Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Do kog doba se fizicki razvijaju ?

Ići dole 
+15
Han
Vladica
hachiko
AhKin
vesnacikos
unaltraina
Bojana88
Qele
Big Mazi
Skarfi
kud
Nesha
ivana&bane
Murphypei
Yug
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Han

Han


Broj poruka : 1196
Godina : 57
Lokacija : Rijeka
Datum upisa : 02.06.2011

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptySub Mar 31, 2012 9:26 am

Mi smo svježi sa nedjeljne CAC izložbe u Rijeci pa mogu reći nekoliko utisaka. Kao prvo Bruno je meni prekrasan medvjedić kao i svaki drugi sharpei.
Mi smo do sada sa Hanom bili na tri izložbe ( Ljubljana, Zagreb i Rijeka ). Nismo imali namjeru izlagati ga, ali na nagovor nekoliko velikih stručnjaka za našu rasu i njihovu ocjenu da je Han prekrasan primjerak svoje rase smo ipak odlučili pokušati. Imali smo nesreću pa nas je na sve tri izložbe pratio u našem razredu mladi pei Dior iz Italije. I opet znalci kažu da je Han po standardu bolji od Diora, ali Diorova vlasnica je vrhunski pripremljena u ring dresuri i svaki put pobijede u našem razredu. Han je u Ljubljani i Ri dobio najvišu ocjenu i odličan opis ali nas je opet zeznula ring dresura. I moram priznati da pas kojeg vodi profesionalac izgleda stvarno puno ljepše, a on to uopće ne mora biti. Prijavili smo se za svjetsku izložbu U Salzburgu i probati ćemo dobiti profi handlera da vodi Hana.
Još samo nekoliko crtica o opisnim ocjenama sudaca. Ne znaš da li bi se smijao ili plakao.
- predugi nokti hehe
- prenaborana leđa
drugi sudac:
- premekana dlaka ( a tada je imao 10 mjeseci i šteneću dlaku ) hehe
Moj je savjet da svatko tko odluči izlagati svog psa na izložbama ( a nije uzgajivač ili profesionalac ) shvati to kao jedan izlet ili zabavu i ne bude previše žalostan ako mu pas ne bude izabran za najljepšeg, jer su oni nama najljepši na svijetu. champ lick

Nazad na vrh Ići dole
Bruno Djela

Bruno Djela


Ženski Broj poruka : 28
Godina : 34
Datum upisa : 15.02.2012

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyPon Apr 02, 2012 11:47 pm

Hvala puno na komplimentu... Da li je moguce da ja kao vlasnik pokazem vilicu svoga psa ili to sudija mora da uradi? Ne znam kako bi Bruno reagovao da mu neko drugi sem mene i veterinarke gleda vilicu Very Happy Sto se tice povodca cula sam da moram da imam izlozbeni povodac u njegovoj boji? Ja imam kozni mekani povodac bez-bele boje da li cu moci taj da koristim? Sta je sve potrebno da radimo dok smo u ringu?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyUto Apr 03, 2012 1:35 am

Tema je otisla off topic. dalje postove i diskusiju o izlaganjima nastavite u
http://www.sharpei-balkan.com/t672-priprema-psa-za-izlozbu
Nazad na vrh Ići dole
JankoB




Muški Broj poruka : 55
Godina : 32
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 08.08.2013

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyPon Dec 23, 2013 11:29 am

Ovaj moj raste nevjerovatno, izbacicu danas sliku novu da vidite, ima 5 i po mjeseci visok je oko 50 cm mozda koji cm manje, a mozda i koji cm vise jer ne znam pravilno da ga izmjerim, a tezak je punih 20 kilograma, do kojeg mjeseca bi trebao da raste u visinu?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyPon Dec 23, 2013 1:36 pm

Oko sestog meseca u proseku i vecina pasa dostigne vec dve trecine pa i tri cetvrtine  svoje konacne visine a rastu i dalje ali lagano do 12-15 meseca Smile
Nazad na vrh Ići dole
JankoB




Muški Broj poruka : 55
Godina : 32
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 08.08.2013

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyUto Dec 24, 2013 7:29 pm

http://www.dodaj.rs/f/Y/t9/2DDeHWAJ/1/img20131224192252.jpg

evo i slike koju sam obecao, uplasio se od slika ja pa je podvio rep Smile
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

milosSu


Muški Broj poruka : 180
Godina : 29
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 25.02.2014

Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 EmptyPon Maj 26, 2014 4:48 pm

Danas smo se detaljno izmerili, Dzoni ima 5 meseci i 5 dana a ima 43cm i 13.5kg, jel to u redu? Smile  kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Do kog doba se fizicki razvijaju ?   Do kog doba se fizicki razvijaju ? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Do kog doba se fizicki razvijaju ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: