Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Kako proći pored čopora pasa na ulici ?

Ići dole 
+2
neron
Skarfi
6 posters
AutorPoruka
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySre Jun 01, 2011 8:30 pm

Drugari,

mislim da se svako od nas susreo sa ovom situacijom bar jednom do sada u šetnji sa svojim naboranim......hajde da čujemo kakva su vaša iskustva? Koju strategiju koristite, kako se vaš pas ponaša u tom trenutku ?
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySre Jun 01, 2011 8:50 pm

Mi smo dva puta bili "napadnuti" od istog psa, manjeg od Nerona ali veoma srcanog . Nacekao nas je oba puta ispred svog dvorista, i jurisao na Nerona , u oba slucaja, ja sam "krila" Nerona iza sebe, a napadaca pokusavala nogom da odgurnem i vikanjem uplasim. Mozda je malo glupo sa moje strane sto sam postavljala nogu pa sam lako mogla da fasujem fin ujed, ali sam reagovala instinktivno. Samim tim, nisam dozvolila Nerona da se "dokaze" i ni sama sada ne mogu da se setim da li se povukao ili kidisao, jer mi je paznja bila usmerena na ludog i srcanog psa. To se desilo kada je Neron imao 6 meseci. Od tada samo preko zice kidise na mnogo vece pse,ali "bliske susrete" nismo vise imali.
Za odbranu preporucujem motku, palicu ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptySre Jun 01, 2011 9:31 pm

Mi smo imali jedan bliski sustret...Tia je tada imala 3 meseca,pas koji ju je napao bio je oooooogroman...Ona se samo ukopala u mestu dok ju je rtd pas davio...!!!!!!!!!!!!!!Ja sam pokusala da ih razdvojim,ali nisam mogla nista da uradim dok nije dosao nesavesni vlasnik...I tad smo ih jedva razdvojili,jer njegov pas nije hteo da pusti Tiinu kozu...Uh,sva se najezim kad se setim toga...A inace,na ulici kad vidimo psa,pa trudimo se da se sklonimo,predjemo na drugu stranu...Ako procenim da je situacija baaaas opasna moje prase tesko 17 kg uzimam u ruke... Ali trudim se da to bude retko...
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Jun 02, 2011 9:35 am

Kada je Don bio mali uglavnom sam ga nosio preko ramena pored lutalica Smile A kada je porastao većinom niko nije smeo da mu priđe al je ipak jednom napadnut i izbila je ozbiljna tuča... Od tada uvek nosim lanac za odbranu. Smile A sada kada je i Betty sa nama još smo opasniji i strašniji za lutalice pa još nismo imali bliske susrete.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mona Von Bercek

Mona Von Bercek


Ženski Broj poruka : 83
Godina : 39
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 14.04.2011

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Jun 02, 2011 1:00 pm

Mona je kraljica po tom pitanju... samo digne nos, ni ne pogleda ih, ide svojim putem... sto je copor veci ili jos ako laju na nju, to je nos dignutiji queen
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Vladica


Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 27
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 05.03.2011

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Jun 02, 2011 1:10 pm

Kod nas je repic uvek visoooko podignut kad prolazimo pored pasa...Mislim da ga nikad ne drzi tooooliko visoko kao kad prolazi pored njih... Smile
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PAŠA


Ženski Broj poruka : 332
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2013

Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? EmptyČet Nov 28, 2013 4:59 pm

U našem kraju imamo dva čopora lutalica, jedni su one prave lutalice mršave nedorasle i uplašene i one ne reaguju na nas čak se i umire ako im slučajno pridjemo blizu, ali drugi čopor su psi koji su krupni vrlo agresivni i glasni, izgledaju kao da su vlasnički ali nisu. Kada naletimo na taj opasni čopor ja se momentalno okrećem i krećem što mirnije na drugu stranu i to se uglavnom tako završi, ali danas su nas bukvalno jurili i lajali s tim što nismo prošli blizu njih već nekih 400m udaljeni ja ih nisam ni videla dok ih nisam čula kako jure, mnogo sam se uplašila i stvarno ne znam šta da radim. Paša uopšte nije odreagovao čak me je gledao ko ludaka što ga vučem sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako proći pored čopora pasa na ulici ?   Kako proći pored čopora pasa na ulici ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako proći pored čopora pasa na ulici ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako da hranim??
» Kako eliminisati krpelja ...
» Kako sanirati povrede
» Obuka i vaspitanje pasa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: