Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Grcevi u stomaku EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Grcevi u stomaku EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Grcevi u stomaku EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Grcevi u stomaku EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Grcevi u stomaku EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Grcevi u stomaku EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Grcevi u stomaku EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Grcevi u stomaku EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Grcevi u stomaku EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Grcevi u stomaku EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Grcevi u stomaku

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptyPon Jan 25, 2010 7:03 pm

Skarfi ceo dan ima grceve u stomaku koji su tako intenzivni i glasni da on jadnicak ne moze ni da spava, trza ga zvuk sopstvenog stomaka. Ceo dan nije jeo, nece ni da pridje ciniji. Dala sam mu aktivni ugalj. Isao je dva puta na veliku nuzdu.
Da li imate neki predlog? Voda od pirinca, ili neki lek?
Help us
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptyUto Jan 26, 2010 6:14 pm

Posto se nasa agonija produzila na celu noc i danasnji dan, odlucih da napisem jos nesto u ovoj temi, ako nekad neko bude imao slican problem.
Celu noc ga je mucila kiselina, povracao je kiselinu, poceo je da stuca od kiseline.
Jutros sam mu spremila hranu ,nije hteo ni da pipne.
Otisli smo kod vet. Pipali su mu stomak, temperatura 39,5, nije nadut. Grlo upaljeno od lucenja kiseline. Dehidriran. Mokraca normalne boje i mirisa.
Dobio je dve injekcije, jednu za smirenje i opustanje misica stomaka, a druga antibiotik za upalu. I ranisan mu je prepisan narednih 5 dana.
Spavao je od 10h jutros pa do 16h, neprestano. Ustao je u 16h i dosao u kuhinju, probala sam mu dati da jede i navalio je na hranu, olizao ciniju.
I vratio se da spava. Opet smo isli kod vet da ga vide. Nastavljamo veceras sa ranisanom, na dijeti je. U naredna dva dana ce dobijati te dve injekcije. Kad zavrsimo terapiju, vadice mu krv, cisto da sve proverimo i mokracu.
Jetra nije 100% kaze vet, jer drugacije se pas ponasa sa problemima jetre. Ali da bi mene smirio vadicemo krv i mokracu.
On smatra da je to taj virus stomacni i njega zakacio jer gomila pasa im dolazi sa istim simptomima, samo sto SKare nije imao proliv.
Malo smo se sad igrali i legao je. Jos je on jako slab, ali polako dolazi sebi. Bitno mi je da trazi hranu. Kasnije ce opet dobiti malo da jede.
Nazad na vrh Ići dole
sloti

sloti


Muški Broj poruka : 257
Godina : 46
Lokacija : Zrenjanin, www.sharpei.iz.rs
Datum upisa : 06.04.2009

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptyUto Jan 26, 2010 6:19 pm

OOOOdlicno.... Samo neka je on nama jeo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sharpei.iz.rs
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptyUto Jan 26, 2010 7:04 pm

Super da je uzeo da jede i da mu je sada bolje. Verovatno će se povratiti sada kada je malo napunio stomak. Smile Samo neka ozdravi. Dobro je što insistiraš na vađenju krvi i analizi mokraće ni ja ne prihvatam objašnjenje "verovatno je virus" sve mora da mi se potvrdi. Wink
Nazad na vrh Ići dole
kud

kud


Broj poruka : 1143
Godina : 56
Datum upisa : 11.08.2009

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptySre Jan 27, 2010 5:03 pm

Pa zar uvek njega mora sve da zakači?Tebi je Ivana jednako zanimljivo kao sa bebom koja još nije progovorila.
No,bitno da je sada dobro i da je počeo da jede,ali stvarno što je mnogo, mnogo je.
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku EmptySre Jan 27, 2010 6:24 pm

Sta da ti kazem Iris....moj tata se boji da je necu ni hteti da imam decu s obzirom sta me sve ceka.
Bolje je Skarf, polako dolazi sebi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grcevi u stomaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Grcevi u stomaku   Grcevi u stomaku Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Grcevi u stomaku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Crvenilo na stomaku i stalalno cesanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdravlje-
Skoči na: