinara na revakcinaciju i savetovanje sta da radimo po pitanju noge.Naravno uz vasu moju i pomoc veterinara ozdravice on sigurno.Evo ga sad se tu ''zaklao'' pored mene hrce ko pravi Wink Pozdrav za sve vas, ne zelim da neko misli nesto lose o meni ako nisam bio spreman da izdvojim 500e za stene , ne iz razloga sto nemam taj novac, nego iz razloga sto je to za mene iskreno jako velik novac za stene, to je vec stvar principa.Do te cifre cu vrlo lako doci s obzirom da Pej nije jeftina rasa za imati, ali kao pocetnu cifru nisam hteo da platim toliko, nadam se da me razumete.Hvala jos jednom  hearty  hearty  hail
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:14 am

Ja ne razumem ali nebitno, sad je gotovo,da li je on ociscen od glista? Ne mozes ga revakcinisti bez ciscenja neposredno pred vakcinu


Poslednji put izmenio unaltraina dana Pet Mar 14, 2014 12:22 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:15 am

Jeste jeste, sve je uradjeno.Cak mi je i dao neke 2 ampulice koje je dobio. Mogu vam slikati da vidite ako hocete.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:18 am

M vidi ovako, mi ovde se nagledasmo svega i svacega,pa nekad ne mozemo da ulepsavamo istinu. Niko tebi nije rekao da pas MORA da kosta 500e, vec da se mora voditi racuna o linijama, roditeljima i sl,sto se kod tebe pokazalo kao promasaj,jer nisi kupio psa od iskrenog coveka. Bilo bi lepo da je pas sitniji, jer se nije lepo hranio,ali kao sto napisa unaltraina, to je jos jedan znak da je covek koji ti ga je prodao veoma neodgovoran,pa ga nije dohranjivao. Zbog kompletnog  iskustva nas ovde duze prisutnih, protiv smo prejeftinih stenaca,jer se mnogo puta dokazalo da sve sto se ustedi na kupovini,posle ode na druge stvari.. 
Jesi li ga cistio od parazita posto ujutru idete kod veta??
kiss za novog Dzonija u drustvu
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:19 am

Sada ga je cistio? pre par dana ili si ti juce ? Dobio je Puppy DP vakcinu i ne moras slikati,ampulice cuvaj jer su na njima nalepnice koje se zalepe u u plavu knjizicu psa(Pasos) kada se budete vakcinisali i cipovali ponesi ih ako ce ti vat sada ispuniti knjizicu...bitno je da je sada sigurno ociscen od glista jer mu stomacic izgleda kao da ih ima.Zbog toga pitam, ne sme se revakcinisati ako ima gliste.


Poslednji izmenio unaltraina dana Pet Mar 14, 2014 12:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  EmptyPet Mar 14, 2014 12:26 am

Sta mu dajes kao hranu Milose?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dzoniii :)))  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dzoniii :)))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 11Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: In memoriam :: In memoriam-
Skoči na: