Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Pomoc EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Pomoc EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Pomoc EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Pomoc EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Pomoc EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Pomoc EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Pomoc EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pomoc EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Pomoc EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Pomoc EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Pomoc

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Pomoc   Pomoc EmptyČet Apr 21, 2011 1:47 pm

Pozdrav svima,

mnogo sam se odusevila kad sam saznala da i naguzvani slatkisi imaju svoj forum.

Unapred se izvinjavam ako sam otvorila temu koja vec postoji. Treba mi Vasa pomoc...

Vec nekih sest meseci trazim psa za stan. Psa su mi otrovali Kreozanom u pre sedam godina i od tad mi dusa crce za njim. Sad sam stalno kod kuce i mogu da se posvetim psu da mu pruzim i ljubav i paznju i svo vreme ovoga sveta.

Od kad mi je baka umrla jako sam usamljena i treba mi drustvo. Pocela sam od Maltezera, Mopsa, Civave... pa dogurala do Buldoga, na kraju moje srce je ukrao Shar pej tacnije zenka koja me je ocarala cim sam je ugledala.

Zelim da sto vise saznam o njemu, kakav je pas, kakve su mu potrebe, sta voli, a sta ne. Najvise me interesuje ishrana?
Da li je pametno da sterilisem zenku?
kako biram stene, sta najvise trebam da gledam?

Da napomenem trazim zenku Shar pea koja nije mnogo naguzvana, vec ovako nesto...

Pomoc 214522105_4cc5bc1901

Naslusala sam se svakakvih prica o privrzenosti psa, ali, ja sam imala mesanca Rokija kog sam nasla u skolskom dvoristu koji je bio nevidjena maza i vecito razdragan pas, ispustao je neke zvuke kao da se sveje, ali, taj pas se pretvarao u zver kad god bi mi neko naglo prilazio i uvek je tako postupao sa neznancima, sto je meni prijalo jer sam se osecala potpuno zasticeno. pod vedrim nebom da sam spavala nikad mi se nebi nista desilo jer me je cuvao besprekorno.

Shar pei, zenkica koja ce da se zove Megi, ce stalno biti uz mene 24 sata, i gde god budem isla vodicu je sa sobom, zanima me Vase strucno misljenje jer ja sam jedna kap u ovom moru i nista neznam o njima, zanioma me da li je i Shar pei zastitnicki nastrojen pas?

hvala unapred Angelpei
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc   Pomoc EmptyČet Apr 21, 2011 8:12 pm

Pozdrav Sandra welcome
Da se ne bi ponavljali, postavicu ti linkove sa foruma u kojima ima vecina odgovora na tvoja pitanja

http://www.sharpei-balkan.com/t44-kako-odabrati-stene

http://www.sharpei-balkan.com/t695-kupovina-steneta Smile

http://www.sharpei-balkan.com/t497-ishrana-najmlaoih

Kada ovo procitas ti slobodno pitaj sve sto ti nije jasno Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc   Pomoc EmptyČet Apr 21, 2011 8:58 pm

welcome Sandra. Shar pei je pas koji je nekada i napravljen da bude cuvar i lovac, kod mnogih primeraka ti instinkti su veoma izrazeni. Odlicno sto ces biti stalno uz psa, Shar pai se izuzetno vezuje za svog vlasnika i voli njegovo drustvo...za psa koji ce biti stalno uz tebe..nema boljeg.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc   Pomoc EmptySub Apr 23, 2011 7:19 pm

HVALA VAM OD SRCA!!!

citala sam sta sam stigla ovde po forumu i nasla mnoge odgovore na svoja pitanja.
Verovali ili ne, ali ja sam se zaljubila u zguzvane. tako se radujem sto ce jos za jednog clana moja porodica biti veca Very Happy

Imam mali zooloski vrt, obozavam zivotinje i veoma sam pozrtvovana, moju porodicu pored mojih roditelja, brata i sestre cine jos dve macke, cincila i kanarinci, za koji dan kuce i akvarijum koji je trenutno u izradi bounce

Imam jedno pitanje koje nisam nasla na forumu, kako ce shar pei da se snadje sa mackama?
Obe su velike i obozavaju da se maze, znaci nisu agresivne.

Koliko puta treba da izvodim stene napolje da vrsi nuzdu, kako da ga naucim da nesme da vrsi nuzdu unutra?

Imam ogromnu sobu i nije pretrpana stvarima, pa sam planirala da jednu cetvrtinu dam samo mojoj kuci za njen krevetic, igracke... Cime bih jos mogla da ulepsam boravak psa u stanu?


I jos nesto... STVARNO STE SUPER I PRESRECNA SAM STO CU ZA KOJI DAN POSTATI ZVANICNI CLAN VASE VELIKE PORODICE !!!!

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc   Pomoc Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» agresivni ili razmazeni
» pomoc :)
» Pomoc
» Pomoc
» Pomoc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: