Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Dzoniii :)))

Ići dole 
+14
Croft
Shapica
Dona&Bella
Ari
Murphypei
MitaBG
milosSu
Zoya
smizla
PAŠA
Petar91
JohnnyBlack
sandra1000
unaltraina
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:31 am

Pa s obzirom da nema ni 20h kako je dosao, jeo je 1 porciju granula, i 1 je jeo jogurt pomesan sa kiselim mlekom, hlebom i granulama.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:32 am

Hleb ODMAH izbaci. On je stene, trani ga 3 puta dnevno, granule OBAVEZNO bez zitarica. Jogurt ok.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:34 am

Ma ne ljutimo se mi na tebe zato što nisi uzeo psa od 500e to nema nikakve veze sa cenom, nego zato što nisi poslušao nijedan savet koji smo ti dali, a pisali smo ti baš sve. Kao što sam ti rekao u ranijim postovima i sam sam napravio grešku prvi put, ali u to vreme nije postojalo ovako nešto, nije bilo ni društvenih mreža ni foruma kod nas, što nije izgovor, ali danas je ljudima mnogo lakše da pronađu informacije i ti si ih konkretno dobio ovde. Poenta je da si video mršavo štene sa velikim stomakom i krivom nogom i nisi se prepao da je to možda OGROMAN problem nego si ga ipak kupio. Moj prvi pas je imao genetsku manu koju nism mogao golim okom da vidim, da sam video ukrivljeno, mršavo štene ne bih ga uzeo sigurno.

Na stranu sada to, ovde je najbitnije da se psu pomogne i ovo bi trebalo da ti bude nauk za sve u životu, jer se velike odluke ne donose na prečas i potrebno je nekada i malo sačekati pre nego što se utrči u vatru. Dao sam ti ime odlične veterinarske klinike u Subotici, obavezno odvedi psa kod njih nemoj da eksperimentišeš sa veterinarima, oni će znati šta treba da rade, verovatno ima i gliste jer mu je stomak jako velik i treba ga prvo očistiti pa tek onda vakcinisati, a ako procene da mu treba terapija neće ga ni vakcinisati odmah. Pitao sam te za hranu s razlogom jer ishrana utiče dosta na razvoj ovog stanja kod pasa, ukoliko nije dobra problem se neće rešiti. I ne očekuj rešenje problema preko noći sa ovim ćete se boriti (i ti i štene) jedan duži vremenski period.
Štene ne sme da ti bude na klizavoj podlozi ako imaš parkete ili laminat u kući pokrivaj nečim, treba mu sunca dosta, ovo prolećno je jako dobro i izbegavaj da ga šetaš preterano najbolje je da ga pustiš malo na travi da se izigra. Za ostalo ćeš pratiti uputstva veterinara jer postoji verovatnoća da će mu možda staviti longetu na nogu da pomognu da se ispravi.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:36 am

Granule sam uzeo u pet shopu Royal canin se valjda zovu ako dobro vidim u ovom mraku sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:37 am

Ne mozga mi se vise oko te noge i toga, ujutro idemo kod veterinara da vidimo sta kaze i to je to. Valjda ce sve biti ok.. Hvala u svakom slucaju
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:38 am

Greska koju sam i ja daaavno napravila. Nemoj te granule,pune su zitarica. Dakle, za zguzvanog samo i iskljucivo bez zitarica!!!
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:39 am

Milose ne radi se o tvom, nasem ili bilo cijem principu, jednostavno stene se ne moze relatvno kvalitetno podici bez da to odgajivaca ne kosta preko 100-150 evra zakljucno sa osam sedmica starosti, znaci da je realno da stenci kvaliteta kucnih ljubimaca ako se donekle pravilno gaje niko nece prodati ispod najmanje 200 ili cak 150 evra da isplati samo ulozeno u njega...a gde je kuja i njeni troskovi...to tako ide...kakvim li smecem hrane kuje i stence kada ih prodaju po cenama nizim od tih a mnogi i zarade i na 100. Upropastavaju pse ! ono sto stene propusti u prvim nedeljama zivota je tesko nadoknadivo po pitanju imunog sistema. Radi se o tome da dokle god ima ljudi koji kupuju jeftine stence njih ce ti smradovi od ljudi i dalje stancati za neki pisljivi cvonjak zarade i puniti Srbiju losim psima i sto se zdravlja a i izgleda tice.Psi se muce! zar ne bi bilo lepse da svi gaje lepo hranjene i zdrave stence ? To ne moze za ni za 150 evra a da se nekome isplarti samo ulozeno u stene a ne i trud i troskovi mame.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:46 am

Te granule nisu dobre i zaboravi na hranu koju ti jedes sem mlacnih proizvoda, jaja i mesa a koju moze i on.Kupio si Shar Pei psa, ne neku drugu rasu! Samo ti jos fale i problemi sa kozom na neuhranjenom stenetu i onda ces biti kompletan! Bolje nas poslusaj bar sto se ishrane tice.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 1:02 am

milosSu ::
Ne mozga mi se vise oko te noge i toga, ujutro idemo kod veterinara da vidimo sta kaze i to je to. Valjda ce sve biti ok.. Hvala u svakom slucaju
Ako ti se ne mozga zasto onda trosimo vreme pisuci?
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 12:59 pm

Cao Milose :-) Evo i mene da ti se obratim. Mene svi ovde znaju kao velikog ljubitelja zivotinja... ja ne pravim razliku izmedju rasnih pasa i mesanaca, za mene je pas pas zivot bice koje u danasnje vreme zavisi od coveka. Ja te u potpunosti razumem, to sto se tebi desilo, desilo se i meni. Ovi ljudi odavde obozavaju ove pse. Sve ce ti biti jasno ako ti kazem da ja ovde sve proverim sta je vet. rekao pa tek onda primenim na svom psu. Toliko poverenje imam u sve ove ljude ovde. Iskustvo je cudo! Sve nas u dusu pece cinjenica da "odgaivaci" samo stancuju pse zarad neke sice. Pitam se samo kako se Boga ne boje da uniste zivot nekome prodavsi mu stene koje je krivo, bolesno, neugranjeno...
 Sta je mene navelo da pogresim... Meni je moj Roki, mesanac, otrovan 2003 godine. Umro mi je na rukama, vreo da su me ruke pekle. Nisam mogla da mu pomognem. Osam godina nisam pomazila psa na ulici, bio me je strah i mnogo me je bolelo sto ga vise nemam. 2011. savim slucajno odlazim u jedan Moto servis na Zvezdari i u dvoristu zaticem  krem kuckicu Shar pea... to je bilo to. Krecem u potragu za svojim psom, ali crnim, isto tako da bude kao ta krem sa sto manje nabora. Nadjem ja psa i kad sam otisla po svoju Beti...  desava se to, da ja niti vidim, niti cujem ljude oko sebe. Kao hipnotisana. Tako nesto nisam u zivotu dozivela. Moja Beti je bila debela Berta koja je jedva hodala, sva povucena i tiha. I sad mi srce lupa kao onda  Very Happy Kad sam stigla kuci zovem odgaivaca i zamolim ga da mi sve ponovi sta i kako oko nege... Vec sutradan krece pakao sa ocima... Ona ima sada tri godine. Od silne zelje da je uparim da ostavim sve njene bebe odustala sam jer je poreklo moje Beti zlo i naopako. Tako lose da postoji ogromna mogucnost da ima bolesne stence. Problemi sa kozom, bubrezima i oni nas nisu zaobisli. Ja ti zelim svu srecu ovoga sveta i dug i zdrav zivot tvom psu. A vreme ce ti pokazati da ovi ljudi odavde nemaju zle namere niti te krive za bilo sta, samo ih boli to sto koje kakvi smradovi imaju obraza i srca da psa dovedu u stanje kakav je tvoj pas. Polako, ni ja nisam nista znala, ali sam vremenom naucila da postoje dobri i uzasni odgaivaci, oni koji ne stede ni dinara na svoje pse i njihove potomke, kao i onih koje svoje hrane hlebom i vodom. U celoj prici, oni su nebitni, ostajemo mi koji patimo sa svojim voljenim bicima kad gore od temperature, kad su bolesni, kada se muce.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:15 pm

Dzoniii :)))  - Page 2 Img0357
Dzoniii :)))  - Page 2 <a href=Dzoniii :)))  - Page 2 Img0357" /> Na savet clanova ovog foruma odmah sutradan smo otisli u Pan Vet u Subotici. Nakon vadjenja krvi i detaljnih pretraga i provera utvrdjeno je da je njegova majka preko krvi bila zarazena krpeljom.To se nazalost odrazilo na njega i bracu i sestre, tkd svi vlasnici koji su kupili stenad(kojih je bilo 6) imaju iste probleme sa razvojom kostiju i krvnih zrnaca.Dobio je odma longetu sa zavojem i gazom da mu se fiksiraju obe noge.Doduse,njemu je samo leva kriva bila ali su mu stavili i na desnu da se ne bi previse na nju oslanjao da se ne bi i ona krivila.Od proslog petka svaki dan idemo na primanje vakcina koje mu ciste krv i imaju dodatke vitamina(kostaju 600rsd).Nakon nekoliko dana po njemu i raspolozenju se vec vidi napredak, bukvalno je neumoran, aktivniji je mnogo, poceo je redovno da trci, a danas su mu skidali zavoje i veterinar je rekao da mu oporavak napreduje mnogo brze nego sto je i sam mislio tkd sve ide odlicnim putem.Danas je primio zadnju vakcinu za to zagadjenje krvi i sad cekamo utorak jer treba da prodje 5 dana od zadnje vakcine da bi se mogla krv vaditi i videti rezultati.Ali veterinarova slobodna procena je da je napredak jako velik.Noga mu se i vizuelno jako lepo ispravlja, ali jos nekih mesec dana ce imati longetu.Nisam vam pisao od onda jer sam cekao da vidim sta ce biti sa njim pa da vam javim ali sad sam srecniji nego on,a on je postao pravo stene i dobio je pravu negu kakvu zasluzuje.A sad malo o njemu kao stenetu Very Happy Sve po kuci mi grize...od namestaja,patika,papuca,posteljine,mojih nogu i prstiju do svog zavoja koji ga jako nervira,svaki dan kad odemo kod veterinara dobije nove zavoje jer ih u toku dana pokida Very Happy Jede 3.5 puta dnevno.1 dnevno dobije vitamin Croissance(kalcijum fosfor).Veterinar je rekao da oni to mrze da jedu i da im je tesku da pojedu ali svaki dan imam osecaj da bi celu kutiju toga pojeo jer ga pojede bez ikakvog problema,1 dnevno dobije. Evo sad sam vam malo duze napisao celo stanje do sad, nadam se da cemo zaboraviti one neprijatnosti od pre nedelju dana.Nisam se naljutio na nikoga,cak sta vise sve komentare sam shvatio kao savete.Pozdravljamo vas ja i Dzonii koji trenutno hrce cela soba mi se trese Very Happy  smeh  smeh  hehe  lick  lick  hearty
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:24 pm

Dzoniii :)))  - Page 2 <a href=Dzoniii :)))  - Page 2 Img0329" /> Imali smo zute, crvene crne i bele zavoje.Svaki dan ih pokida pa mu veterinar menja boje  smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Dona&Bella


Muški Broj poruka : 228
Godina : 53
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 23.05.2013

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:36 pm

Odlicno Milose,samo napred  hearty ,a sto se tice boja zavoja,samo crno-bele boje vet. neka mu stavlja  Very Happy.Da bi spasao patike,namestaj,tvoje delove tela itd...nabavi mu punooo igrackica i kreni lagano sa socijalizacijom malog Dzonija  kiss  koji je mnogo sladak  lick
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:44 pm

Igracku sam mu kupio, onu ''bodljikavu'' i nece ni da je pipne, a ima ono kad se stisne da zvizdi i ja sam par puta njemu kao ajde uzmi to i kad stisnem tako se uplasi da sve slajfuje po stanu Very Happy Ali voli da grize tkd cu kupiti onaj kanap da se vucemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:56 pm

Iskreno mi je drago da nam Dzoni napreduje, a sa njim i ti. Nadam se da si shvatio nase dobronamerne savete. Nadam se da ces sa njim samo uzivati. Sto se tice zavoja, samo neka kida te crno-bele, xexe. Igracke obozavaju, ali najvise vole
Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

MitaBG


Muški Broj poruka : 707
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2012

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 8:59 pm

Najvise vole plisane. Mozes izvaditi tu pistaljku jer ga plasi i mozda ce se igrati. Cim krene na namestaj, obcu ili ruke, kazi glasno NE ili FUJ i guraj mu igracku u usta
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 9:06 pm

Super Milose, vidis da sve ide na bolje. Wink
Dzoniju ne daj da grize nista sto ne sme, nego kako krene da jede nesto tvoje,a ti glasno NE i tutni u usta njegovu igracku. Nikada se ne zna koji ce igracku gotiviti, Neron je par gumenih ishejtovao,pa od tada samo kanape i bumerang, jer tu i mi ucestvujemo,pa kapiramo da mu to prija. Te pistave igracke ni N nije voleo,jer prvi put kad je cuo da pisti kad zagrize, nije vise hteo da pridje. 
Dzoniju veeeliki kiss i brz oporavak! Bice on super momak Wink
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 9:14 pm

[img]Dzoniii :)))  - Page 2 Img0315[/img] Ovo je bilo prvo vadjenje krvi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 9:25 pm

Odlično!  thumbup  Sad nek se lepo vraća u normalu i postane pravo štene. Nemoj se navlačiti sa njim preko kanapa pomerićeš mu zagriz, neka se sam igra sa igračkicama ti eventualno možeš da mu bacaš igračku da trči za njom.
Kao što vidiš, sve na forumu je isključivo za dobrobit ove rase, tu smo mi već dosta godina i videli smo svašta i neki od nas jesu malo oštriji kada pišu (ja posebno), ali to je samo i jedino zbog zgužvanaca. Wink
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 9:31 pm

Au sad pre 15 minuta smo probali kad grize nesto da mu bacim tu igracku njegovu, bacio sam i tako je poceo da laje na nju da je kuca cela orila Very Happy Jako je mrzi Very Happy Hvala puno na podrsci Smile
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 11:01 pm

E da zaboravio sam jedno pitanje, on ce sutra imati tacno 3 meseca, sad ima 6kg i 150g,jel to ok tezina?Smile
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2014 11:31 pm

[img]Dzoniii :)))  - Page 2 Img0328[/img] Ovde smo uklopili boje Very Happy  hehe  hehe  thumbup  dogwalk
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2014 11:50 am

milosSu ::
E da zaboravio sam jedno pitanje, on ce sutra imati tacno 3 meseca, sad ima 6kg i 150g,jel to ok tezina?Smile

Hm, poprilično je on sitan za štene od 3 meseca. Poredim sa mojom manje koščatom ženkom koja je toliko kg imala sa 2 meseca, sa ovom drugom neću ni da poredim. Ali on ni ne sme da dobije preterano na kilaži dok se te noge ne srede. Zavisi i koliko je zbog svega zaostao u razvoju možda će biti dosta sitniji inače, a možda će da sustigne neki standard kada se uvede u normalan režim. Nemoj da eksperimentišeš sa hranom, savetujem ti granule bez žitarica za odrasle pse.
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptySub Mar 22, 2014 6:37 pm

I mislio sam da je mali za svoj uzrast. Ali meni se cini da je iz dana u dan sve veci, sto i jeste Very Happy Juce smo bili kod veterinara, sa desne su mu skinuli, a leva mu je jos ostala ali kad je menjao zavoje jako lepo se ispravlja leva, tkd sve ide na najbolje Smile Hvala svima na podrsci  kiss  kiss
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 EmptySub Mar 22, 2014 7:18 pm

kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dzoniii :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzoniii :)))    Dzoniii :)))  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dzoniii :)))
Nazad na vrh 
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: In memoriam :: In memoriam-
Skoči na: