Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Sara se mnogo oseca...

Ići dole 
+11
Mimmi
kud
EMA
Buba_mara
Skarfi
ivana&bane
Minja
sharpi
DexyCo
Murphypei
Siniša
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:11 pm

Pa znam da ce nauciti....samo se nadam brzo,posto su mi ruke kao da imam deset macaka u kuci...
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:12 pm

skarfi je sa 3 meseca grickao moje ruke, nije hteo igracke, nikakve koske, nista...samo je hteo nas da gricka....ali to je prestalo....njoj ce da se menjaju zubici tako da ce sama potraziti igracke za grickanje i igranje SmileSmileSmileSmile
a ne mogu ni da zamislim sad kupanje Skarfija, jer je porastao, verovatno cemo i mi biti okupani zajedno sa njim u kadi...jer nije ljubitelj vode SmileSmileSmileSmile to ce biti dogadjaj SmileSmileSmile
kako Alfi podnosi kupanje ???
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:16 pm

I Afi voli da mi gricka prsti i ruke,ali baš pazi da ni slučajno me ne povredi.Ponekad se isfoliram i počinjem da vičem AUUUUU,a on se uplaši i liže mi ruke 5 min bez prestanka... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:16 pm

Shar pei je poznat po svojim ostrim noktima i snazom vilicom i znam kako ti ruke izgledaju...ja i sada s vremena na vreme bivam povredjena os Skarfija, ne namerno, jer on se igra, ja mu dopustam, i nekad se zanese....pre dva dana me je jako ogrebao po ruci, raskrvario me je...ne krivim ga, moja je nepaznja bila....
A tako ce brzo porasti da neces ni primetiti.... SmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:20 pm

Skarfi je prelep,bas meden
Kod kojeg vi veterinara idete?
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:20 pm

Ma sa Alfijem nema nikakvih problema.On mirno stoji,diže noge (kada noge trljamo sa šamponom),i vidi se na njemu da baš uživa kada ga kupamo,posebno kada ga kvasimo i ispiramo šampon sa toplijom vodom. Sada i Lili je već mirna,prvi put jako je vrištala kada smo kupali.Međutim Lili hoće da beži kada je sušimo sa fenom,a Alfi i tada je skroz miran. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:25 pm

Skarfi je stajao mirno u kadi dok smo ga kupali prvi put....ali u par navrata je zeleo da pobegne SmileSmileSmileSmile
susili smo ga peskirom i bilo je toplo, nije izlazio napolje.... sad vec predosecam frku i ludilo u kupatilu SmileSmileSmileSmile
Blago vama SmileSmileSmileSmile

Hvala za pohvale. Mi idemo kod Bilje i Olje, to je u Drage Spasic 2a, na limanu I.... one su nam spasile oci i super se ophode prema Skarfiju i prema nama....uvek su raspolozene da pomognu.....mislim da se i Marphy slaze sa nama jer i oni tamo vode male mekane SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:29 pm

i mi idemo kod Bilje i Olje... Smile i stvarno smo zadovoljni!
Nazad na vrh Ići dole
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:32 pm

I mi idemo kod njih,super su...ali bolje da pitam,posto smo mi od samog starta krenuli kod njih,tako da ne znam postoji li ko bolji.
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:35 pm

Minja,imala si sreću da si odmah izabrala pravog veterinara!Smile I Skarfi a i mi smo se namučili dok ih nismo našli...
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:37 pm

da, prava sreca za vas i malenu SmileSmileSmileSmile
nemoj se ustrucavati da ih nazoves za bilo sta sto ti je sumljivo....jer sve sto otkrijes na vreme lakse ce se izleciti SmileSmileSmileSmile
a ne kao vecina nas sto je prosla pakao sa prethodnim veterinarima!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:41 pm

I Lari se svidja kod njih kada idemo,lepo je svi izmaze,ona se izlize sa svima Laughing Laughing Laughing ,pa polako kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:44 pm

Ja mislim da sam im vec postala dosadna sa pitanjima kada odemo kod njih,posto samo sto ne izvucem spisak,pa ne idem po spisku...
Ali stvarno zelim da sa Larom bude sve o.k. pa mozda malo preterujem sa pitanjima
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:48 pm

nista nije glupo, zato je i pitanje....i zasluzujes odgovor SmileSmile
a sad imas i ovaj forum i vlasnike sa malko starijim kucama nego sto su nase pa oni dosta toga znaju i svi su spremni da pomognu!!!!
mi smo puno citali pre kupovine, ali tek kad je guzvanac stigao tad sam naucila uz njega....i jos uvek ucimo i saznajemo SmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:54 pm

Bolje da preteruješ Minja,nego da kasno ideš kod veterinara...
A oni su i jako ljubazni a i štručni...
Nazad na vrh Ići dole
Minja

Minja


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:57 pm

Znam...time se ja tesim Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 12:58 pm

Bice sve super SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 6:08 pm

Blago svima vama vi bar možete da birate više veterinara u jednom gradu.... Kod nas jedan za sitne životinje i jedan za stoku... Ne znam koji mi je izbor bolji....
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPet Feb 27, 2009 8:51 am

Marphy, ne znam da li imas kola i da li imas mogucnosti, ali mogao bih svog guzvanca da dovodis u ns na preglede.
Nasi drugari iz zrenjanina svoje guzvance vode u suboticu kod veterinara i ne bi je menjali ni za sta na svetu.
Znam da to zvuci komplikovano, ali to ti je jedna od opcija SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPet Feb 27, 2009 8:52 am

ne bih nista da ti namecem, to je samo predlog.
SmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPet Feb 27, 2009 9:34 am

Ni nama nije baš najprijatnije bilo kada su Lili operisali (tri puta),pa pre operacije par dana svaki dan na kontrolu i na inekcije,pa posle operacije ponovo svaki dan,bilo je da duže od dve nedelje trajala kontrola.20 km tamo i toliko nazad... Više mi je izašlo gorivo nego lečenje... Smile Ali naravno na njih ne žalim. Lili baš ne voli da putuje kolima,ali zato Alfi uživa.Zato i treba da pazimo da vrata od auta ne ostavimo otvoreno,jer on odmah uskoči i čeka da čće biti neka akcija... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik
Skarfi


Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPet Feb 27, 2009 12:13 pm

Ali vredi se malko pomuciti, jer kad nadjete pravog vet onda je i lecenje efikasnije i krace SmileSmile

Skarfi ima traume ok kola, jer kad je bio bolestan, svaki dan 4 meseca se vozio kolima kod veterinara, i sad kad vidi auto on pokusava da pobegne, jer su mu kola asocijacija na doktora.
Miran je dok traje voznja, sedne i gleda kroz prozor, ali treba ga ubacioti u auto nekako!!!!!!! SmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptyPet Feb 27, 2009 6:23 pm

Ja sam inače jako skeptičan po pitanju veterinara pa sve istražim i ispitam,čujem savte drugih ljudi pa tek onda rešim. Ako vi svi kažete da u NS kod vaših veterinara zgužvanci super prolaze,onda ću verovatno da pokušam. Ko sam ja da ne verujem većini sa ovog foruma,a i kad vidim slike vaših zgužvanaca svi deluju zdravo tako da prvi sledeći problem znam gde da idem. Kontaktiraću nekog od vas za br. telefona.
Nazad na vrh Ići dole
sharpi

sharpi


Muški Broj poruka : 1043
Godina : 47
Lokacija : Temerin
Datum upisa : 08.02.2009

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptySub Feb 28, 2009 10:07 am

Ništa od kupanja naših zgužvanca,jer je Lili sinoć rasekla nogu,između dva prsta.Sad Dosta joj je krvarilo,a bilo je već kasno,nismo mogli da vodimo kod veterinara,možda bi joj zašili ranu.Ali sada je već kasno,jer u roku od 8 sati od povrede se može rana da se šije. Očistili smo sa hidrogenom,stavljali betadin,pa kad se osušila rana namazali sa preparatom Ihtiol-kamfor mast.To je za sušenje rana i regeneraciju tkiva.Nadam se da će joj brzo ozdraviti noga...
Sara se mnogo oseca... - Page 2 Labi.th
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin
Murphypei


Muški Broj poruka : 8637
Lokacija : Ruma
Datum upisa : 13.11.2007

Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 EmptySub Feb 28, 2009 11:38 am

Uh izgleda poprilično gadno. Kako je to izvela? Ako je prestalo da krvari onda možete samo da nastavite sa mastima da se ne inficira,a ako počne da krvari moraće na šivenje bez obzira koliko je prošlo. Jadniče malo,baš gadno izgleda.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sara se mnogo oseca...   Sara se mnogo oseca... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sara se mnogo oseca...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» DNK - sto je mnogo,mnogo je
» Sara
» Sara
» Sara
» Sara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Nega-
Skoči na: