Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Koja je najbolja hrana?!

Ići dole 
+37
Vladica
Emilija
neron
nesa151
nikola djordjevic
SMN
sandra1000
vesnacikos
Dacha
sharpei hr
MarkoBGD
rugievithus
nora s
Qele
unaltraina
elenkov82
Hesus
sloti
Mimmi
helly
slavkan73
kud
Nesha
Marko
srecko
Hana
Kesten_Pire
Jovana_Dario
Almira
EMA
Bora
Heron
Skarfi
sharpi
ivana&bane
Siniša
Murphypei
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyČet Okt 21, 2010 9:25 pm

Farmina Ekopet lamb formula Smile

Ingredients

Rice (min. 25%), corn, dehydrated chicken meat, dehydrated lamb meat (min. 10%), chicken fat, dehydrated fish, dried beetroot pulp, fish oil, vegetal oil, sodium chloride, calcium carbonate, calcium hydrogen phosphate, choline chloride (1250 mg/Kg), dried brewer’s yeast, DL-Methionine (1200 mg/Kg), zinc oxide (Zn 60 mg/Kg), zinc sulphate monohydrate (Zn 60 mg/Kg), manganous sulphate monohydrate (Mn 50 mg/Kg), ferric sulphate monohydrate (Fe 20 mg/Kg), ferrous carbonate (Fe 20 mg/Kg), copper sulphate pentahydrate (Cu 16 mg/Kg), calcium iodate anhydrous (I 1,5 mg/Kg), basic cobalt carbonate monohydrate (Co 0,25 mg/Kg), sodium selenite (Se 0,1 mg/Kg), vitamins.

Jako su me nasmejali. Smile Kakva je to lamb formula, a "jagnjetina" im je na 4. mestu. Smile Prva 2 mesta su žitarice pirinač (koji još i dolazi u obzir) pa onda kukuruz koji je zlo i naopako, onda ide prerađeno pileće meso pa prerađeno jagnjeće meso. Smile Vidim ima i prerađenu ribu. Smile

Svaki pas je različit, svaki je priča za sebe. Ono što odgovara jednom ne mora da znači da odgovara i drugom. Ima pasa koji žive na žitaricama savršeno normalno i bez problema, ali ima i onih koji od žitarica imaju neverovatno buktanje gljivica i bakterija. Ne znam šta da kažem. Moje iskustvo sa Marfijem je da su žitarice jako loše i tvrdim da je Pedigree jedno od najvećih smeća koje postoji na tržištu već u periodu sa 4 meseca je imao gadnu upalu ušiju (gljivična infekcija) koju sam kasnije držao pod kontrolom. Kada sam ga prebacio na kuvano i sirovo više nije imao problema sa ušima. Kalla na sirovom i kuvanom odavno uši neverovatne ne diram ih uopšte.

Royal nije loša opcija (nije ni najsjanija, ali nije loša), ne znam jel ima Brit Care kod vas bolji je i od Royala, na vrhu ovog podforuma ima tema sa hipoalergijskim hranama koje nemaju žitarice (kukuruz i pšenicu) proveri možda nešto od toga može da se nađe i kod vas. Wink
Nazad na vrh Ići dole
MarkoBGD




Muški Broj poruka : 25
Godina : 35
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 14.11.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 16, 2010 5:28 pm

vidim da Pedigree i nije bas na dobrom glasu, a bas sam mislio da je medju boljima zbog reklamne kampanje Very Happy a sta mislite o friskies??? da li odgovara guzvancima?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 16, 2010 6:29 pm

Nikako ! Isto su smece samo u mnoogo lepoj ambalazi i dobro reklamirano.

Svi koji maju ovu rasu, ako im nije bas prihvatljivo da iz nekog razloga o svom psu razmisljaju kao o Canis lupus familiaris, vrsti koja je fizioloski isto sto i vuk...nek o njima razmisljaju kao o primitivnoj rasi, jednoj od najstarijih, koju su pre cetrdesetak godina doneli na Zapad i napunili hemikalijama, industrijski preradjenom hranom punom toksina, lekovima itd Sad .... i da mnogo problema sa zdravljem uopste i sto se koze tice ovi psi umaju upravo iz razloga sto to vreme od kad su ih zapadnjaci uzeli u svoje ruke nije dovoljno da se organizam metaboliticki adaptira na novi nacin ishrane posle hiljada godina onoga sto su jeli kod Kineza..... mesne otpatke od ljudke ishrane, pirinac, nesto odpadaka kuvanog povrca,strvine i ono sto su bili sami u prilici da ulove. Recimo da im se ishrana pored "darezljivih " Kineza i nije mnogo razlikovala od onog sto bi jeli i u divljini ili slobodni i snalazeci se sami.
Ovo je dovoljno da se o granulama razmislja kao o poslednjoj soluciji i zadnjoj stvari na lestvici ishrane za ove pse.
Naravno da postoje i kvalitetnije granule ali u tu grupu Friskies,Pedigree i jos mnogo drugih ne spadaju. Posebno kada su u pitanju zguzvanci.
Nazad na vrh Ići dole
sharpei hr

sharpei hr


Ženski Broj poruka : 797
Godina : 34
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.09.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 23, 2010 1:29 pm

Pozdrav! Ja Viktora hranim ujutro samo granulama TASTE OF THE WILD a kroz dan dobiva kuhanu hranu. Našla sam još jednu hranu bez žitarica kod nas u Hrvatskoj.
Zove se FINEST FISH4DOGS COMPLETE..Piše ovako : bez umjetnih dodataka i konzervansa.Odličan je izvor masnih kiselina omega-3.SASTOJCI :bakalar 32 %, krumpir 26%, brašno haringe 22,5 %, lososovo ulje 7,5%,minerali i vitamini 4,2%...
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 23, 2010 3:40 pm

FINEST FISH4DOGS COMPLETE.

http://www.fish4dogs.com/Products/Fish-Complete-4-Dogs.aspx

Ovo je odlicno, nisam cula da je ima ovde kod nas Sad...slobodno ga hrani i njom Smile
Nazad na vrh Ići dole
sharpei hr

sharpei hr


Ženski Broj poruka : 797
Godina : 34
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.09.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 23, 2010 8:46 pm

Kupila sam jednu vreću od kile i pol,kod nas dođe 7 eura 1,50kg .Sviđa mu se,od ribe je..Jedno jutro mu dam TASTE OF THE WILD patka a drugo jutro tu hranu i tak mjenjamo da mu nebude svaki dan isto. Bila bih prije stavila sastav al nikako da ispišem s vrečice..Kupila sam mu isto od tog proizvođača u krug namotanu riblju kožu,sastav je 100% riba..To mu dajem kao poslasticu umjesto nekih keksa di ima žitarica...Ta riblja koža mu je jakooooo dobra ali pošto smo počeli mjenjati zube malo ju sad teže jede ali ipak se izbori Very Happy
Taj sam sastav stavila jer znam da vi nemate nigdje TASTE OF THE WILD pa reko možda imate tu pošto vidim da nema žitarica thumbup
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyUto Nov 23, 2010 9:39 pm

Super je hrana nisam je viđao kod nas sastav je stvarno odličan. Svakako ću postaviti link gore u hipoalergijske hrane možda jednog dana i dođe kod nas, a ostali članovi iz Hrvatske mogu da je nabave kad je vide ovde. Hvala. Wink
Nazad na vrh Ići dole
sharpei hr

sharpei hr


Ženski Broj poruka : 797
Godina : 34
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.09.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Nov 24, 2010 9:59 am

Meni je super što nema žitarice pa reko probamo..a sad ste još vi potvrdili da je ok...Puno me jeftinije dođe od taste of the wild,mada on i dalje jede i jedno i drugo bez obzira na cijenu...
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin
Siniša


Muški Broj poruka : 1948
Godina : 36
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 24.06.2007

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 9:12 pm

Ima li neko iskustva sa Farmina granulama ??
Nazad na vrh Ići dole
http://shar-pei.bestofforum.net
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 9:22 pm

Caos Sinisa. Sto se tice Farmina granula ja to mojima dajem vec odavno,jos otkad sam uzeo Paka,to sam bio uzeo preko Djordja Ratkova i evo do sada nikad nisam imao nikakvih problema,a i zadovoljan sam kako mi kerici napreduju od nje. E sad jedino ne znam kako ces je nabaviti jer nje nema u slobodnoj prodaji,narucuje se i samo mogu oni koji imaju prijavljene odgaivacnice.E sad ako imas nekog ko ima prijavljenu onda vidi preko njega. Smile)) Znaci moje misljenje je da uzmes Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
Nesha
Urednik
Urednik
Nesha


Muški Broj poruka : 4417
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 23.07.2009

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 9:29 pm

Meni se ne dopada sastav...puna žitarica!
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 10:02 pm

Farmininih granula ima i u slobodnoj prodaji....bar u mom gradu, u dve linije: Eko Pet koja je losija po kvalitetu i Cibau koji je nesto kvalitenija ali i dalje hrana koja je za vlasnika jednog psa daleko od dobre. Za ljude koji imaju puno pasa kada se uzme u obzir odnos cena - kvalitet prihvatljivo, pod uslovom da se zanemari stanje sistema za varenje i sve sto moze iz toga proizici, stanje koze, usiju itd.
Nazad na vrh Ići dole
Dacha

Dacha


Muški Broj poruka : 825
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 10:05 pm

Kada sam gore na pisao da nema u slobodnoj prodaji napisao sam da nema zato sto je nema Smile A ja ne mislim na Ferminu Eko Pt i Ferminu Cibau. Nego sam mislio bas na Ferminu-ferminu (Junior Smile A nje nema 10000% u slobodnoj prodaji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.siriuspei.com
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyNed Jan 30, 2011 10:39 pm

Da junior stvarno nema ...niko nije spominjao iskljucivo junior Smile Svakako da ima boljih.
Nazad na vrh Ići dole
vesnacikos

vesnacikos


Broj poruka : 675
Godina : 59
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 12.02.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Maj 02, 2011 10:03 pm

Nazad na vrh Ići dole
vesnacikos

vesnacikos


Broj poruka : 675
Godina : 59
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 12.02.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Maj 02, 2011 10:06 pm

Izvinite nisam znala gde da ovo smestim, ali ovo mi se cini veoma sinpaticno...... hehe
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPet Maj 13, 2011 1:18 pm

vesnacikos ::
Izvinite nisam znala gde da ovo smestim, ali ovo mi se cini veoma sinpaticno...... hehe

Na pravom je mestu Very Happy slatko je skroz!
Nazad na vrh Ići dole
SMN

SMN


Ženski Broj poruka : 16
Godina : 40
Lokacija : Hungary
Datum upisa : 11.05.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyČet Maj 19, 2011 9:24 am

My experience.
I used Eukanuba products buying. About 10 years ago I switched to it. Excellent quality, the dogs were healthy and beautiful. I was satisfied with it. In my opinion, the quality has deteriorated to 1-2 years. The price is only getting higher.
So I changed. I deal with pet food distribution. Tried a wide variety of food for my dogs.
The choice finally fell on the Jose products. I am satisfied with it in every respect. Excellent quality and reasonable price (price in Hungary).
I can recommend. Wink

Some links:

http://www.josera.eu/

https://www.youtube.com/watch?v=ArjGl_NL9O0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.suhaskid.eu
nikola djordjevic




Broj poruka : 7
Godina : 38
Datum upisa : 12.06.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Jun 20, 2011 9:32 am

koi proizvodjac granula junior je naj bolji
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Jun 20, 2011 3:47 pm

nikola djordjevic ::
koi proizvodjac granula junior je naj bolji

Royal Canin puppy 100% najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptyPon Jun 20, 2011 4:09 pm

nikola djordjevic ::
koi proizvodjac granula junior je naj bolji

Nikola koliko je star zgužvanac? Moja Kalla je od početka na ishrani sirovim, al sam imao za slučajeve kada ne odemo po meso Brit Care Venison&Potato Cereal Free, hrana je za odrasle pse jer ja ne verujem u podelu hrane po starosnoj dobi.
Na ovoj temi imaš hipoalergijske hrane koje sadrže ograničene žitarice ili ne sadrže uopšte (ovaj Brit što ga pomenuh, Taste of The Wild, i ova nova Farminina N/D hrana) http://www.sharpei-balkan.com/t134-hipoalergijske-hrane-za-pse Trenutno mislim da kod nas boljih hrana od toga nema, što se tiče Royala jedna veoma izvikana hrana preterano skupa koja se za svako tržište posebno proizvodi za naše je naravno najgora, sve što ne valja šalju kod nas. Prelistaj temu pa odluči sam. Wink
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Sep 14, 2011 7:24 pm

Mozel jedna ocena nove hrane u mom komsiluku.
JASERA -PureLamb&rise sastava ako sam tacno prepisao :/procenti mi nisu jasni /:
-Jagnjece brasno 100%
-Riza 15%
-kukuruz 21%/to me brine/
-Proteina 21% calcium1,8% Vitamini
Masnoce 11% Fosvor 1,1% A 18000 ie
-Vlakna 3% Bakar 2,5% B18000 ie
-Kvasac 3% E 180mg/kg
i neke ne prepisah dobro ali mi se cini Aminokiseline ili slicno

Inace je Bole do sad ujutro 200gr jeo Royal
a 350-400gr popodne kuvanih Grkljancica ,Pirinca ,Sargarepe
i Omega 3 /po preporuci Ljilje
mada uvek zaboravim jos jedan preventivni lek /jedanput sanm ga trazio u Humanuim apotekama ali ga nemaju cak ni u knjigi-listi lekova /moracu pronaci u poljo apotekama /

Higijena -Lavanda Caj brisanje svaki drugi ,a sad skoro svaki dan makar prepone ./ovo nije u ishrani ali je korisno/
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina
Urednica Shar-Pei Magazina
neron


Broj poruka : 5740
Godina : 45
Datum upisa : 24.10.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Sep 14, 2011 7:50 pm

Nesho,kao sto ste i sami napisali, kukuruz nije dobar za nase maze . I za Royal mislim da je i ona puna stetnih stvarcica i ako imaju nacrtanog shar peia na kesi.
Nazad na vrh Ići dole
nesa151

nesa151


Muški Broj poruka : 843
Godina : 80
Lokacija : Sr.Kamenica-Novi Sad
Datum upisa : 16.05.2011

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Sep 14, 2011 10:20 pm

@neron
predpostavljao sam ali me povukli ostali sastojci a i Luna je to juce /kupili probnih 2kg/jela ko luda ,ali Bole preferira kuvano ,videcu .Sto rece i Royal nije nesto za tu cenu .
Bice da cu i dalje vise kuvati a granule kad mora /u nasem odsustvu/.
Pozdrav i hvala . sunny
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 EmptySre Sep 14, 2011 11:06 pm

ma granule i jesu za samo kada se bas mora...nema bolje od sveze i prave hrane ....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je najbolja hrana?!   Koja je najbolja hrana?! - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja je najbolja hrana?!
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Hrana za Shar-pei rasu
» canagan hrana za pse - bez zitarica
» PASSION nova hrana za pse BEZ ZITARICA
» Platinum hrana
» Genetski modifikovana hrana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: