Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Kupanje - Page 6 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Kupanje - Page 6 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Kupanje - Page 6 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Kupanje - Page 6 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Kupanje - Page 6 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Kupanje - Page 6 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Kupanje - Page 6 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Kupanje - Page 6 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Kupanje - Page 6 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Kupanje - Page 6 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Kupanje

Ići dole 
+31
aca81
Vladica
milantepavac
DENI BOY
sanja.tanja
neron
Saymon
Sonja Kukic
sabla
sharpei hr
dacadixi
Nikita
Big Mazi
Beti
unaltraina
Kaja i Boki
Mimmi
Nesha
sharpi
sloti
srecko
kud
slavkan73
Siniša
Vana
Bora
ivana&bane
Skarfi
Buba_mara
Murphypei
Hana
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 EmptyUto Dec 25, 2012 4:22 pm

Oko mene je masa ljudi batalila granule i ako imaju mesance ili neku drugu rasu. Evo Danijela, njen Bull terijer je veci kilavko od bilo kod Shar pea kog ja znam. Malo, malo pa ide kod veterinara. Pa i teta Nada koja vec dvdeset godina hrani pse i macke s ulice kupuje meso,pirinac, sargarepu... pravi im klopu iako bi joj granule vrsile posao. Granule su vam samo pun stomak nicega. Tata je za Mici porucio ovu Nutrivet sa 10 vrsta ribe... ubi se kuce od jela. A Beti je samo na domacem. Mnogo je ljudi unistilo svoje pse, a da toga nisu ni svesni, bas iz tog razloga sto slepo veruju veterinarima koju su "poznavaoci" ove rase, a u stvari culi su na Tv-u za tamo neku rasu Shar pei. Pas mora da ima dobar imunitet da bi bio otporan, a to nikako nece postici granulama. A kad vidim koja je cena onog djubreta Pedigree prosto nemogu da verujem. Za perut ima sampon. Mislim da je Trixe proizvodjac... a moze i neki za stence da se koristi, oni su mnogo nezniji. Nikako ove decije.
Nazad na vrh Ići dole
Gaga^_^Aki

Gaga^_^Aki


Ženski Broj poruka : 60
Godina : 27
Lokacija : Krušedol
Datum upisa : 02.12.2012

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 EmptySre Dec 26, 2012 11:04 am

sandra1000 ::
Oko mene je masa ljudi batalila granule i ako imaju mesance ili neku drugu rasu. Evo Danijela, njen Bull terijer je veci kilavko od bilo kod Shar pea kog ja znam. Malo, malo pa ide kod veterinara. Pa i teta Nada koja vec dvdeset godina hrani pse i macke s ulice kupuje meso,pirinac, sargarepu... pravi im klopu iako bi joj granule vrsile posao. Granule su vam samo pun stomak nicega. Tata je za Mici porucio ovu Nutrivet sa 10 vrsta ribe... ubi se kuce od jela. A Beti je samo na domacem. Mnogo je ljudi unistilo svoje pse, a da toga nisu ni svesni, bas iz tog razloga sto slepo veruju veterinarima koju su "poznavaoci" ove rase, a u stvari culi su na Tv-u za tamo neku rasu Shar pei. Pas mora da ima dobar imunitet da bi bio otporan, a to nikako nece postici granulama. A kad vidim koja je cena onog djubreta Pedigree prosto nemogu da verujem. Za perut ima sampon. Mislim da je Trixe proizvodjac... a moze i neki za stence da se koristi, oni su mnogo nezniji. Nikako ove decije.


Primetila sam da Aki kad mu dam domacu hranu izgleda sito, a ovo bi mogao jesti svakih 20 minuta, probacu da mu dajem malo toga vise nego granule... Smile A sampon sam nabavila neki blag za stence pa cu probati... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vlada1905




Muški Broj poruka : 2
Godina : 53
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 04.03.2014

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 EmptyPon Apr 14, 2014 6:19 pm

Na tržištu treba da se pojavi sapun za kupanje pasa.Može se već naći kod nekih pet radnji ali se traba raspitati.
    Sapun je 100% prirodan i sadrži odlične komponente kaošto su:palmino ulje,kokosovo ulje,maslinovo ulje,sojino ulje,suncokretovo ulje,ricinusovo ulje,neem ulje,konopljino ulje te mešavinu eteričnih ulja :čajevec(čajni drvo),eukaliptus i limunovu travu.
   Kombinacija čajnog drveta i neem ulja je odlična u borbi protiv krpelja,buva ,komaraca...a konopljino ulje štiti kožu od isušivanja.Sapun ne sadrži parfeme,veštačke boje već je skroz prirodan.
   Proizvodi se u Sloveniji.
Nazad na vrh Ići dole
Emilija

Emilija


Ženski Broj poruka : 7
Godina : 25
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 01.09.2012

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   Kupanje - Page 6 EmptyUto Maj 02, 2017 1:27 pm

Imamo veliki problem.. Astor ce u junu napuniti petu godinu, dakle to ce biti 2 godine kako se nije kupao.. Zivi iskljucivo napolju. Dok je bio manji nekako smo i uspevali da ga okupamo mada je i tada bilo povuci potegni. Inace je umiljat, prava maza, ali gotovo ga je nemoguce okupati, rezi, okrece se, Boga mi spreman je i da grize. Mnogo se plasi vode. Sto se tice koze nismo imali nikakvih problema, ali se previse oseca, da ne kazem smrdi. Da li je neko imao ovakvih iskustava, da pas postane agresivan i da ga je nemoguce okupati, i da li imate neku ideju kako bi mogao da se oslobodi?
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 EmptyPet Maj 05, 2017 12:41 pm

Nažalost, skoro pa nikako. Poznati su po tome da ne vole vodu, većina, a kada nisu navikavani od samog početka tada je kupanje noćna mora. Probajte da ga ne kupate, nego da ga pređete lavandinim čajem, onako da natopite sunđer pa onda njega da pređete, to ne bi trebalo da bude problem kao kada se poliva vodom ili stavlja u kadu.

Evo ovde detaljnije objašnjenje za pripremu čaja od lavande: https://issuu.com/murphypei/docs/zguzvani_magazin_2reduced/8
Nazad na vrh Ići dole
Emilija

Emilija


Ženski Broj poruka : 7
Godina : 25
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 01.09.2012

Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 EmptyPet Maj 05, 2017 10:54 pm

😔 eh.. Hvala svakako, probacemo, nadam se da ce makar to da uspe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupanje - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupanje   Kupanje - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupanje
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kupanje steneta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Nega-
Skoči na: