Shar-pei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen šar-pej rasi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Doli - Bubrezi visok kreatinin & urea
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Maj 01, 2019 10:58 pm od Rasa981

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Jan 18, 2018 8:36 pm od nesa151

» Sar Pei stene
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyNed Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyUto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyPon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyNed Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera


 

 Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)

Ići dole 
+39
PAŠA
JankoB
ANA-VET
Gorda
Aron23
Ado '-.-
misko_man
Beba
dane0230
Vladislav
MitaBG
Rooney_Pei
sandra1000
nenaichao
hachiko
nesa151
Eta
Han
Vladica
hektor
marija
Dacha
sharpei hr
vesnacikos
neron
Beauty Hana
Lea<3
rugievithus
sabla
vule
kud
sharpi
dacadixi
Big Mazi
Nesha
Bora
unaltraina
Skarfi
Murphypei
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Mar 27, 2013 12:38 pm

I ova moja bi jela non stop ne zna granicu a i voli sve,bas smo danas kupili srce,bubrege,dzigericu ledja pa ja onako otprilike saku tog mesa i pirinca mislim da joj je to dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Mar 27, 2013 12:49 pm

Mozda i malo jogurta da joj dodam,kurkumu joj dajem i omega 3.Nadam se da je to ok.Samo ne znam dal postepeno da joj dajem po jedan obrok sveze meso ili skroz da izbacimo granule odmah?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Mar 27, 2013 2:13 pm

mozes slobodno i jogurt i po koje sirovo jaje od prepelice sa sve ljuskom...kokosija nemoj sirova vec kuvana uz kuvano meso(ako joj budes kuvala svinjsko recimo).....ako imas granula neka pojede i njih pa ih izbaci sasvim... ali pazi da sirov i taj obrok od granula budu sasvim odvojeni..posle sirovog granule mogu nakon 4 sata a posle granula, sirovo najranije nakon 8-10 sati....i pazi da ne preteras sa iznutricama koje nisu misic(bubreg, dzigerica, slezina) njih samo po oko 80-100gr dnevno uz ostale misice i kosti. I da, uz kurkumu i Omegu dodaj i C vit. Time release(odlozeno dejstvo)...500mg dnevno uz obrok kao i kurkumu i Omega 3.
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Mar 27, 2013 10:31 pm

Bubreg i dzigericu joj malo dajem vise srce ipirinac integralni.Hvala puno cheers
Nazad na vrh Ići dole
sabla

sabla


Muški Broj poruka : 70
Godina : 42
Lokacija : Banja Luka - REPUBLIKA SRPSKA
Datum upisa : 14.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Mar 28, 2013 6:44 pm

Drugari moj Rikac jede junecu dzigeru i piletinu,kod nas piletina u Banjaluci je 1,5 KM...to je oko 80 dinara.....ali mu skinem onu kozicu i masnocu.....Svinjsko nece nista da proba.....Sada mu ne dajem omega 3 jer ga kupam u amitrazu.....
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Mar 28, 2013 9:51 pm

patuljcima danas stigao i losos cheers dve ribe skoro 14 kg Razz
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 JbufBNOGRLvTxb
haringu i skusu opet nesto brljave opet i uz druge vrste mesa... ali ovo skoro pa vole..proci ce hungry
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Apr 03, 2013 8:23 pm

Oooooo pa lepo Very Happy To je garant upecano u Tamisu hehe Treba cesce menjati jer im se vremenom smuci. Mene nesto drugo zanima... Beti je tri ili cetiri dana imala junecu i jagnjecu dzigericu za jelo, uglavnom je dodavan mladi sir, pavlaka, sargarepica, pirinac i svasta nesto jos... ali... ona je dobila gasove i podriguje kao luda, a to nimalo nije prijatno puke1 smrdi na pokvarena jaja. Davala sam zivo. Jel moguce da joj je dzigerica pokvarila stomak? i kako to da regulisem?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Apr 03, 2013 8:45 pm

a koliko je dnevno bilo te dzigerice u obroku?..mislim na tezinu bar okvirno. Nije pokvarila stomak sve dok ne povraca ili nema intenzivan proliv koji traje .... nego je verovatno te dzigerice bilo previse u ta dva dana a ona je jaka, puna minerala a i toksina i takva reakcija nije neuobicajena.
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:09 am

Ova moja se rasturi jeduci dzigericu,jezik,mozak,srce,piletinu ma svasta.Mi sve to izmesamo po malo i ona obozava,za sad nema problema sa stolicom,samo sto ne ide tako cesto,mnogo manje.Super je sad.Pitala bih da li smem skembice zive da joj dajem?
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:13 am

Malo sam bila u strahu kad sam joj dala pileca ledja zbog koskica,ali ona to samelje kao od sale.Dala sam joj pre neki dan mesnatu kosku ali bas mesnatu,ona je ceo dan glodjala tu koskicu da je meni nje bilo zao i morala sam da joj uzmem,toliko je bilo izmorena odmah je legla da spava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:14 am

Pa pas je to...predvidjen da jede i kosti, normalan i prirodan deo jelovnika Wink Sve sme sirovo sem svinjskog i nase recne ribe...nju stalno zaboravim da pomenem. Skembice naravno da smes...i to ako bi nasla one neociscene koji nisu beli...tj burag ...nista bolje joj ne mozes dati od zelenog buraga...a normalno je da ima mnogo manji obim stolice...vise se usvoji a i ima mnogo vise vode i ne ostaje previse za drugi kraj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:28 am

E za ribu nisam znala a skembice uzimam tu kod mene u jednoj mesari,ocisceni su,ona ih jede.Usi su sad bele i ciste,da je ne ureknem...Recite mi sta mislite o hrani koju prodaju ljudi sa farmi pilica,neka mlevena sa kostima,prvi put to cujem pa ne znam dal im je i to dobro davati?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:33 am

nista to nije ali moze u kombinaciji sa nekim cistim mesom...previse kostiju i otpada iznutrica za samostalan obrok...ja ne volim nista to mleveno i zbuckano da dajem psima sto ne vidim sta je...isto kao sto i ja volim da znam i vidim sta jedem takav stav imam i kada su oni u pitanju, ali daju ljudi.


Poslednji izmenio unaltraina dana Čet Apr 04, 2013 12:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:34 am

Ma i meni je to nestp sumnjivo i jeftino,za sad necu da rizikujem samo provereno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:40 am

riba ne zbog bureznog crva koji se iz sirovog mesa domace recne ribe prenosi i na pse ...a sada galame i o nekom drugom crvu u mesu. Moze pastrmka iz brzih voda gde nema tog parazita ali za tu cenu kvalitetniji obrok je crveno meso bilo kog sisara.
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 12:41 am

Ok,
hvala na savetima.Divni ste cheers
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 1:19 am

Pa ja volim da kombinujem... vise sastojaka u jednom obroku tj. naseckam jezike, dzigerice, srce, mesa u to dodajem povrce, mlecne proizvode i suplemente. Kao sto je receno 2% od telesne tezine ja to postujem, ali sobzirom da je ona aktivna dobija oko 300-350 g posle jutarnje setnje i 300 g predvece. Ne preterujem sa klopom, vise mi je da kad vidim da je gladna dam jos malo, nego da se pretovara. Ona nije imala nikakav problem sve dok nije jela dzigericu ( samo dzigericu ). Zbog cega to ja neznam. Pod gasovima je vec tri dana, sta da ti pricam kad mi je prozor na sobi stalno otvoren jer to je sumpor puke1 Ne povraca i nema proliv. Samo mrljavi sa jelom. Danas sam je uhvatila kako sakriva hranu... sta je poludela nije mi jasna.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 1:26 am

Neki problem sa varenjem...a ranije uopste nije dobijala dzigericu?
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 1:35 am

A od povrca uz meso sta dajete,sta mislite o giricama ili papalinama?
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 11:01 am

Ja retko uopste dajem povrce a kada ga ima to je vrlo malo(mozda saka za svih cetvoro) i uglavnom zelene boje, u prolece obavezno dobijaju mladu poparenu koprivu, u sezoni mlevenu zelenu salatu, bltvu, zimi ponekad po list kupusa uz obrok.
Povrca u proseku vise kolicinski dobiju tako (ja ih navikla Embarassed ) da se ogrebu u kuhinji dok nama spremam hranu,i mimo svog obroka, uzivaju u po zalogaju dva iz moje ruke recimo prokuvanog karfiola, brokolija.komad kuvanog zelenisa iz supe, po list kuvane cvekle kada pravim salatu itd. itd. Mogu svo povrce sem mahunarki u sustini(mladi grasak i mlada zelena boranija moze). Daje se sirovo sitno samleveno ili lagano prokuvano lmada se tada izgubi dosta od vitamina...a kada je u vecim komadima ne mogu ni da usvoje mnogo toga od vitamina zbog sistema za varenje mesojeda koji nije u mogucnosti da potpuno svari hranu biljnog porekla.
Ja ne vidim potrebu i nema previse osnova uopste davati previse povrca psima....malo da, a ostatak bolje da pojedemo mi jer svakako imamo vise koristi od njega.


Poslednji put izmenio unaltraina dana Čet Apr 04, 2013 11:13 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyČet Apr 04, 2013 11:09 am

Girice, papaline, haringa, skusa i losos bi trebali da budu obavezni deo obroka ovih pasa i to u vecim kolicinama i sto cesce.....moji mladji psi su prakticno odrasli na ishrani koja se sastojala uglavnom ud sirove skuse sa sve iznutricama.Ako se psu ne dopada miris ili ukus sirove morske plave ribe treba pokusati naci nacin da se nekako zamaskira (kokosovo ulje, malo cimeta, jogurt ili sitan sir) ili samelje i pomesa sa ostalim mesom i iznutricama jer na plavoj morskoj ribi ili lososu treba insistirati u ishrani ovih pasa.
Nazad na vrh Ići dole
sandra1000

sandra1000


Ženski Broj poruka : 1437
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.04.2011

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 4:21 pm

Nije Ljiljo ranije jela dzigericu tj. samo nju. Uglavnom je dziga jedan od sastojaka obroka. Nije bilo nista drugo da se kupi. Vratilo se sve u normalu. Davala sam joj probiotik i sve se regulisalo. Sad jede mnogo bolje Very Happy Verovatno joj nije odgovarala i tesko ju je svarila pa je to i proizvelo gasove i gubitak apetita. necu joj vise davati. s povrcem netreba preterivati jer samim kuvanjem se povrce pretvara u secer. Tako sam cula. Sto bi recimo nama voce i povrce zdravlje i izgled poboljsalo iz korena, psima i nije od neke vaznosti. Psima trebaju proteini. Sargarepa i piinac su po meni ok, ali netreba preterivati i po koji brokoli. Ribizle, grozdje i stosta jos su za nas ljude super za zdravlje, a za pse otrovne i stete bubrezima i jetri... Treba uvek proveriti
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik
unaltraina


Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 58
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 24.02.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 6:53 pm

ipak je bilo previse znaci.....nemoj samo dzigu nikad vise tako samu u obroku...po malo treba i neophodno im je, ali to malo za prosecnu neku tezinu ovih pasa je oko 80-120 dnevno....bolje svaki dan po komad u obrok nego da se napune gasovima ili prokake ..isto vazi i za bubrege i slezinu.
Nazad na vrh Ići dole
Beba

Beba


Ženski Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Apr 10, 2013 1:30 pm

Nece pa ribu pa nece,poparila sam papaline i cumet stavila ma nema sanse,pokusacu opet.Pojeo macak ono sto ona nije htela Smile
Nazad na vrh Ići dole
rugievithus
technical support
technical support
rugievithus


Muški Broj poruka : 1561
Godina : 41
Lokacija : 13. galaksija 2. međuplanetarnog sistema
Datum upisa : 25.08.2010

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 EmptySre Apr 10, 2013 2:17 pm

Probaj na prevaru sa jogurtom ili mladim sirom. Ja Niku nisam uspio prevariti ali kod nekih radi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones) - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Nazad na vrh 
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» holy ishrana
» Koja je najbolja hrana?!
» PITANJA U VEZI SA ISHRANOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: