Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Usvojio bih sar peja EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Usvojio bih sar peja EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Usvojio bih sar peja EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Usvojio bih sar peja EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Usvojio bih sar peja EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Usvojio bih sar peja EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Usvojio bih sar peja EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Usvojio bih sar peja EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Usvojio bih sar peja EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Usvojio bih sar peja EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Usvojio bih sar peja

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
pocetnik

pocetnik


Muški Broj poruka : 19
Godina : 41
Lokacija : beograd
Datum upisa : 04.03.2014

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptyPet Mar 07, 2014 7:04 pm

Usvojio bi sar peja bez obzira na starost i pol.Imam veliko dvoriste
sa hladom preko leta kao i prostor unutra preko zime.Ako ima neko
iz bilo kojih razloga da poklanja neka mi se obrati.Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Dona&Bella


Muški Broj poruka : 228
Godina : 53
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 23.05.2013

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptyPet Mar 07, 2014 8:18 pm

Pozdrav "pocetnik". Pre par dana u oglasima "kupujem prodajem" video sam vas oglas da se pas (Sergej,kome je vlasnik Bojan iz Panceva) nudi za parenje "besplatno" tj. ili za kuce,i ako vas pas ne poseduje rodovnik? Ne razumem svrhu tog oglasa , parenja i daljeg razmnozavanja psa bez rodovnika(a niste cak ni sigurni da je cistokrvni Shar pei) ?A sto se tice "usvajanja" Shar pea "bez obzira na starost i pol",da li on treba da poseduje rodovnik ili ne? Da li bi i on kasnije bio ponudjen u oglasu za dalje razmnozavanje...? Ili je samo za ljubimca,posto imate veliko dvoriste sa hladom preko leta i prostor preko zime ?Mozda sam pogresno shvatio i protumacio vas oglas za parenje i ne bih da mi zamerite u tom slucaju,ali mi nije jasan .
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Croft


Ženski Broj poruka : 213
Godina : 35
Lokacija : Nis
Datum upisa : 31.10.2013

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptyUto Mar 11, 2014 9:31 pm

pocetnik ::
Usvojio bi sar peja bez obzira na starost i pol.Imam veliko dvoriste
sa hladom preko leta kao i prostor unutra preko zime.Ako ima neko
iz bilo kojih razloga da poklanja neka mi se obrati.Hvala
imas u Nisu sar peja koga su pronasli, trenutno je kod jednog decka kaze da je poslusan i dobar, samo malo sepa trenutno jer je bio napadnut od strane nekok drugog psa...udomljen je na 2,3 dana posto decko ima svog psa, ako zelis da ga udomis javi se, muzjak je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
pocetnik

pocetnik


Muški Broj poruka : 19
Godina : 41
Lokacija : beograd
Datum upisa : 04.03.2014

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptySub Mar 15, 2014 3:22 am

Dona&Bella ::
Pozdrav "pocetnik". Pre par dana u oglasima "kupujem prodajem" video sam vas oglas da se pas (Sergej,kome je vlasnik Bojan iz Panceva) nudi za parenje "besplatno" tj. ili za kuce,i ako vas pas ne poseduje rodovnik? Ne razumem svrhu tog oglasa , parenja i daljeg razmnozavanja psa bez rodovnika(a niste cak ni sigurni da je cistokrvni Shar pei) ?A sto se tice "usvajanja" Shar pea "bez obzira na starost i pol",da li on treba da poseduje rodovnik ili ne? Da li bi i on kasnije bio ponudjen u oglasu za dalje razmnozavanje...? Ili je samo za ljubimca,posto imate veliko dvoriste sa hladom preko leta i prostor preko zime ?Mozda sam pogresno shvatio i protumacio vas oglas za parenje i ne bih da mi zamerite u tom slucaju,ali mi nije jasan .
Mozda sam ja lose protumacio poruku ali ovo je sarkazam...Ja sam naveo u nekom od postova da prilikom kupovine psa nije me zanimalo da li pas ima rodovnik ili ne jer ne planiram da idem po izlozbama.Sar pejeve volim,naveo sam da imam veliko dvoriste iz razloga da se zna da bi pas bio maksimalno zbrinut i u pravim rukama...Nisi mogao da vidis oglas da nudim psa za parenje jer kao prvo ja nisam iz Panceva.Da li neko zezao ili sta li je vec zaista ne znam ali tvrdim da oglas nije moj.Malo ima i nebuloze u tvom postu,s'obzirom da imam muzjaka a pritom si me etiketirao "kako razmnozavam pse" logicno bi  bilo da trazim zenku.Naveo sam da mi pol nije bitan...Jos uvek nisam video dva muzjaka kako se "krpe"
Nemoj ni ti meni zameriti sto sam stavio gard.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
pocetnik

pocetnik


Muški Broj poruka : 19
Godina : 41
Lokacija : beograd
Datum upisa : 04.03.2014

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptySub Mar 15, 2014 3:28 am

Croft ::
pocetnik ::
Usvojio bi sar peja bez obzira na starost i pol.Imam veliko dvoriste
sa hladom preko leta kao i prostor unutra preko zime.Ako ima neko
iz bilo kojih razloga da poklanja neka mi se obrati.Hvala
imas u Nisu sar peja koga su pronasli, trenutno je kod jednog decka kaze da je poslusan i dobar, samo malo sepa trenutno jer je bio napadnut od strane nekok drugog psa...udomljen je na 2,3 dana posto decko ima svog psa, ako zelis da ga udomis javi se, muzjak je u pitanju.
Voleo bi da ga udomim,noga nije problem ali mi je problem Nis.Daleko mi je da idem iz Beograda do Nisa.Hvala ti puno na informaciji,valda ce se javiti neko blizi.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Dona&Bella


Muški Broj poruka : 228
Godina : 53
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 23.05.2013

Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja EmptySub Mar 15, 2014 9:08 am

Ne bih da polemisem,ali ja sam naveo sta sam video i procitao,a da li se neko "zezao" sa oglasom ,ja to ne mogu znati ali vreme ce pokazati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Usvojio bih sar peja Empty
PočaljiNaslov: Re: Usvojio bih sar peja   Usvojio bih sar peja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Usvojio bih sar peja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» usvojio bih shar pei-ja
» Usvojio bih shar-peia
» Pripreme za Sar Peja
» kupovina sar peja
» pecati po kozi sar peja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Razno :: Usvojite ili poklonite ljubimca-
Skoči na: