Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse

Ići dole 
AutorPoruka
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse Empty
PočaljiNaslov: Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse   Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse EmptySub Jan 07, 2012 10:07 pm

Za pripremu svih komercijalnih hrana za kucne ljubimce koristi se baza koja se zove proteinsko brasno ili proteinski mom. Jeftinijim hranama obicno je ono veci deo proteinskog broja dok one skuplje ipak imaju naveden veci deo izvora proteina sto ne znaci da su to zdrave ili zivotinje koje mogu ici i za ljudsku upotebu. Nesto o tome sta ulazi u sastav proteinke baze.



Ja volim da vidim sta jedem...pa isto tako zelim da vidim i znam i sta moji psi jedu i zbog toga jesam apsolutni protivnik ishrane komercijlnom hranom. Naravno to je moj licni izbor.
Nazad na vrh Ići dole
 
Proteinska baza za komercijalnu hranu za pse
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» The Shar-pei Archives (Baza rodovnika)
» Sta dodajete u hranu guzvancima?
» Polica za posude

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: