Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 hipoalergijske hrane za pse

Ići dole 
+15
nesa151
thealimovic
neron
sharpei hr
caca
Dacha
Han
unaltraina
Vladica
rugievithus
mikibobona
Blaze
Nesha
Skarfi
Murphypei
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:29 pm

Pokušaj s malo jogurta (sobne temperature), pavlake ili mladog nemasnog sira po granulama.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:33 pm

Cvikerasica ::
A i verovatno bi radije meso jela Very Happy

heheh biće da je ovo najverovatnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cvikerasica

Cvikerasica


Ženski Broj poruka : 89
Godina : 47
Lokacija : Bečej
Datum upisa : 17.02.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:33 pm

sinoć sam joj to dala ( jogurt sa granulama ) malo je lizala,nešto pojela i odmakla se,onda nastupam ja ili muž , i iz dlana nam sve pojede, užas.
Nazad na vrh Ići dole
Cvikerasica

Cvikerasica


Ženski Broj poruka : 89
Godina : 47
Lokacija : Bečej
Datum upisa : 17.02.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:35 pm

Ostalo s njom nemamo nikakav problem, skroz je super, sve sluša voli da se igra i mazi...
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:38 pm

Nemojte je hraniti iz ruke ni u kom slucaju... Very Happy Navicice se, pa nece hteti da jede normalno iz posude...Slobodno kad se odmakne, sklonite posudu sa hranom i nema nista do sledeceg obroka... Kad malo ogladni opametice se , jesce normalno... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cvikerasica

Cvikerasica


Ženski Broj poruka : 89
Godina : 47
Lokacija : Bečej
Datum upisa : 17.02.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 12:39 pm

to nam je rekla i veterinarka, ali nama žao, oslabiće blablabla... moramo biti jači što se tiče toga.
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2012 10:44 pm

Ma nece oslabiti... Pa nije lud da trpi da bude gladan,jednom kad se nauci pameti nece praviti probleme Wink
Nazad na vrh Ići dole
Cvikerasica

Cvikerasica


Ženski Broj poruka : 89
Godina : 47
Lokacija : Bečej
Datum upisa : 17.02.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 11:06 am

Đina je počela da jede normalno, ali tek kada sam joj za doručak uvela sto grama mlevenog mesa, skuvanog, pomesanog sa pavlakom ili jogurtom. Sada normalno jede i granule za preostala 3 obroka. Negde se poklopilo da smo u to vreme počeli i da je izvodimo napolje,pa je možda počela i više da se troši pa samim tim i više da joj se jede, u svakom slučaju za sad je super. Veliki pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyNed Jul 01, 2012 2:33 pm

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyNed Jul 01, 2012 3:22 pm

ne izgleda lose uopste Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Jul 25, 2012 12:04 pm

Imam jedno pitanje vezano za Cibau...Zak za jedan obrok dobija granule sa jogurtom a za drugi obicno se nesto skuva ( jos uvek jede 2x dnevno ), do sad smo uzimali uvek Hill's i Britt Care, bez zitarica, ali pre neki dan mama je kupila Cibau lamb&rice http://www.farmina.com/?q=en/content/product/cibau-lamb-rice
Sadrzi i kukuruz, njemu se mnogo svidja, ali zbog tog kukuruza ne znam da li da menjam scratch Pa me zanima da li je neko imao iskustva sa ovom hranom?
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Jul 25, 2012 12:26 pm

Kalla ima preko 2 godine i jede 2 puta dnevno, Marfi je isto tako. Wink Imam neko mišljenje da treba da jedu 2 puta dnevno, lakše je za želudac, plus ova moja je izuzetno tanka, a jako dubokih grudi idealan kandidat za torziju želuca. affraid

Što se tiče Cibau hrane i generalno hrana sa žitaricama, sve zavisi od psa do psa, sad će neko da odlepi kad vidi ovo, ali po sastavu meni su Hills i Cibau u istom košu Embarassed Brit je za 2 klase iznad. Wink Neki će dobro reagovati na žitarice, drugi neće i naravno filozofija vlasnika je jako bitna, ja npr. smatram da preci vuka ne treba da jedu kukuruz i pšenicu, a iz iskustva sam video kakav haos žitarice i rafinisani UH u hrani mogu da naprave ušima i koži. Možeš uvek da probaš pa da vidiš nekako je bezveze da bacaš tu hranu, al.... Začaran krug Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marijanaaa

Marijanaaa


Ženski Broj poruka : 58
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.04.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Jul 25, 2012 12:59 pm

Nekako mi lakse i da bacim nego da svesno napravim problem, bolje spreciti nego leciti Neutral Eto, a Britt je i jeftiniji skoro 2000...Zak sl. meseca puni god. dana ali sam mislila isto da nastavim 2x dnevno da ga hranim...do sad na srecu nismo imali nikakvih problema osim ono sa grickanjem testisa ali i to je uspesno reseno, konacno se opametio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyČet Sep 13, 2012 2:01 pm

Novo na trzistu Smile Umesto TOTW uvoznik presao na NUTRIVET INSTINCT- Grain free Smile
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 297621_452207894801130_1819508927_n
http://www.new-instinct.com/
https://www.facebook.com/hrana.za.pse.nutrivet.instinct


Poslednji izmenio unaltraina dana Ned Sep 16, 2012 9:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2012 9:28 am

jos jedna nova bez zitarica i vrlo povoljna u odnosu na dehidrate slicnog kvaliteta. Dzak od 15kg 5600din, 5 kg 2800 i moze se poruciti online.Koliko vidim odgajivaci mogu da ostvare popust Smile
hipoalergijske hrane za pse - Page 3 P2200260

http://www.dogloversgold.rs/index.html
Pakovanja: 5 i 15 kg.
Formula bez kukuruza, pšenice, soje i ''filera''.

Sastav:

Jagnjeće brašno (15%), Braon Pirinač (15%), Beli Pirinač (15%), Losos (10%), Sušena Jaja(10%), Pileće Brašno (9.5%), Pileća Mast (6.5%), Laneno Seme (3.7%), Grašak (2%), Pivski Kvasac (2%), Minerali (1.0%),Vitamini (1.0%), Lososovo Ulje (0.5%), Jabuka (0.05%), Šargarepa (0.05%), Pepermint (0.05%), DL-Methionin.

Probiotici: Mannanoligosaccharidi (0.05%), Fructooligosaccharidi (0.05%), Prirodni Antioksidanti (0.05%) (očuvani ruzmarinom i mešanim tokoferolima), Yucca Schidigera Extract (0.02%).

Dodatci: Vitamini: Vitamin A: 26.760 IU/kg, Vitamin D3: 1.800 IU/kg, Vitamin E (a-tocopherol): 200 IU/kg.
Elementi u tragovima: Cink helat aminokiseline hidrat 356 mg/kg, Fero-sulfat monohidrat 321 mg/kg, Cink sulfat monohidrat 296 mg/kg, mangan sulfat monohidrat 117 mg/kg Cupric helat aminokiseline hidrat 53 mg/kg, Cupric sulfat pentahidrate 42 mg/kg, Fero helat aminokiseline hidrat 21 mg/kg, kalcijum jodat anhidrovani 1,64 mg/kg, natrijum selenit 0,53 mg/kg.
Stabilizatori crevne flore: Enterococcus Faecium Cerenelle 68 (SF68: NCIMB 10415) 200,000 cfu/kg.
Bez veštackih konzervansa, boja ili dodatih aroma.

Bez veštackih konzervansa, boja ili dodatih aroma. Preporučujemo hranjenje vašeg psa dva puta dnevno. Podelite dnevnu količinu prikazanu u tabeli sa brojem obroka. Vašem psu može biti potrebno manje ili više hrane zavisno od starosti, pasmine, okruženja i nivoa aktivnosti. Obavezno obezbedite psu uvek dostupnu svežu vodu za piće.
Nazad na vrh Ići dole
Rajka




Ženski Broj poruka : 9
Godina : 43
Lokacija : beograd
Datum upisa : 09.11.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPet Nov 09, 2012 3:39 pm

Ja sam na beogradskom cacibu uzela za mog psa PASSION Ocean Fish granule bez zitarica. Proslo je samo par dana. Lepo ih jede i za ovo kratko vreme smo u sustini zadovoljni. Znam da je ovo nova hrana, pa cisto da i ostale obavestim. Imaju i manja pakovanja od 5kg i vrse i kucnu dostavu. Ja sam i uzela 5kg za pocetak. Proizvodjac je DOG LOVERS GOLD iz Holandije.

PASSION Ocean Fish
Hrana za pse svih uzrasta (all life stages), 100% bez žitarica!

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Dlg_ocean

Prednosti ishrane 'Passion – Ocean Fish' granulama:

-Obiluje proteinima iz okeanske ribe (lososa i pastrmke) koji sadrže idealnu mešavinu amino kiselina.
-Sadrži optimalnu količinu Omega 3 i 6 masnih kiselina EPA-DHA koje povoljno utiču na fleksibilnost zglobova, sjaj dlake, zdravlje kože i opšti imunitet organizma.
-Pored toga sadrži pažljivo odabrano voće, povrće, helirane minerale, prirodne probiotike za održavanje zdravog balansa bakterija u digestivnom traktu, vitamine, minerale,...
-'Passion ' Ocean Fish' hrana je prirodno konzervirana antioksidantima baziranim na ruzmarinu, vitaminu E i C.
-'Passion – Ocean fish' je 100% kompletna i izbalansirana HOLISTIČKA formula namenjena psima svih uzrasta. Lako svarljiva ishrana koja podstiče zdravu kožu i dlaku. Sadrži sastojke visokog kvaliteta i veliku količinu proteina životinjskog porekla.
-Lako svarljiva hrana i ukus koji i naj probirljiviji psi obožavaju!


Sastav: 45% Riba (losos 18%, brašno od lososa 13%, pastrmka 7.5%, riblje brašno 4%, Lososovoulje 2.5%), sladak krompir (26%), grašak (7%), krompir (7%), suncokretovo ulje (4 %), lucerka (3%), paradajz (3%), pivski kvasac (2%), minerali (1.7%), vitamini (0.6%), Prebiotici: Mannanoligosaccharidi (0.04%), Fructooligosaccharidi (0.04%), Prirodni antioksidanti (ocuvani ruzmarinom i mešavinom tokoferola 0.04%), yucca schidigera extract (0.02%), Probiotici: Enterococcus faecium(0.02%).
Analiticki sastav: Sirovi proteini: 25%, Sirove masti: 15%, Sirovi pepeo: 9.0%, Vlakna 3.5%, Omega-6 masne kiseline:
3.40%, Omega-3 masne kiseline: 2.01%, Vlaga 10%.
Dodatci: Vitamini: Vitamin A: 15,000 IU/kg. Vitamin D3: 1,500 IU/kg. Vitamin E(alpha-tocopherol) 300 IU/kg.
Elementi u tragovima: cinc helat of amino kiseline hidrat 340 mg/kg, gvož_e sulfat monohidrat 305 mg/kg, Cinc sulfat monohidrat 285 mg/kg, Manganezijum sulfate monohidrat 115 mg/kg, bakar helat amino kiseline hidrat 50 mg/kg, Bakar pentahidrat 40 mg/kg, gvož_e helat amino kiseline hidrat 310 mg/kg, Kalcium iodate anhidrovani 1.56 mg/kg, odiumselenite 0.5 mg/kg. Stabilizatori crevne _ore: Enterococcus Faecium Cerenelle 68 (SF68: NCIMB 10415) 200.000 cfu/kg.

Bez veštackih konzervansa ili dodatih boja. Savetujemo vas da hranite vašeg psa dva puta dnevno. Podelite kolicinu hrane iz tabele sa brojem obroka tokom dana. Vaš pas može jesti više ili manje zavisno od rase, starosti, okruženja i aktivnosti. Vaš pas treba uvek da ima dostupnu svežu vodu. Za rok trajanja i registarski broj videti kodove na pakovanju. Cuvajte na suvom i hladnom mestu.


Tabela za hranjenje:

Težina psagrama dnevno
1-5 kg45-75
5-15 kg75-200
15-25 kg200-300
25-35 kg300-350
35-45 kg350-405
45+ kg405+

Formulisno da ispunjava nutricionalni nivo uspostavljen od strane FEDIAF za hranu za pse nutritivnog profila za sve uzraste.
Nazad na vrh Ići dole
fifi




Ženski Broj poruka : 60
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 14.08.2013

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 3:14 pm

Ja bi se ipak drzala proverene hrane za pse.Smile
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 3:42 pm

ova hrana je odlicna, i kvalitenija i od Hills ili Royal granulata
Nazad na vrh Ići dole
fifi




Ženski Broj poruka : 60
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 14.08.2013

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 6:59 pm

Mi jedemo hils konzerve trazim dobre granule mozda probamo ove.Aki je veoma probirljiv do sada sam probala mnoge granule ali on samo prevrne ciniju i nezeli da proba.Sad
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 9:11 pm

Pokusaj sa Nutivet ili ovima
Nazad na vrh Ići dole
Rajka




Ženski Broj poruka : 9
Godina : 43
Lokacija : beograd
Datum upisa : 09.11.2012

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 10:45 pm

Mi smo zadovoljni Passion hranom, Ocean Fish formula na bazi okeanske ribe, bez zitarica. Vec dugo je koristimo. Dobili smo zadnji put kad smo narucili hranu i konzervu hrane kao poklon od Dog Lovers Gold-a. Konzerva sadrzi samo juneci burag i srce (bez zitarica)i predvidjena je za mixovanje sa granulama. Evo ga link za njihov sajt pa svi koje interesuje mogu da pogledaju: www.dogloversgold.rs   Ja mogu samo da preporucim ovog proizvodjaca.
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptyPon Avg 19, 2013 11:01 pm

Ova konzerva sa buragom i srcem mi se dopada, baš. Eto ko hoće vidim i ovde ima mogućnost online naručivanja tako da ni mi u Srbiji ne moramo da se patimo više i tražimo dobre hrane kad možemo da poručimo. Po sastavu koji čitam, preporuka i od mene. Wink
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 8:58 am

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySub Jul 05, 2014 11:43 am

Nazad na vrh Ići dole
fifi




Ženski Broj poruka : 60
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 14.08.2013

hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 EmptySre Avg 13, 2014 8:23 pm

Zdravo samo da kazem da se moj Aki otrovao od te hrane samo je nju jeo i  posle te hrane mu nije bilo dobro povracao je i jedva smo ga spasli!!!! Veterinar je rekao da je od te hrane!!! Evil or Very Mad  No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: hipoalergijske hrane za pse   hipoalergijske hrane za pse - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
hipoalergijske hrane za pse
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kolicina hrane i broj obroka u odnosu na uzrast psa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: