Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Kupovina Shar pei-a, pomozite

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyUto Jan 29, 2013 11:39 pm

Pre svega svaka cast na ovom sajtu, nov sam na njemu
Pre 2 dana sam uplatio 90e odgajivacnici leonero, i oni u petak treba da mi posalju zenku od 6 nedelja
Zeleo bi da znam vasa iskustva sa ovom odgajivacnicom, i sta mi preporucujete da radim...
Postavicu uskoro slike psa koje su mi poslate
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyUto Jan 29, 2013 11:49 pm

Dobro dosao Smile
Super sto si odabrao nasu rasu,a sto se tice konkretnog odgajivaca,ja licno nemam iskustva. 90 e je neki avans ili je to puna cena?
Prvo sto bih ti preporucila je da vreme dok cekas prekratis citanjem foruma,da bi ti sve bilo jasnije Wink Nadam se da ce beba biti sa vama u stanu/kuci Smile
Cekamo slike bounce
Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptyUto Jan 29, 2013 11:50 pm

Postavio bi sliku, al mi sajt ne dozvoljava jer sam se tek uclanio
90e je puna cena bez rodovnika
Nazad na vrh Ići dole
sorke




Muški Broj poruka : 17
Godina : 37
Lokacija : Futog
Datum upisa : 08.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 9:28 am

Da li si kupio kuce u odgaivacnici Leonero-YU iz Sente?
Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 9:29 am

da
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 12:28 pm

Pozdrav Luka021 dobrodošao na forum.

Neću puno gnjaviti, na forumu ima dosta o nabavci štenaca i kako ih treba birati. Svako od nas ima neko svoje shvatanje kada se radi o uzgoju i na koji način se štenci prodaju. Moje mišljenje je da štene od 6 nedelja nema šta da traži van legla. Ako se vakciniše po ustaljenom principu (ne ovom novom) znači da prima prvu vakcinu i odmah napušta leglo Rolling Eyes

Rodovnik je osnovna stvar za svakog rasnog psa. Preko njega se prate linije i sve što se dešava u njima. Košta oko 20e i vadi ga vlasnik ženke uz potvrdu o parenju i kopije rodovnika oba roditelja.

Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 12:32 pm

Znaci po vasem misljenju bi jos trebao da sacekam pre nego sto donesem psa?
Mislio sam da je 6 nedelja taman da izadje iz legla i dodje u nas dom
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 1:01 pm

8 nedelja minimum. Što zbog zdravlja što zbog socijalizacije.
Ti praktično uzimaš štene koje nije ni vakcinisano prvi put i donosiš ga u sasvim novu sredinu. Jedini izvor imuniteta mu je onaj koji je nasledio od majke, umesto da štene primi bar prvu vakcinu, sačeka nekih 10 dana i onda tek ode u novi dom.
Štene u leglu uči od majke i ostalih štenaca kako treba da se ponaša, taj period u razvoju šteneta je nezamenljiv!

Zašto se štene uzima bez rodovnika i tako malo? Doduše ovo i nisu pitanja za tebe već za odgajivače. Rolling Eyes Nije mi jasno zašto to tako rade?!
Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 1:10 pm

Rekao mi je sad da je primio vakcinu
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 2:23 pm

jeste onu prvu ako ga je vakcinisao sa 6 nedelja..od vakcine treba da prodje bar deset dana da bi se stabilizovao imunitet i vrlo je rizicno stene po tek primljenoj vakcini dok ne prodje inkubacija izlagati stresu... a odvajanje od majke i legla je naveci stres za stene..to bi odgajivac morao da zna isto kao i da se stene pre 8 nedelje ne odvaja od majke....ali nekima je svejedno izgleda, bitno da ga sto krace imaju na hrani i dobiju novac sto pre Sad
Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 2:43 pm

sad stvarno vise ne znam sta da mislim Sad
Covek mi je rekao da mu treba davati pedigre hranu, neku sto je 150din-1kg, ja mu kazem da sam cuo da je pedigre los, i da ne bi to uzimao, a on kaze kao veruj mi, ja ga time hranim
a pritom covek mi skroz profesionalno deluje, i vidi se da se bas razume u ovu rasu
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 3:08 pm

Svi oni profesinalno deluju jer je to sastavni deo posla kojim se bave, posebno oni koji imaju velike odgajivacnice....kako ti odlucis, ovde nama nikoga ko ima bilo kakav interes da ti govori pogresne stvari, niti prodajemo pse niti bilo sta slicno sto bi uslovilo lezerniji odnos prema ovoj rasi koji ima masa odgajivaca..cast izuzecima naravno...ima ih i samo potvrdjuju pravilo.O kucnoj radinosti ne zelim da govorim jer to ide uz razlog zbog koga je pas razmnozen i odgovornost koji svaki pojedinacni covek ima kada je uzgoj pasa u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
sorke




Muški Broj poruka : 17
Godina : 37
Lokacija : Futog
Datum upisa : 08.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 5:51 pm

Luka ja imam kuju iz te odgaivacnice!!!
Sve sto te zanima mozes me pitati ili pozvati na br. 064 3489268
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 6:55 pm

Luka, sinoc sam ti napisala koje granule su dobre za nasu rasu i sve sto treba da znas za pocetak.
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 7:03 pm

Sto se tice preranog odlaska iz legla, nije retka pojava. Ima par pasa za koji ja znam ovde koji su tako prerano odlazili, medju njima je i Neron (tako je bilo zbog gadjanja datuma rodjendana jbg) i znam da je dosta tesko. Prvo zbog neizgradjenog imuniteta,sto se pokazalo kod prve krize , da je do 6 meseca vec prelezao upalu pluca a kasnije i probleme sa kozom. Ono veoma bitno je taj prvi dril koji prolaze sa mamom i ostalima iz legla. Prema bebi kada stigne, svi smo popustljivi,sto posle proizvede problem pri dresuri, u prevodu rastu u razmazena derista,sto kod mame u leglu ne prolazi Smile
Dakle, podvlacim jos jednom, sta je bilo,bilo, tebi pas stize, sada samo treba skockati da on kod vas ima lep i zdrav zivot , a imace, jer smo uz vas Wink
Nazad na vrh Ići dole
Luka021

Luka021


Muški Broj poruka : 9
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 29.01.2013

Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite EmptySre Jan 30, 2013 11:07 pm

Hvala puno <3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Shar pei-a, pomozite   Kupovina Shar pei-a, pomozite Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupovina Shar pei-a, pomozite
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Shar-pei - 24h
» Nesanica, pomozite
» Kupovina steneta
» kupovina sar peja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: