Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Oni i njihove "sasave" osobine EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Oni i njihove "sasave" osobine EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Oni i njihove "sasave" osobine EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Oni i njihove "sasave" osobine EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Oni i njihove "sasave" osobine

Ići dole 
+27
Milosc89
Gaga^_^Aki
TijanaCezar
tattoo 035
Dejana
sandra1000
**artur**
Lea<3
Big Mazi
neron
Hana
EMA
Nesha
kud
Kesten_Pire
slavkan73
Shila
Andrea_Lily
Jovana_Dario
Heron
sharpi
Skarfi
Bora
mikans
Murphypei
Siniša
ivana&bane
31 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyNed Jan 18, 2009 11:51 am

Kakva su vasa iskustva sa ovom rasom? Po kakvom to ponasanju se razlikuju od ostalih rasa?
Pored njihovih karakteristicnih osobina ( ponosni,srcani... ) kakve osobine odlikuju vase ljubimce? Smile
Mi smo primetili da se Crisp stidi Smile Kada treba da... on se zavuce u neko zbunje,iza nekog drveta,u neki mrak da ga niko ne vidi Smile Prvo smo mislili da je slucajnost u pitanju,posle smo shvatili da je tako svaki put i da je on jedan stidljivko Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyNed Jan 18, 2009 4:06 pm

IZUZETNO SU PAMETNI! To je na prvom mestu Smile
Sara ume da bude veoma tvrdoglava i kada hoce nesto sve ce uciniti da to dobije. Cak se desavalo i da me folira samo da bi dobila to sto zeli. Velika je slihtara i ume da bude i
Jako su blentavi i sasavi Smile Imaju najlepsi pogled! Kada Sari nesto nije jasno, ona me gleda i skroz iskrivi glavu na jednu stranu Smile
Nije Stidljiva kao vas Crispic. Prema krupnijim osobama je veoma agresivna i uvek oseti ko je voli a ko ne isto tako oseti ko voli i mene a ko ne. U to sam se uverio vise puta.
Koliko sam ja skontao, imaju samo jednog gazdu. Vezuju se za sve clanove porodice ali uvek im je jedna osoba na prvom mestu i uglavnom tu osobu najvise i slusaju. Moja mama moze da vice na nju koliko hoce, Sara da moze, smejala bi joj se u lice Smile Dok od mene bezi cim podignem ton!
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyNed Jan 18, 2009 5:50 pm

Ovaj moj je takođe stidljiv što se tiče velike nužde. Smile Ima par mesta na kojima to obavlja i zavuče se da ga niko ne vidi, a kada šetamo u čoporu tada nema wc-a za njega, jakooo se stidi. Smile Ako se dese sve 3 šetnje u čoporu taj dan preskače. Smile Ludak. Smile
Kad mu kažem da smrdi i da je đubre tad se uvredi i okreće mi leđa. Ume da me folira kad nešto neće onda podigne nogu ili šepa, to obično radi kad treba da se penje kući, i najbolja stvar mi je kad neko jede a on stavi glavu na nogu te osobe i pušta praseće zvuke. Ljude ne primećuje i ne zanimaju ga kada šeta sa mnom, a ako neko krene da ga pomazi beži kao lud iza mene. I uporan je da se poklanja i isteže kao mačka. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPon Jan 19, 2009 12:13 am

Sara se npr. jako naljuti na mene kad je odvedem kod veterinara. Dok stoji na stolu u ordinaciji nece ni da me pogleda. Mogu da je zovem i da joj okrecem glavu koliko hocu ali toliko se naljuti da me ne konstatuje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPon Jan 19, 2009 1:05 pm

Mi kod veterinara imamo neverovatan problem kad treba da idemo. Sad već pretprosle godine,krajem decembra Crisp je dobio bronhitis. Sve injekcije su bile ok do jedne koja neverovatno pece!! Pre te injekcije nijednu nije ni osetio,a tu... Od tada,samo ga popnemo na sto...kuka,cvili,laje kao da ga deremo a niko ga nije ni pipnuo. Veliki je folirant!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPon Jan 19, 2009 6:31 pm

Veterinar je kod nas kao babaroga. Smile Kako se približi ordinaciji nema šanse da bi ga naterali da krene unutra. Danas npr. krenemo kod veta, ja se raspao noseći ga sa 5-og sprata, pošto mu je zadnja noga užasno otekla, i veterinar nije bio u ordinaciji nego u prodavnici i mi krenemo tamo, dođemo do vrata i gotovo da smo ušli unutra i kako je čuo glas tako je Marfi skočio i krenuo da vuče nazad. Naravno opet u ruke i unesem ga i stavim na sto i onda on spusti glavu kod sestre u jaknu svu je izbalavi i uopšte ne primećuje da mu iko išta radi. Dve injekcije i on ne kopča ali kako mu se vet obrati on bi da skoči sa stola, i kad se sve završilo u mojim rukama gas napolje. Smile
Meni se čini da ovi naši kučići uopšte ''NISU'' razmaženi.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
mikans

mikans


Muški Broj poruka : 5
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPon Jan 19, 2009 11:03 pm

A moj Lord je pre par dana skontao da ne obavlja vise one stvari u kuci,sada kada mu se ide u 'wc' stane kod vrata i cvili.pustim ga provrti repicem i za minut sve obavi ali aspred komsijinih vrata... Smile bolje tako.......

Pozdrav za sve!
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyUto Jan 20, 2009 1:06 pm

Kakvo je prasence Lord!! Mora da ne voli komsiju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyUto Jan 20, 2009 7:21 pm

Hahahahahah, sad sam se super nasmejao..... Lordu svaka čast!!!! Smile Mora da komšija baš uživa kad naleti na iznenađenje.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyUto Jan 20, 2009 10:20 pm

Juce je Crisp iskazao js jednu njihovu karakteristiku-da ne tolerisu nasilje. U sali,Ivana je uzela kao da udara svoju majku-Crisp laje kao lud,Ivanu je par puta uhvatio zubima za ruku i spustio joj ruku dole!!! Stvarno su unikatni psi... Ne smem ni da zamislim sta bi bilo da neko Ivanu napadne na ulici...
Nazad na vrh Ići dole
Bora

Bora


Muški Broj poruka : 259
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 19.09.2008

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptySre Jan 21, 2009 9:59 am

Definitivno su svima karakteristike iste!
Veoma pametni,uvek znaju sta hoce,prefrigani,veoma vezani za gazdu,oprezni prema drugim ljudima,veoma dobri cuvari kuce(bar moj Bora) ako se neko samo priblizi nasim vratima od stana on digne opstu uzbunu!
Sto se tice nasilja sto spominju Ivana i Bane,to je potpuno tacno.Moj drugar mi je na ulici pokazivao neki udarac i kada je Bora to video(mislio je da stvarno hoce da me udari) odma je krenuo na njega da ga zgrabi.Na svu srecu sam ja brzo odreagovao i sve je dobro proslo!
Moj Bora se ne stidi sto se tice nuzde.
Ovih dana je jako ljut na mene jer malo vremena provodim sa njim!Malte ne nece ni da me pogleda!
Tako da od danas posto vise nemam toliko obaveza moram opet da mu se max posvetim!
Sto se mene tice DEFINITIVNO NAJBOLJA RASA NA SVETU!
A verujem da ce se i ostali sloziti samnom!
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptySre Jan 21, 2009 6:00 pm

To da će skočiti u odbranu svog gazde sam doživeo kada mi je neki pijanac izleteo iza ćoška da me uplaši dreknuo na mene kao ludak, ali nije video da imam psa pored pa je Marfi stao između i samo gledao nakostrešeno i u grču valjda je čekao samo da ovaj krene ka meni i skočio bi. Sada sam pročitao da Crisp laje, kako je kod ostalih? Marfi je zalajao 3 puta u životu kad je bio štene prvi dan kad smo ga doneli i lajao je na telefon dok sam ga snimao. Smile Prošle godine na izložbi u Irigu sam se žalio jednom čoveku koji je imao prelepu crnu ženku shar-peia, kako Marfi ne laje, pa se on toliko gnjavio sa njim dok ga nije naterao da se zalaje. Smile
I Marfi isto javlja kad neko prolazi pored vrata od stana, samo što on ode do vrata i grokće, meni više liči na gunđanje pa ga zovem svekrva Smile i on se naravno uvredi na to. Neverovatno je na koliko stvari se on uvredi.
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Jan 22, 2009 1:33 am

Al stvarno su uvredljivi Smile
Sto se lajanja tice, Saru smo kao malu culi samo par puta... Kad je porasla i postala pravi kucni cuvar a sada i cvar dvorista jer spava napolju, laje na svaku ne poznatu osobu koja se uhvati za kapiju. Ima dubok i glasan lavez tako da niko ne sme da udje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Jan 22, 2009 4:32 pm

E to bih ja stvarno voleo da čujem. Prošle godine na izložbi, baš u Inđiji, stojim sa ljudima imaju dva shar-peia i njihov mužijak laje kao lud i čovek me pita što ovaj tvoj ne laje, a Marfi okrenuo glavu na drugu stranu i blene u prazno. Mada, bolje mi je što ne laje izbacili bi nas iz zgrade i ovako imamo par komšinica koje se penju po gelenderima samo kad ga vide, a on ljude ni ne primećuje. Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Jan 22, 2009 10:00 pm

Crisp laje svaki put kada nesto susne u zgradi tj na spratu ispod njegovog i na njegovom spratu. Veeliikii su cuvari. Takodje,kad vide Crisp-a,sklanjaju se kao da jede malu decu a on je ustvari jedna velika blenta blentava!! Njemi je samo bitno da se igra sa drugarima,da se jurimo... Poneki put mu kazemo da on nije klasican primerak Shar Pei-a Smile U principu,Shar Pei ne laju puno,samo kuliraju,nista ih ne interesuje... Ovaj nas magarac,laje,stalno bi samo da se igra ( donosi svoje igracke ),hoce sve da vidi,sve njuska.... Definitivo su "posebna" rasa... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Feb 05, 2009 12:05 pm

Skarfi je isto neverovatan cuvar,cim nesto na spratu susne ili kad cuje da neko prica on se iz najdubljeg sna budi i laje......veliki je cuvar, mene je spasio od napada lopova na ulici, ne voli nasilje...i mi smo se zezali kao da mene momak napada i on je odmah skocio u moju odbranu...bez obzira sto nas podjednako voli...valjda oseti da sam slabija.....
a kada je nesto pogresio i kada vicem na njega, on spusti glavu dole i posle par sekundi mi okrene ledja, sedne i totalno me kulira....kao da ne postojim....ja nekad pomislim da je u njegovoj glavi zarobljen mozak coveka...jer neverovatno koliko su inteligentni i imaju resenje za sve....

skarfi ima dosta igracaka....nije se igrao sa njima do skora....sve je kulirao sto sam mu kupovala....u zadnje vreme zna da se igra i po sat vremena....rve se sa malom plisanom kravicom....stalno nesto zvace.....iz cista mira uskoci u svoju korpicu i sve izvadi iz nje i jastuk i podlogu , korpicu odgura u jedan kraj stana a igracke razbaca po celoj kuci.....isto kao deca:)SmileSmileSmileSmileSmile

POSEBNI SU!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Feb 26, 2009 12:39 pm

Da li vasi ljubimci ostaju sami u toku dana i koliko??? I da li vam naprave neku stetu u kuci ???
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Feb 26, 2009 12:51 pm

Skarfi je sad kad je porastao poceo da ostaje sam u stanu, ali ne dugo...otprilike oko 2, 3 sata provede sam, dok se neko od nas dvoje ne vrati kuci...jer radimo razlicite poslove...i u zadnje vreme je krenuo da razbacuje igracke po celom stanu....iscepa novine na hiljadu delica....imam utisak kao da to sve radi iz protesta !!!!!! a kada dodjemo kuci neverovatno je srecan...sreci nikad kraja.... A onda sredi ciscenje i sklanjanje !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyČet Feb 26, 2009 6:14 pm

Marfi je često bio sam dok smo svi na poslu ili na faksu. Ranije je od 9 do 15h bio sam i nikad ništa nije radio. Sada kad ostane sam ima maniju da donese krpu iz wc i da je ostavi kod sestre na krevet,a nikad ništa veće nije napravio. Ostavljali smo i hranu na stočićima nikad je ne uzima a može da hoće. Sada je uglavnom sa sestrom dok ne dođem sa posla ali nikakav problem da ostane sam,samo spava. Sve im je to stvar navike. A to što Skarfi razbacuje igračke i reciklira Smile papir to je zato što mu nedostajete. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPet Feb 27, 2009 9:05 am

Ako Skarfi nastavi sa recikliranjem papira Smile nece nam biti potrebne fabrike, zaposlicu njega SmileSmileSmileSmile
I nadam se da ce ova faza brzo proci....jer oboje smo pod stresom sta ce on napraviti dok je sam...jer bojimo se da se ne povredi!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPet Feb 27, 2009 9:43 am

Mi uvek tako gledamo,da pre nego odemo na duže vreme,oni da budu malo napolju.Onda nema nikakvih problema,oni spavaju.A ako je lepo vreme napolju,onda is ostavimo na dvorištu.Baš juče se desilo da je bilo lepo vreme,a Alfi je hteo da pređe preko žicane ograde(jer oseti miris samojeda da treba da se pari).Međutim nije uspeo jer čim od krene,Lili ga uhvati za nogu i vuče nazad... Smile
Prošle godine jadan Alfi kako je prešao žicanu ogradu,zakači pišu i dobro je rasekao!On baš zbog toga hteo da pređe i baš to raseče... Very Happy Srećom nije bilo ništa ozbiljno i brzo se i oporavio... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPet Feb 27, 2009 10:01 am

Jaoj, mukica mala blesava SmileSmileSmile bas to da rasece SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPet Feb 27, 2009 6:40 pm

JOJ!!!! Nije valjda TO rasekao?! Smile Smile Smile Jadniče.... Kad prorade hormoni i zov prirode nema povratka ide se napred i na štetu. Smile Smile Smile
Sad sam se setio jedne Marfijeve šašave osobine. Smile Kad silazimo ili se penjemo u zgradi Marfija sam naučio da ide isključivo desnom stranom, kad mu neko naiđe u susret nema šanse da se pomeri samo me zapetlja oko te osobe koja se penje ili silazi. Imam i dve komšinice koje vrište i urlaju kad nas vide u ulazu (jedna je htela da se baci sa gelendara Smile Smile Smile, bolesna žena) kad naleti na njih,a one dreče: Joj poješće me!!! Uješće me!!! Skloni ga!!!. On stane da gleda u njih i počne da zeva. Jako mi to bude smešno pošto one još više ciče kad mu vide zube, a ne znaju da zevanje označava da je pas pod stresom. Smile
Inače, kad idemo po putu ima maniju da misli da kola treba da se sklone a ne on pa dok ja ne viknem da idu kola on se ne pomera. Smile Prava flegma.... Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Heron

Heron


Ženski Broj poruka : 13
Godina : 39
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 27.01.2009

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptyPet Feb 27, 2009 10:38 pm

Heron voli da cepa plasticne kese! Cim je ugleda njegova je!
Nazad na vrh Ići dole
ivana&bane

ivana&bane


Ženski Broj poruka : 491
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.10.2007

Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine EmptySub Feb 28, 2009 8:44 pm

Jao Alfi,pa gde bas ponos!! Smile Smile Smile

Posto sada Ivana i ja radimo "klasicne" smene tj 8-16h Crisp i Dona su samo negde od 7h pa do 17h dok ne dodjemo sa posla. Sasvim su ok,ne prave nikakve glupost osim ako nekada Crisp dohvati neku olovku ili tako nesto... Sada,kako je lepse vreme,uvece se prosetamo nekih skoro sat vremena pa se komira do jutra,onda opet u setnju nekih 20-ak minuta pa hrana i...njemu i Donki je zurka do 17h,roditelji su na sljaci Smile Smile Smile Smile

Jel se vasim ljubimcima "trese" vilica kad se probude? Crisp ne moze da se smiri po par minuta,trese mu se vilica dok zeva... Kako je smesan Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oni i njihove "sasave" osobine Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni i njihove "sasave" osobine   Oni i njihove "sasave" osobine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Oni i njihove "sasave" osobine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» "NO, THANK YOU to GMO in SERBIA"!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: